اتحادیه کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند همانند اتحادیه اروپا

اتحادیه کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند همانند اتحادیه اروپااخیراً مباحث چندین ساله در مورد قانونی کردن لایحه طرح اتحادیه بین کشورها در مجالس کانادا، انگلیس، استرالیا و نیوزیلند سرعت یافته البته مجلس انگلستان با سرعت کمتر از دیگر شرکا مشغول بررسی است. نمایندگان بیش از 110 میلیون از شهروندان این کشورها بیانیه زیر را خطاب به چهار مجلس کشورهای مذکور ارسال کرده اند.

اقامت انگلستان

اتحاد سه قاره!

اخیراً مباحث چندین ساله در مورد قانونی کردن لایحه طرح اتحادیه بین کشورها در مجالس کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند سرعت یافته که البته مجلس انگلستان با سرعت کمتر از دیگر شرکا مشغول بررسی لایحه مذکور است.

از این جهت نمایندگان بیش از 110 میلیون از شهروندان این کشورها بیانیه زیر را اواخر هفته گذشته خطاب به چهار مجلس کشورهای مذکور ارسال کرده اند.

ما شهروندان کشورهای ذی نفع، امضا و قانونی کردن لایحه پیمان و تشکیل اتحادیه کشورهایمان را جهت رشد و همبستگی بیشتر مسائل فرهنگی، تاریخی، سیاسی و اقتصادی  که هم اکنون نیز از کشورهای مشترک منافع هستیم را هر چه سریع تر خواهانیم.

به دلیل روابط خاص اقتصادی و اجتماعی کشورهایمان، ما باور داریم می توانیم با قانونی کردن تردد آزاد بدون ویزا و بدون مرز همچنین اجازه کسب و کار شهروندان در هر کشور اتحادیه از منافعی که هم اکنون اتحادیه اروپا بهره میگیرد بهره مند شویم.

به واسطه قرارداد کار و تردد آزاد، بین دولت هایمان، ما می توانیم روابط فرهنگی، تاریخی، اقتصادی و سیاسی خود را گسترش داده و در آینده روابط نظامی، کنسولی، تجارت و سرمایه گذاری را نیز بسط دهیم.

دهکده ی جهانی شدن و آزادی حرکت، کار و تجارت بدون مرز امروزه به یک ایدئولوژی همانند اروپا در آمده است، ما نیز خواهان این باور هستیم.

کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند هم اکنون دارای یک ملکه، یک قانون مشترک المنافع و یک فرهنگ هستند و همگی متحد و یک پارچه احترام به آزادی را مقدم دانسته و حتی به یک زبان تکلم می کنند. چرا تعلل در قانونی کردن و به اجرا گذاردنش؟

مجالس کانادا، انگلیس، استرالیا و نیوزیلند

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت انگلستان با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش