اخذ تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم از چه روش هایی امکان پذیر است؟

اخذ تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم از چه روش هایی امکان پذیر است؟اخذ تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم، هدف خیلی مهمی برای بسیاری از خانواده های خاورمیانه است.

تابعیت و پاسپورت دوم

 اخذ تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم، هدف بسیار مهم برای بسیاری از خانواده ها در خاورمیانه است. دست و پنجه نرم کردن با پروسه های وقت گیر اخذ ویزا، بررسی طولانی و دقیق توسط نهاد های دولتی و مهاجرتی و نا امنی های سیاسی و اقتصادی در کشورها موجب شده است تا بسیاری از افراد به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم باشند.

دو راه برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم وجود دارد


یک، روش های سریع اخذ تابعیت و پاسپورت  است که در خاورمیانه بسیار پرطرفدار است. کشور هایی مانند دومینیکا، قبرس، مونته نگرو و ترکیه دارای برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری هستند که به متقاضیان اخذ تابعیت و پاسپورت این اجازه را می دهند که با سرمایه گذاری با مبلغ مشخصی در اقتصاد، تابعیت و پاسپورت  آن کشور را در مدت چند ماه به دست آورند. این برنامه ها شرط حضور ندارند در نتیجه برای افرادی که در کشور خودشان دارای موقعیت برجسته ای هستند و قصد از دست دادن این موقعیت را ندارند، بسیار ارزشمند است. این برنامه ها، تاثیر بسیار زیادی بر تولید ناخالص داخلی کشور دارند. برخی از این برنامه ها بیش از 30 سال قبل، شروع به کار کرده اند و بسیاری از افراد از سراسر جهان حتی از کشور آمریکا در این برنامه ها شرکت می کنند. از خاورمیانه، ملیت هایی که بسیار به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم هستند شامل عراقی ها، سوریه ای ها، یمنی ها، لبنانی ها و ... هستند.

پاسپورت دوم دنیای جدیدی از سفر بدون ویزا به بریتانیا، شنگن، سنگاپور، مالزی، روسیه، چین و هنگ کنگ است. علاوه بر این، بسیاری از کشور های خاورمیانه دچار مشکلات اقتصادی و سیاسی می شوند و پیش بینی آینده در این کشور ها دشوار است.

روش دیگری برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم وجود دارد که از طریق اخذ اقامت است. بسیاری از کشور ها از جمله پرتغال، مالتا، یونان و بلغارستان دارای برنامه سرمایه گذاری هستند که به معنای اعطای اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

برای مثال، افراد می توانند با خرید ملک در پرتغال، اقامت پرتغال را به دست آورند و پس از گذشت 5 سال، برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کنند. پاسپورت پرتغال دسترسی بدون ویزا به شنگن دارد و تابعیت پرتغال به معنای تابعیت اتحادیه اروپا است. به عبارت دیگر، اشخاص با سرمایه گذاری در پرتغال می توانند پاسپورت اتحادیه اروپا را به دسن آورند. این برنامه شرط حضور ندارد.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماسحاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش