بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک

بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبکیکی ازروشهای دریافت اقامت دایم کانادا داشتن مبلغی معادل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا است. متقاضی همچنین باید در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه مدیریت تمام وقت و یا معادل ان را به طور نیمه وقت داشته باشد. تعریف مدیریت شامل کنترل و مدیریت منابع انسانی، مالی و اداره شغلی است که در ان اشتغال دارد.

 

کبک از ۳۰ ماه می ۲۰۱۶ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ تعداد ۱۹۰۰ پرونده جدید سرمایه گذاری می پذیرد.

مهاجرت سرمایه گذاری کانادا ، از طریق برنامه استان کبک

یکی ازروشهای دریافت اقامت دایم کانادا داشتن مبلغی معادل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا است. متقاضی همچنین باید در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه مدیریت تمام وقت و یا معادل آن را به طور نیمه وقت داشته باشد. تعریف مدیریت شامل کنترل و مدیریت منابع انسانی، مالی و اداره شغلی است که در آن اشتغال دارد.

متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بعد از قبولی در یکی از موسسات شناخته شده کانادایی سرمایه گذاری نماید که اصل مبلغ پس از پنج سال بدون سود به وی بازگردانده می شود.

در صورت عدم تمایل به پرداخت هشتصد هزار دلار این امکان نیز وجود دارد که با پرداخت، مبلغ ۲۲۰ هزار دلار به به صورت سود بانکی مبلغ ۸۰۰ هزار دلار وام  از یکی از این موسسات دریافت کند. در این صورت مبلغ واریزی به عنوان سود و کارمزد وام پنج ساله پرداختی محاسبه شده و به متقاضی بازگردانده نمی شود. سن، تحصیلات، تجربه کاری و... دیگر شرایط جهت اقدام در این زمینه هستند.

باید توجه داشت که طبق قانون اساسی کانادا حق حرکت و جابجایی مهاجرین و شهروندان در کشور وجود دارد  لذا، مهاجران سرمایه گذار که از طریق استان کبک مهاجرت می کنند الزامی به ماندن در این استان ندارند. به علاوه، اقامت دائم برای همسر متقاضی و فرزندان زیر ۱۹ سال ( ملاک زمان ثبت پرونده در کبک است)همزمان صادر خواهد شد.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش