خبر کبک

خبر کبکارسال پرونده های سرمایه گذاران و کارآفرینان این شرکت و دیگر متقاضیان، از آنکارا به بخش فدرال پاریس جهت صدور مدیکال و ویزا پس از سالها انتظار بس مسرور گشتیم. اما اگاه هستیم و تجربه داریم که این مهم دارای عواقبی نیز هست. لازم دانستم مطالبی را به جهت واضح تر کردن موضوع دعوت به مصاحبه دوم به عرض خوانندگان برسانم.

ارسال پرونده های سرمایه گذاران و کارآفرینان این شرکت و دیگر متقاضیان، از آنکارا به بخش فدرال پاریس جهت صدور مدیکال و ویزا پس از سالها انتظار بس مسرور گشتیم. اما آگاه هستیم و تجربه داریم که این مهم دارای عواقبی نیز هست که لازم دانستم به خاطر عدم اگاهی بعضی از متقاضیان مطالبی را به جهت واضح تر کردن موضوع دعوت به مصاحبه دوم توسط فدرال مرکز پاریس به عرض خوانندگان برسانم.

البته در طول این مدت که روزهای سختی بر فعالان و اقدام کنندگان دنیای مهاجرت گذشت، به دلیل تجربه و پیش بینی های محافظه کارانه ی کارشناسان کنکاش هیچ تغییری در آمار 98 درصدی قبولی پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری کانادا مشاهده نشد. با کاهش فشارها زمان در دسترس بیشتری برای کنکاش وجود دارد که مژده ی پذیرش تعداد محدودی پرونده مهاجرت سرمایه گذاری را میدهد.

در این بین روال رسیدگی به پرونده های سایر کشورها از تغییر قابل ملاحظه ای برخوردار نبوده و طبق برنامه پیشرفت داشته است. برای اطلاع از زمان رسیدگی سایر برنامه های مهاجرتی به مقاله شاخص کنکاش تحت عنوان مقایسه برنامه های مهاجرتی مراجعه نمایید.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش