دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند

دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کننددارندگان پاسپورت قبرس برای دیدار از ایالات متحده باید ویزا بگیرند. اما به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر میکنند. قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اما نه حوزه شنگن. ویزاها و اجازه اقامتی که توسط قبرس صادر شود، اجازه سفر بدون ویزا به حوزه شنگن و بریتانیا را فراهم نمی سازد.

کشور قبرس برنامه سرمایه گذاری دارد و این به این معنا است که با سرمایه گذاری در قبرس، افراد می توانند اقامت قبرس یا تابعیت و پاسپورت قبرس را به دست آورند. انتخاب اقامت یا تابعیت وابسته به مقدار سرمایه گذاری است. 

حداقل سرمایه گذاری لازم برای اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس باید به ارزش 2 میلیون یورو باشد. یعنی اگر فردی ملکی را در قبرس با ارزش 2 میلیون یورو خریداری کند، می تواند تابعیت و پاسپورت قبرس را دریافت کند.

مبلغ لازم برای دریافت اقامت قبرس، در مجموع 330,000 یورو است که از این مقدار 300,000 یورو به خریداری ملک و 30,000 یورو به سرمایه گذاری در بانک های قبرس تعلق دارد.

اما چرا مردم بیشتر تابعیت و پاسپورت قبرس را انتخاب می کنند؟ یا بهتر است بگوییم با وجود ارزان تر بودن برنامه اقامت قبرس، چرا اکثریت مردم برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس را انتخاب می کنند؟ و چرا شرکت کنکاش هم فقط برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس را کار می کند؟

در جواب باید بگوییم که ثمره این دو برنامه اصلا یکی نیست و 100 درصد می توانیم بگوییم که برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس، مزایای بیشتری دارد.

 قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اما نه حوزه شنگن. ویزاها و اجازه اقامتی که توسط قبرس صادر شود، اجازه سفر بدون ویزا به حوزه شنگن و بریتانیا را فراهم نمی سازد و در نتیجه با داشتن اقامت قبرس، شما نمی توانید بدون ویزا در شنگن و بریتانیا سفر داشته باشید. تنها پاسپورت قبرس (که ظرف چند ماه بعد از انجام سرمایه گذاری اعطا می شود) اجازه زندگی و کار در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به علاوه اجازه بدون ویزای سفر به بیش از 160 کشور شامل حوزه شنگن، کانادا، بریتانیا را می دهد. برای دیدار از ایالات متحده باید ویزا گرفته شود. اما به زودی دارندگان پاسپورت قبرس می توانند به بدون ویزا آمریکا سفر کنند. نقشه زیر کشورهایی که با پاسپورت قبرس بدون ویزا می توان به آنها سفر کرد را نشان می دهد.


تابعیت و پاسپورت قبرس

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش