مزایای اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

مزایای اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاریشهروندانی که با برنامه ی سرمایه گذاری، شهروندی و پاسپورت گرانادا را دریافت نموده اند، ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد، مالیات بر سود سرمایه یا مالیات بر ارث نیستند. شهروندان گرانادا می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا به کشورهای منطقه ی شینگن و اتحادیه ی اروپا و بیش از 130 کشور دیگر از جمله چین سفر کنند.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

شهروندانی که با برنامه  سرمایه گذاری، تابعیت و پاسپورت گرانادا را دریافت نموده اند، ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد، مالیات بر سود سرمایه یا مالیات بر ارث نیستند.

شهروندان گرانادا می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا به کشورهای منطقه شنگن و اتحادیه اروپا و بیش از 130 کشور دیگر از جمله چین سفر کنند.

زبان رسمی گرانادا انگلیسی است و این کشور یکی از اعضای کشورهای مشترک المنافع است (مشترک المنافع سابق بریتانیا). از مزیت های مهم عضویت در کشورهای مشترک المنافع می توان به مسافرت آسان به کشورهای مشترک المنافع و حمایت سفارتخانه های کشورهای مشترک المنافع از شهروندان این کشور ها در سرتاسر جهان اشاره کرد.

این شهروندی شامل اعضای خانواده هم می شود (همسر، فرزندان وابسته و پدر و مادر وابسته)، اما هزینه های اضافی برای اعضای خانواده اعمال می شوند. پاسپورت گرانادا برای 5 سال اعتبار دارد و می تواند توسط کنسولگری گرانادا در لندن یا به طور مستقیم توسط اداره گذرنامه و مهاجرت گرانادا تمدید شود. به بیانی دیگر، به شهروندان گرانادا پاسپورت اعطا می شود. هیچ الزامی برای داشتن آدرس در گرانادا وجود ندارد، شهروندان فقط باید آدرس محل اقامت اصلیشان را بدهند. متقاضی مجبور نیست برای دریافت پاسپورت به گرانادا سفر کند، وکیل متقاضی می تواند پاسپورت را دریافت کند و آن را برای متقاضی ارسال کند. شهروندان گرانادا مجبور نیستند که در این کشور زندگی کنند و مجبور به نفی شهروندی یا شهروندی های سابق خود نیستند.

مالیات بر دارایی تنها مالیاتی است که شهروندان جدید ملزم به پرداخت آن هستند (اگر خرید ملک در منطقه Mount Cinnamon را انتخاب کرده باشند). این مالیات کاهش داده شده است، مالیات قابل پرداخت حدوداً 225 دلار آمریکایی در سال است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش