جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا

جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادااستان های آتلانتیک کانادا شامل نیوبرانزویک، نوااسکاتیا، جزیره پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور آغاز به افزایش تعداد مهاجران خود کرده اند. استان های آتلانتیک کانادا با چالش کاهش جمعیت در سال های اخیر روبرو بوده اند و رشد جمعیت به طور کلی و نیروی کار در این استان ها رو به کاهش بوده است.

سران استان های آتلانتیک کانادا و دولت فدرال، استراتژی مهاجرپذیری جدیدی را اعلام می کنند

بعد از اینکه دولت فدرال به همراه صدراعظم استان های آتلانتیک کانادا از طرح جدید آزمایشی برای تسهیل ورود مهاجران بیشتر از طریق برنامه های استانی خبر داد، استان های آتلانتیک کانادا آغاز به افزایش تعداد مهاجران خود کرده اند. این برنامه بخشی از یک استراتژی جدید با هدف رشد این استان ها می باشد.

استان های آتلانتیک شامل نیوبرانزویک، نوااسکاتیا، جزیره پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور هستند. خبر این طرح آزمایشی در تاریخ 4 جولای و به دنبال جلسه ای بین صدراعظم این استان ها و چندین وزیر دولت فدرال اعلام شد.

هدف این برنامه آزمایشی که به مدت سه سال ادامه خواهد داشت آوردن هزاران مهاجر جدید به این استان ها به منظور مطابقت با نیاز کارفرماهای محلی و براساس مهارت های مهاجران است.

مقامات قصد دارند 2000 مهاجر جدید به همراه خانواده هایشان را در سال 2017، به منطقه بپذیرند. این تعداد بسته به اینکه این برنامه چقدر خوب عمل کند، می تواند در سال های آینده افزایش پیدا کند.

این برنامه با جذب مهارت های متفاوت با تمرکز بر مشاغل خاص در هر استان رخ خواهد داد. هر استان می تواند با توجه به نیاز بازار کار خود برنامه متفاوتی داشته باشد. همچنین در این برنامه سعی می شود شرکت ها و کارفرما ها به نحوی دخیل باشند که نه تنها مهاجران جدید را استخدام کنند بلکه با اقداماتی مانند فراهم کردن امکانات برای آموزش زبان، حمل و نقل و مسکن و غیره، کاری کنند که آنان در این استان ها بمانند.

استان های آتلانتیک کانادا با چالش کاهش جمعیت در سال های اخیر روبرو بوده اند و رشد جمعیت به طور کلی و نیروی کار در این استان ها رو به کاهش بوده است.

این برنامه آزمایشی در ابتدای سال 2017 آغاز خواهد شد و به مدت سه سال طول خواهد کشید.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش