آشنایی با سنت کیتس و نویس

آشنایی با سنت کیتس و نویسسنت کیتس و نویس در سال 1983 از بریتانیا مستقل شد و فدراسیونی از جزایر دوقلوی سنت کیتس و نویس تشکیل شد. مساحت نویس 93.2 و مساحت سنت کیتس 168.4 کیلومتر مربع است.

سنت کیتس و نویس در سال 1983 از بریتانیا مستقل شد و فدراسیونی از جزایر دوقلوی سنت کیتس و نویس تشکیل شد. مساحت نویس 93.2 و مساحت سنت کیتس 168.4 کیلومتر مربع است. فدراسیون سنت کیتس و نویس جزء کشورهای مشترک المنافع بریتانیاست و ملکه الیزابت دوم در راس آن قرار داشته و دولتی دموکرات بر اساس سیستم پارلمانی بریتانیا بر آن حکومت می کند.

موقعیت

سواحل غربی این جزایر همجوار دریای کارائیب و سواحل شرقی آنها رو به اقیانوس اطلس دارند. از دو جزیره تشکیل دهنده کشور سنت کیتس و نویس، سنت کیتس مساحت بیشتری دارد.

مردم

سنت کیتس جمعیتی حدود 45 هزار نفر دارد که اکثریت آنها آفریقایی تبار هستند. ساکنین این جزیره خود را کیتیشن (Kittitians) می نامند.

زبان

زبان اصلی این کشور انگلیسی بوده و 98% جمعیت آن با سواد هستند.

آب و هوا

آب و هوای داغ گرمسیری در طول سال توسط بادهای استوایی متعادل می شود. خشک ترین دوره سال از ژانویه تا آوریل ادامه دارد و در تابستان و اواخر سال بارش در این منطقه افزایش می یابد.

پایتخت

پایتخت این کشور دو جزیره ای و همچنین بزرگترین بندر آن شهر Basseterre در جزیره سنت کیتس می باشد.

زمان

منطقه زمانی کارائیب شرقی UTC -04:00

اقتصاد

اقتصاد سنت کیتس و نویس به صورت سنتی وابسته به کاشت و فرآوری نیشکر بوده است؛ کاهش قیمت های جهانی در سالهای اخیر به این صنعت در سنت کیتس و نویس صدمات زیادی وارد ساخته است. توریسم، تولید به هدف صدور کالا و فعالیت های بانکی خارجی نقش مهمتری در اقتصاد سنت کیتس و نویس به خود اختصاص داده اند. واحد پول این کشور دلار کارائیب شرقی می باشد که نرخ مبادلات ثابت 2.7 را با دلار آمریکا حفظ کرده است. دلار آمریکا تقریبا به اندازه دلار کارائیب شرقی در سنت کیتس مورد قبول است.

چگونه می شود به سنت کیتس و نویس رفت؟

به راحتی می توان از ایالات متحده، کانادا، انگلستان و سایر نقاط اروپا به سنت کیتس دسترسی داشت. طیف گسترده ای از خطوط هوایی بین المللی و پرواز های چارتر به طور مرتب وارد این جزیره می شوند. یک پرواز دوم هفتگی از خط هوایی بریتیش ایرویز از فرودگاه لندن-گتویک به مقصد سنت کیتس به برنامه پروازها به این جزیره اضافه شده است.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش