مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟

مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهای اتحادیه اروپای هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگن برخوردار شوید.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگن برخوردار شوید.

مزایای اصلی مهاجرت به پرتغال از این قرار هستند:

  • حق زندگی و کار در پرتغال

  • عدم اجبار به زندگی در پرتغال

  • حداقل حضور فیزیکی در پرتغال

  • اعطای حق اقامت به تمام اعضای خانواده

  • مسافرت بدون نیاز به ویزا به 26 کشور منطقه شنگن

  • امکان دسترسی به مزایای تحصیلی و بهداشتی

  • امکان اخذ اقامت دائم پرتغال بعد از 5 سال

  • گزینه اخذ تابعیت پرتغال بعد از 5 سال

  • امکان برخورداری از وضعیت اقامت "non-habitual" که به موجب آن برای 10 سال مالیات فرد کاهش می یابد.

اصلاحات جدید در قانون، الزامات مهاجرت به پرتغال را به صرفه تر از سایر برنامه های ویزای اتحادیه اروپا کرده است. در گذشته، حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای دریافت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری 500 هزار یورو بود. در حال حاضر سرمایه گذاران می توانند از طریق خرید ملک به قیمت 350 هزار یورو به پرتغال مهاجرت کنند. این نرخ پایین تر تنها در مورد املاکی که بیش از 30 سال قدمت دارند و در مناطق نوسازی شهری قرار گرفته اند، صدق می کند.

مهاجرت به پرتغال از طریق برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک برای شما ویزایی یکساله به ارمغان می آورد که می تواند در دوره های دو ساله تمدید شود. دوره اقامت الزامی برای اخذ اقامت بسیار کوتاه مدت است. مثلا در سال اول تنها 7 روز اقامت و طی دوره های دو ساله بعدی تنها 14 روز اقامت برای متقاضی الزامی می باشد. پس از 5 سال، قوانین مهاجرت پرتغال به شما اجازه می دهند که درخواست اقامت دائم کرده و پس از 5 سال حق درخواست تابعیت پرتغال به شما اعطا می شود.

خدمات حقوقی حرفه ای کنکاش شما را در تمام طول پروسه درخواست راهنمایی کرده و به شما کمک می کند که اقامت سرمایه گذاری پرتغال خود را به کارآمد ترین صورت ممکن دریافت کنید. ما به شما در درک نیازهای مهاجرت پرتغال و گزینه های موجود کمک می کنیم تا بتوانید به سرعت اقامت پرتغال را اخذ کرده و از تمام مزایای آن بهره مند شوید.

برای سرمایه گذارانی که به دنبال گزینه های مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا هستند، تا کنون پرتغال جذاب ترین برنامه ویزا را ارائه کرده است. متقاضیان واجد شرایط می توانند از گزینه های متنوع سرمایه گذاری، حداقل زمان اقامت الزامی، عدم نیاز به ویزا برای مسافرت به کشورهای منطقه شنگن، اخذ اقامت برای اعضای خانواده و دسترسی به امکانات تحصیلی و بهداشتی برخوردار شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش