مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپا

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپابا تغییرات اخیر در قوانین مربوط به برنامه بسیار محبوب مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان متقاضیان می توانند تنها در حدود 3ماه اقامت دائم کل اتحادیه اروپا را بدست آورند. تغییرات قوانین از شامل روند سریع، دردسر کمتر و تعداد افراد بیشتری که می توانند در پرونده باشند، بوده است.

سرمایه داران و صاحبان بیزینس موفق در سراسر دنیا به مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان به عنوان بهترین گزینه برای جابجایی خود و خانوادشان می نگرند

 

برای آنهایی که می خواهند اروپا خانه دوم آنها باشد، برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان، که با موفقیت از سال 2013 به هزاران نفر اقامت داده است، فرصتی است که آنها دقیقا به دنبالش بوده اند.

تغییرات قوانین از اول جولای سال 2016 شامل روند سریع، دردسر کمتر و تعداد افراد بیشتری که می توانند در پرونده باشند، بوده است.

در حال حاضر برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان حتی از پیش بسیار بهتر شده است. از اول جولای سال 2016، طبق قانونی که توسط دولت مجارستان تصویب شد، اقدام برای برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان بسیار سریع تر و ساده تر است و گستره اعضای وابسته در خانواده که می توانند در پرونده باشند، وسیع تر شده است.

این بدان معنا است که به عنوان مثال، بعد از اینکه شما سرمایه گداری 300,000 یورویی را به صورت اوراق قرضه دولتی انجام دادید، روند درخواست تنها یک مرحله ساده شده است و تنها حدود سه ماه به طول خواهد انجامید تا متقاضیان اقامت دائم مجارستان را دریافت کنند. (در گذشته بین 8 تا 9 ماه طول می کشید)

همچنین افراد بیشتری می توانند در پرونده متقاضی اصلی قرار گیرند. تعریف "فرد وابسته" گسترده شده است و فرزندان بالای 18 سال را که حتی تحصیلشان نیز به پایان رسیده و والدین مسن متقاضی و همسر متقاضی را نیز در بر می گیرد. به این معنا که همه اعضای خانواده شما بدون توجه به سن ممکن است بتوانند همراه شما و تنها تحت یک پرونده و یک بار سرمایه گذاری، اقامت دائم مجارستان را دریافت کنند.

بهترین برنامه اقامت دائم در اروپا: سرمایه گذاری امن و ارزان

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان همیشه عالی بوده است و آن را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین برنامه های مهاجرتی در اروپا کرده است. در حال حاضر 3,798 متقاضی تا ماه ژون سال 2016 برای این برنامه درخواست داده اند.

از یک نظر، مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان ارزان ترین گزینه برای به دست آوردن اقامت در کشورهای بی مرز حوزه شنگن در اروپا است. هرچند بعضی برنامه های مهاجرتی دیگر ممکن است ارزان تر به نظر برسند اما هزینه های پنهان و اضافی در آن برنامه ها، مانند خرید اجباری ملک، به این معنا است که هزینه های نهایی دیگر برنامه ها در پایان احتمالاً بیشتر خواهد بود.

مبلغ سرمایه گذاری در برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان 300,000 یورو به صورت اوراق قرضه دولتی است که باید به مدت 5 سال نزد دولت مجارستان باقی بماند. 60,000 یورو هزینه های اداری خواهد بود. مبلغ سرمایه گذاری بعد از پنج سال کاملاً به متقاضی باز خواهد گشت و به این ترتیب تنها مبلغ هزینه شده برای این برنامه مهاجرتی مبلغ 60,000 یورو بابت هزینه های اداری خواهد بود. به همین دلیل این برنامه به یکی از به صرفه ترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری تبدیل شده است.

متقاضیان مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان مجبور به خرید هیچ چیز نیستند، حتی مجبور به پرداخت مالیات در مجارستان (مگر اینکه در مجارستان کار کرده و درآمد به دست آورند). به عنوان دارنده اقامت دائم، اگر بخواهید یک مقیم مالیاتی شوید، می توانید از طریق اشتغال یا ثبت و اداره ی یک شرکت یک مقیم مالیاتی باشید که مالیات پرداخت می کند، که شامل 10% مالیات شرکتی و 16% مالیات بردرآمد است.

جذابیت دیگر این برنامه مهاجرتی این است که نیازی به ماندن حداقل زمان خاصی در مجارستان نیست، بنابراین سرمایه گذاران کاملاً آزادند هر زمانی که دوست دارند به کشورهای حوزه شنگن اروپا بیایند و بروند. بعد از اینکه شهروند مجارستان شوید به شما پاسپورت مجارستان اعطا خواهد شد که اجازه خواهید داشت به بیش 160 کشور بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کنید.

آینده ی روشن برای شما با برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان

در دنیای پیچیده امروز داشتن اقامت و شهروندی دوم برای شما و خانواده تان اهمیت خواهد داشت.

با اقامت دائم مجارستان (و در نهایت بعد از هشت سال دریافت پاسپورت مجارستان)، شما و افراد خانواده تان قادر خواهید بود آزادانه سفر کنید، از دارایی های مالی خود حفاظت کنید، فرزندان خود را به بهترین دانشگاه ها بفرستید و حتی خانه دومی در اروپا برای خود داشته باشید.

 

آیا آماده هستید این آینده روشن را برای خود بسازید؟

نوشته شده توسط کیانوش محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


 

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش