خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاریقانون جدید که برای خانواده ها از اهمیت بالایی بر خوردار است موضوع حذف محدودیت سنی فرزندان از 18 سال به "وابستگی آنها به والدین"، و همچنین درخواست اقامت دائم برای پدر يا مادر وابسته است. برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری محبوب ترين برنامه در اروپا است.

11تیر 95 اجرایی کردن قانون جدید صدور اقامت دائم مجارستان از 8 ماه به حدود 3ماه


هرچند امروزه برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری محبوب ترين برنامه در اروپا است، اما مقررات جديد باعث جذاب تر شدن آن خواهد شد. اگرچه روش قبلی، آسان ترین و سریع ترین روش در اروپا بود اما با قانون جدید که از 11 تیر 1395 به اجرا در خواهد آمد، دریافت اقامت دائم، آسان تر و با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. با اجرایی شدن این قانون، صدور اجازه اقامت دائم متقاضیان ظرف مدت حدوداً سه ماه خواهد بود. البته به خاطر داشته باشید که در صورت اضافه کردن والدین و فرزندان بالای 18 سال این زمان کمی بیشتر خواهد شد.

طبق قانون جديد، درخواست متقاضیان برای دریافت اقامت دائم از دو مرحله ای به یک مرحله و از هشت ماه به یک ماه كاهش يافته است. قانون قبلی، شامل دو مرحله بود:

1- دريافت اجازه اقامت موقت

2- درخواست اقامت دائم شش ماه پس از صدور اقامت موقت (در نتیجه و در حال حاضر دریافت اقامت دائم مجارستان سریع ترین مسیر ورود به اروپا است.)

نکته قابل توجه دیگر در قانون جدید که برای خانواده ها از اهمیت بالایی بر خوردار است موضوع حذف محدودیت سنی فرزندان از 18 سال به "وابستگی آنها به والدین"، و همچنین  درخواست اقامت دائم برای پدر يا مادر وابسته است.

با اجرایی شدن این قانون شرکت کنکاش معتقد است که برنامه اقامت مجارستان درحال حاضر از نظر سادگی فرآیند، سرعت جا به جا شدن، عدم محدودیت سنی فرزندان، جایی نزدیک ایران در اروپا، امنیت، مدرنیته، دانشگاه های انگلیسی زبان، تضمین عودت مبلغ سرمایه گذاری به وسیله دولت و... بدون شک بهترین در کل این صنعت است.

برنامه اقامت مجارستان تا کنون  بيش از 3500 ویزای اقامت دائم صادر و قطعآ با توجه به اجرای قانون جدید، به طور جهشی  افزايش خواهد یافت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش