اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می تواند زندگی شما دگرگون کند


امتیاز دهید post

پاسپورت دوم

احتمال دارد که شما مقدار زیادی سرمایه برای خود و خانواده تان اندوخته باشید. اما این به این معنا نیست که بهترین مدل زندگی را دارید. ممکن است هنوز از محدودیت سفر، محدودیت در موقعیت های تحصیلی و مالیات بالا رنج ببرید.سرمایه گذاران در حال حاضر به دنبال برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری به عنوان راهی برای بهبود زندگیشان هستند. در حالی که بیشتر سرمایه گذاری ها با هدف سودآوری در آینده هستند، برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری نسبت به دیگر برنامه های سرمایه گذاری این مزیت را دارد که می تواند استایل زندگی شما را بهبود ببخشد. کسانی که به دنبال مزایای دریافت تابعیت و پاسپورت دوم هستند، باید در وهله اول با یک شرکت خوش نام مشورت کنند که در حوزه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم خبره باشد.

شرکت کنکاش آماده مشاوره به افرادی است که به دنبال ارتباط با جهان، ایمن کردن آینده فرزندانشان، سرمایه گذاری جدید و رشد سرمایه خود هستند.

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم برای همه اعضای خانواده مفید است

برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری، فرصت های جدیدی را برای کل اعضای خانواده شما ایجاد می کند.بسیاری از برنامه ها این اجازه را به متقاضی اصلی می دهند که اعضای خانواده وابسته را در پرونده بگنجاند. در بیشتر موارد، شما می توانید هم فرزندان و هم پدر و مادر وابسته را شامل پرونده کنید. این به این معناست که تمامی اعضای خانواده از مزایای داشتن تابعیت و پاسپورت دوم سود می برند.

حق زندگی

از مزایای داشتن تابعیت و پاسپورت یک کشور، حق زندگی در آن کشور است. در برنامه های تابعیت اروپا، حق زندگی در اتحادیه اروپا به شما داده می شود. وقتی به برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت فکر می کنید به زندگی در کشور هایی مانند قبرس، مالتا و دومینیکا فکر کنید.

سفر بدون ویزا

داشتن تابعیت و پاسپورت دوم همچنین به شما اجازه سفر بدون ویزا به کشور های بیشتری را می دهد. فقط به این مسئله فکر کنید که هر دفعه که قصد سفر کاری یا تفریحی دارید، مجبور نیستید که برای ویزا درخواست بدهید. در نتیجه زمان شما در این پروسه هدر نمی رود و می توانید آن زمان را صرف کارهای مفید تری کنید. برای مثال کسانی که برنامه تابعیت و پاسپورت دومینیکا را انتخاب می کنند، اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور شامل کشور های حوزه شنگن، انگلستان و روسیه را دریافت می کنند.

خدمات درمانی

گزینه های خدمات درمانی در ارزیابی برنامه های تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اهمیت زیادی دارند. به محض اینکه شما تابعیت یک کشور را بدست آورید، به همه گزینه های پیشرفته خدمات درمانی در آن کشور دسترسی خواهید داشت.

تحصیل

همانند خدمات درمانی، با داشتن تابعیت یک کشور، شما قادر به دسترسی به موقعیت های تحصیلی در کشور جدید هستید. اجازه تحصیل و پژوهش در بهترین مدارس  جهان مزایای زیادی برای فرزندانتان خواهد داشت.

حفاظت از دارایی

علاوه بر این که خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است، حفظ دارایی هم بسیار اهمیت دارد. بسیاری از برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری به شما اجازه می دهد تا هر دو تابعیت را حفظ کنید. در نتیجه شما می توانید دارایی خود را به راحتی به کشور دیگر انتقال دهید و از آن حفاظت کنید.

مزایای مالیاتی

در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری، مزایای مالیاتی نیز وجود دارد. بسته به نوع کشوری که انتخاب می کنید، مزایای زیادی برای حفظ و رشد دارایی وجود دارد. برای مثال، گرانادا برای درآمد خارجی، سرمایه، هدیه و سود سهام، مالیات در نظر نمی گیرد.

زمانی که مزایای یک مدل جدیدی از زندگی را لیست می کنید، به این مسئله فکر کنید که انتخاب شرکت مهاجرتی مناسب می تواند شما را بلافاصله در مسیر این زندگی رویایی قرار دهد.

چه قصد مهاجرت داشته باشید چه نداشته باشید، تابعیت و پاسپورت دوم می تواند به مقدار بسیار زیادی شرایط زندگی شما را بهبود ببخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.