امتیاز دهید post

دولت فدرال کانادا ظرفیت پذیرش مهاجرت را برای ۳ سال آینده افزایش داده است تا با افزایش جمعیت و ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی طبقه متوسط به اقتصاد کانادا کمک کند.

طبق برنامه ای که برای مهاجرت در سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است، دولت  کانادا قصد دارد با نرخ حدود یک درصد از جمعیت کانادا مهاجر بپذیرد.

این رقم در سال ۲۰۲۱ به ۴۰۱ هزار نفر، در سال ۲۰۲۲ به ۴۱۱ هزار نفر و در سال ۲۰۲۳ به ۲۱ هزار نفر می رسد.

به نقل از مارکو مندیچینو، وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا «مهاجرت برای عبور از پندامیک کرونا، بهبود کوتاه مدت اقتصاد و رشد اقتصادی بلند مدت کانادا ضروری است. تازه واردان در بیمارستان ها و کلینیک های کانادا نقش اساسی دارند و به اقتصاد این کشور کمک می کنند. تازه واردان با ارائه مهارت های لازم برای پیشرفت بیزینس های ما و با راه اندازی کسب و کار های جدید شغل ایجاد می کنند».

این برنامه به کانادا کمک می کند تا کمبود نیروی کار را جبران کند و جمعیت را افزایش دهد تا بتواند در صحنه جهانی رقابت کند.

صفحه مرتبط: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

رفع شکاف های بازار کار

افزایش ظرفیت پذیرش با هدف رفع شکاف های بازار کار ناشی از کمبود پذیرش در ماه های گذشته به دلیل محدودیت های سفر در سطح جهانی و محدودیت های ظرفیت صورت گرفته است.

طبق این طرح، حدود ۶۰ درصد پذیرش از گروه اقتصادی است. همچنین دولت کانادا متعهد شده است که این امکان را به وجود بیاورد که پناهندگان واجد شرایط  از طریق مسیرهای موجود اقتصادی مهاجرت برای اقامت دائم درخواست دهند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *