امتیاز دهید post

رزولت اسکریت، نخست وزیر مشترک المنافع دومینیکا، برخی از دستاوردهای این جزیره کوچک در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد.

حتی با وجود پندامیک کرونا، برخی از پروژه های ساخت و ساز همچنان طبق برنامه پیش رفته اند. برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری (CBI) سرمایه لازم برای برنامه های توسعه در دومینیکا را تامین می کند.

مقاله مرتبط: ساخت پروژه هتل هیلتون در دومینیکا به طور پیوسته ادامه دارد

نزدیک ۳ دهه است که دومینیکا پذیرای سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آن ها است. این افراد پس از کمک مالی به صندوق دولت یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تایید شده شهروند دومینیکا (دومینیکن) می شوند. درآمد حاصل از این برنامه به بخش های مختلف جامعه این جزیره از مراقبت های بهداشتی و آموزشی تا توسعه زیرساخت ها و بخش گردشگری تزریق می شود.

به نقل از نخست وزیر دومینیکا، «آنچه دولت این کشور انجام داده است، بازسازی این برنامه به منظور افزایش یکپارچگی آن، افزایش شفافیت آن و افزایش اعتمادپذیری آن است. تغییرات جدید همچنین در جهت بهره مند سازی تمام شهروندان دومینیکا از مزایای برنامه سرمایه گذاری است. سرمایه بدست آمده از برنامه تابعیت دومینیکا برای توسعه در بخش هتل سازی و اطمینان از گسترش این حوزه استفاده می شود. این سرمایه همچنین برای تهیه بودجه مورد نیاز برای بخش مسکن، که برای مردم دویمینکا بسیار مهم است، برای بخش مراقبت های بهداشتی و توسعه بیمارستان ها و مراکز بهداشتی استفاده می شود. دولت دومینیکا قصد دارد از این سرمایه در جهت تأمین بودجه لازم برای فرودگاه بین المللی دومینیکا استفاده کند».

سرمایه گذارانی که شهروند دومینیکا می شوند، به مزایای فراوانی دسترسی پیدا می کنند. این مزایا شامل افزایش آزادی سفر به حدود ۱۴۰ کشوردر سراسر جهان، چشم اندازهای تجاری جایگزین و امکان انتقال شهروندی به نسل های بعدی است.

در ۴ سال گذشته، طبق شاخص CBI، برنامه سرمایه گذاری دومنیکا بهترین برنامه سرمایه گذاری در جهان بوده است.

کسانی که زندگی در دومینیکا را انتخاب می کنند، می توانند اطمینان داشته باشند که در کشوری زندگی می کنند که توسعه ملی را جز اولویت های خود قرار می دهد. در سالهای اخیر، دومینیکا از بودجه بدست آمده برای ساخت خانه های مقاوم در برابر آب و هوا و حمایت از ابتکارات آموزشی استفاده کرده است. این کشور همچنین در حال ساخت بیمارستان پیشرفته ای است که به تقویت بخش مراقبت های بهداشتی جزیره کمک خواهد کرد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *