امتیاز دهید post

به دلیل رکود اقتصادی، نرخ تورم رو به افزایش و عدم امنیت، ثروتمندان به دنبال تضمین آینده خود از طریق برنامه سرمایه گذاری دومینیکا هستند.

برنامه CBI دومینیکا که در سال ۱۹۹۳ معرفی شد، در سطح بین المللی برای ۴ سال متوالی به عنوان بهترین پیشنهاد برای اخذ شهروندی دوم شناخته شده است.

بیش از ۲ دهه است که دومینیکا پذیرای سرمایه گذاران ثروتمند و خانواده های آن ها است. آن هایی که گزینه املاک و مستغلات را انتخاب می کنند، می توانند در پروژه های تایید شده دولت از جمله پروژه هتل هیلتون دومینیکا سرمایه گذاری کنند. این گزینه با بازگشت سرمایه همراه است، زیرا سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال حفظ دارایی، آن را بفروشند.

پس از پروسه بررسی صحت پرونده و پیشینه افراد، متقاضیان موفق به فرصت های زیادی مانند مسیرهای تجاری جایگزین، حق زندگی و کار در کشور دومینیکا و افزایش آزادی سفر دسترسی پیدا می کنند.

برای تاجران دسترسی به مراکز تجاری جهانی ضروری است. با این حال، پاسپورت برخی از کشورها آزادی سفر لازم را ندارد. در مقابل، پاسپورت دومینیکا حق آزادی سفر بدون ویزا به ۱۴۰ کشور دارد.

مقاله مرتبط: قدرت سفر بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

اینکه افراد بتوانند تجارت را در کشور خود انجام دهند، همیشه بهترین است، اما برای موفقیت در رقابت باید به ارتباط جهانی هم توجه کرد.

شهروندان برخی از کشورها برای سفر با مساله ویزا مواجه هستند. بنابراین داشتن پاسپورت دوم دسترسی آزاد به جهان را برای آن ها فراهم می کند.

مهم تر از همه، امنیت بسیار ارزشمند است و دومینیکا کشوری بسیار امن است.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری روز به روز گنجاندن اعضای خانواده در یک پرونده را ساده تر کرده است. سرمایه گذارانی که این برنامه را انتخاب می کنند، می توانند همسر، فرزندان، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را به همراه اعضای خانواده همسر شامل پرونده کنند.

برنامه CBI دومینیکا همچنین امکان اضافه شدن افراد پس از دریافت تابعیت را فراهم می کند، به این معنی که سرمایه گذاران حتی پس از دریافت تابعیت خود می توانند اعضای خانواده را شامل پرونده کنند.

دومینیکا، علاوه بر ارائه مسیری ایمن به تابعیت دوم، شرایط زندگی با کیفیت بالا را هم برای شهروندان خود فراهم می کند. کسانی که دومینیکا را انتخاب می کنند، می توانند مطمئن باشند که در حال انتخاب یک کشور با ثبات با فرصت های نامحدود هستند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *