امتیاز دهید post

ساخت و ساز پروژه هتل هیلتون در دومینیکا به طور پیوسته ادامه دارد. ساخت این پروژه در ژانویه سال ۲۰۱۹ آغاز شد و همچنان در حال انجام است.

در حال حاضر بیش از ۷۰ نفر در مرحله ساخت و ساز Tranquility Beach Resort مشغول به کار هستند. این مجموعه هتل هیلتون توسط یان ادواردز، سازنده معروف املاک رویایی و طراح مشهور پروژه های درجه یک معماری، مدیریت می شود.

این تفرجگاه پس از اتمام ساخت شامل ۹۹ اتاق خواهد بود و برای ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد کرد.

به گفته نخست وزیر دومینیکا آقای روزولت اسكریت، با وجود همه چالش هایی كه برای این جزیره وجود دارد، آن ها هرگز دست از تلاش برنمی دارند. Tranquility Beach Resort یکی از  پروژه های در حال ساخت این جزیره است که آقای اسکریت از اولین روز تا الان به آن افتخار می کند.

خدمات کنکاش برای سرمایه گذاری در هتل هیلتون دومینیکا

در حال حاضر شرکت کنکاش نماینده فروش هتل بین المللی هیلتون در دومینیکا است و پیش بینی ما حاکی از این است که این پروژه یک پروژه سود آور و موفق خواهد بود. روند ساخت این هتل تا الان طبق بیزینس پلان پیش رفته است.

متقاضیان اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا می توانند از طریق خرید سهام این پروژه که مورد تایید دولت دومینیکا است، پاسپورت قدرتمند این کشور را بدست آورند و سهام دار این پروژه نام دار باشند و از مزایای آن سود ببرند.

مقاله مرتبط: قدرت سفر بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره رایگان در مورد برنامه اخذ تابعیت دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *