اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در یک ایده استارت آپی (ویزای انجل پرتغال)

امتیاز دهید post

احتمالاً این روزها درباره ویزای انجل پرتغال به‌عنوان یکی از برنامه‌های اقامتی این کشور شنیده باشید. برنامه‌ای که روند آسانی دارد و به اقامت دائم پرتغال منجر می‌شود.

شرکت کنکاش نماینده رسمی اخذ ویزای انجل پرتغال است و تاکنون بسیاری از مشتریان ما کارت اقامت پرتغال را از این طریق دریافت کردند. امروز نیز به مناسبت اینکه برای چندمین بار یکی از مشتریان خوب ما موفق به دریافت اقامت پرتغال از طریق ویزای انجل شد، تصمیم گرفتیم تا این موفقیت را با شما جشن بگیریم. به همین دلیل می‌خواهیم نگاهی جدی و تخصصی به پروسۀ دریافت اقامت پرتغال از طریق ویزای انجل داشته باشیم تا اگر مشتاق دریافت اقامت دائم پرتغال با حداقل نصف هزینه نسبت به سایر برنامه‌های اقامت از طریق سرمایه‌گذاری هستید، اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید. پس با ما همراه شوید.

ویزای انجل پرتغال چیست؟

ویزای انجل پرتغال Portugal Highly Qualified Activity Residence Visa یکی از روش‌های اخذ اقامت دائم این کشور از طریق سرمایه‌گذاری در تحقیقات یک ایده استارتاپ است. متقاضیان این برنامه بعد از اخذ ویزا می‌توانند در پرتغال تحصیل کرده، مشغول به کار شده و زندگی کنند.

این برنامه کاملاً قانونی و مورد تأیید دولت این کشور است و برای متقاضیانی مناسب است که بخواهند علاوه بر دریافت اقامت پرتغال با کمترین هزینه ممکن، روی یک شرکت استارت آپ که با تحصیلات و علایق آنها مرتبط است سرمایه‌گذاری کنند تا بدین ترتیب در آینده در پرتغال شرکت و کسب و کار خودشان را هم داشته باشند.

البته بسیاری از مدیران و کارآفرینان ترجیح می‌دهند که در ایران نیز فعال باشند یا حتی کنار خانواده‌شان زندگی کنند، برای این گروه هم ویزای انجل انتخاب خوبی است. دریافت اقامت پرتغال از این مسیر اصلا نیازی به حضور دائمی یا فیزیکی متقاضی ندارد. پس اگر مشتاق دریافت اقامت دائم یک کشور اروپایی هستید و امکان حضور مداوم را ندارید، ویزای انجل پرتغال یکی از بهترین و ارزان ترین انتخاب‌های پیش‌روی شما است.

هزینه مناسب و سرعت بالای رسیدگی به پرونده

در مقایسه با اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک، ویزای انجل از لحاظ هزینه به‌صرفه‌تر است و در کل به‌عنوان یکی از روش‌های سریع و تقریباً آسان اخذ اقامت دائم شناخته می‌شود. از طرف دیگر حضور در این برنامه نیازی به ارائۀ مدرک رسمی زبان ندارد، هر چند نیاز به تحصیلات عالیه دانشگاهی دارد.

شرکت کنکاش به عنوان نماینده رسمی این برنامه در ایران و با آمار قبولی صد در صد، متقاضیان را در این مسیر راهنمایی کرده تا سرمایه‌گذاران را برای ارائۀ یک برنامه استارتاپی موفق و آینده‌دار به دولت پرتغال معرفی کند.

مزایای ویزای انجل پرتغال

ویزای انجل پرتغال مزایای بسیاری دارد که به مهم‌ترین آن‌ها یعنی سفر آزادانه به کشورهای حوزه شنگن، حق تحصیل و حق کار به‌صورت قانونی، در ابتدای همین مقاله اشاره کردیم. علاوه بر این شما از طریق ارائۀ یک استارتاپ مشخص و آینده‌دار بدون اینکه مجبور به حضور همیشگی و مداوم در پرتغال باشید، می‌توانید برای ویزا و اقامت دائم درخواست دهید.

روند رسیدگی به پرونده‌ها تقریباً سریع است و ویزای انجل در اولویت بررسی قرار دارد. همان‌طوری که گفتیم به لحاظ هزینه به‌صرفه است، مثلاً متقاضی نیازی به خرید ملک یا حتی سهام از دیگر شرکت‌ها ندارد. از طرف دیگر هزینۀ این ویزا تقریباً نصف ویزای طلایی پرتغال Golden visa است.

این برنامه، تنها برنامه‌ای است که واقعا تضمین شده است چرا که در صورت عدم موفقیت افراد در اخذ کارت اقامت پرتغال، تمام مبلغ سرمایه‌گذاری به آنها بازگردانده خواهد شد.

انکوباتور به مدت سه سال از برنامه کارآفرینی شما پشتیبانی کرده و بعد ازاین مدت اداره یا فروش شرکت بر عهدۀ خود شخص قرار می‌گیرد.

اگر مشتاق به بررسی شرایط خودتان هستید و یا می‌خواهید همین امروز برای برنامه اقامتی اقدام کنید، در شرکت کنکاش منتظر شما هستیم تا بتوانید یکی از مشتریان موفق ما باشید و در سال پیش‌رو کارت اقامت پرتغال را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *