نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران

3/5 - (1 امتیاز)

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی ایرانیان برای اخذ پاسپورت دوم قدرتمند و سرمایه‌گذاری دلاری است. افرادی که از طریق این برنامه، پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنند، این امکان را دارند که بدون ویزا به همه کشورهای حوزه شنگن و بیش از ۱۴۴ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند. پس بی‌دلیل نیست که این برنامه تا این حد مورد توجه ایرانیان واقع شده است! حالا باید دید نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران کجاست و ایرانیان چگونه می‌توانند به سفارت دومینیکا بروند.

ما در تیم کنکاش به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران، تلاش کرده‌ایم که تمام اطلاعاتی که درباره نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران و پاسپورت دومینیکا نیاز دارید را در این مقاله بگوییم. اگر می‌خواهید بدانید نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران کجاست و شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا چیست، حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کشور دومینیکا کجاست؟

دومینیکا جزیره‌ای فوق‌العاده زیبا در شرق دریای کارائیب است که طبیعت بکر آن سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه می‌کشاند. جذابیت‌های توریستی از یک طرف و مزایای سرمایه‌گذاری در دومینیکا از طرف دیگر، این کشور را به بهشت سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل کرده است!

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا در ایران بسیار شناخته شده است و محال است که متقاضیان اخذ پاسپورت دوم به دومینیکا به‌عنوان یکی از گزینه‌های خود فکر نکنند. این برنامه در سال ۲۰۲۲ برای ششمین سال متوالی به عنوان بهترین برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری انتخاب شد و حرف اول را در میان برنامه‌های مشابه می‌زند. مدت زمان کوتاه اخذ پاسپورت دوم، قدرت پاسپورت دومینیکا و هزینه مقرون به صرفه این برنامه نسبت به برنامه‌های مشابه، دلایلی هستند که می‌توان برای محبوبیت برنامه CBI دومینیکا عنوان کرد.

سفارت دومینیکا در ایران

کشور دومینیکا در ایران سفارتخانه ندارد و شما برای رفتن به سفارت دومینیکا باید به نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران بروید. خبر خوب این است که شما برای دریافت یا تمدید پاسپورت دومینیکا نیازی ندارید که به سفارت دومینیکا بروید و تمامی مراحل از طریق ایجنت‌های رسمی دولت دومینیکا انجام می‌شود. با توجه به اینکه شرکت کنکاش نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران است، می‌توانید با خیال راحت تمام مراحل اخذ پاسپورت دومینیکا و تمدید پاسپورت دومینیکا را به ما در کنکاش بسپارید و نگران رفتن به سفارت دومینیکا نباشید.  

نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران

سفارت دومینیکا در امارات، شهر ابوظبی، نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران است. البته باید بگوییم: در کل خاورمیانه فقط کشور امارات متحده عربی سفارت دومینیکا دارد! شهروندان کشورهای دیگر خاورمیانه برای انجام کارهای اداری خود باید به ابوظبی سفر کنند.

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری ۲ راه پیش روی شما می‌گذارد:

  • اخذ پاسپورت از طریق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا
  • اخذ پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دومینیکا

برای اینکه بتوانید از طریق یکی از این ۲ راه پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • بالای ۱۸ سال باشید
  • سوءپیشینه نداشته باشید
  • منشا سرمایه مشخص داشته باشد

با دارا بودن این ۳ شرط در کمتر از ۶ ماه شهروند دومینیکا می‌شوید و پاسپورت دوم قدرتمند دومینیکا را دریافت می‌کنید. علاوه بر این، شما به عنوان متقاضی اصلی می‌توانید برای تمام اعضای خانواده (همسر، فرزند، پدر و مادر) درخواست پاسپورت دومینیکا بدهید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا

اعتبار بالای پاسپورت دومینیکا یکی از مهمترین مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا است. متقاضیان ایرانی از محدودیت‌های پاسپورت ایران به ستوه آمده‌اند و به دنبال یک پاسپورت دوم قدرتمند می‌گردند که بدون نیاز به ویزا به بیشتر کشورهای دنیا سفر کنند. جایگاه پاسپورت دومینیکا و کشورهایی که بدون نیاز به ویزا می‌توانید به آنها سفر کنید، تایید می‌کند که اخذ پاسپورت دوم دومینیکا بهترین گزینه برای متقاضایان ایرانی است.

طبق جدیدترین رده بندی پاسپورت‌های جهان، پاسپورت دومینیکا در جایگاه ۳۴ قرار دارد و با آن می‌توانید به بیش از ۱۴۴ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید! علاوه بر این، اخذ ویزا برای دیگر کشورها نیز آسان است و حتی می‌توانید سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا را تجربه کنید. در ضمن، برای رفتن به کل کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، روسیه، چین و بسیاری از کشورهای دیگر اصلا نیاز به اخد ویزا ندارید. خودتان که می‌دانید اخذ ویزای شنگن برای ایرانیان چه قدر سخت است؟ معمولا ویزاهای توریستی به‌راحتی ریجکت می‌شوند.

کلام آخر

نزدیکترین سفارت دومینیکا به ایران در امارات و شهر ابوظبی قرار دارد. پس به دنبال سفارت دومینیکا در ایران نگردید و برای کارهای خود با سفارت دومینیکا در امارات مکاتبه کنید. البته برای انجام مراحل اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران یعنی تیم کنکاش به نمایندگی از شما کارها را پیش می‌برد و نیاز نیست نگران سفر به امارات باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در کنکاش تماس بگیرید و سوال‌های خود را بپرسید. تیم کنکاش با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در پرونده‌های مهاجرتی و سرمایه‌گذاری به شما کمک می‌کند که بین ۳ تا ۶ ماه پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:

سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا

آیا می توانم با پاسپورت دومینیکا در اروپا زندگی کنم؟

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *