امتیاز دهید post

۱-چگونه این برنامه شرایط را برای دریافت اقامت دائم یا تابعیت پرتغال فراهم می‌کند؟

افرادی که ۵ سال متوالی اقامت پرتغال داشته باشند، می‌توانند برای دریافت اقامت دائم یا شهروندی این کشور اقدام کنند. در برنامه انجل، متقاضیان اقامت موقت دارند که برای ۵ سال تمدید می‌شود و در نهایت پس از ۵ سال می‌توانند برای اقامت دائم و شهروندی اقدام کنند. نکته حائز اهمیت این است که عملکرد ایده تجاری متقاضی ارتباطی با امکان دریافت اقامت دائم و شهروندی ندارد.

۲-آیا برای واجد شرایط بودن در برنامه انجل نیاز به ایده تجاری وجود دارد؟

موفقیت در این برنامه به کیفیت ایده تجاری متقاضی وابسته نیست، بلکه به خود متقاضی ربط دارد. مهارت‌های متقاضی و توانایی او برای ارائه مسیری استراتژیک با احتمال رشد قابل توجه بررسی می‌شود.

در طول دوره انکوباسیون، ایده تجاری تحت تحقیق و توسعه قرار می‌گیرد تا در نهایت یک مدل کسب و کار معتبر ارائه شود.

۳- آیا دراین برنامه نیازی به سرمایه‌گذاری بیشتر وجود دارد؟

در طول برنامه نیازی به سرمایه‌گذاری بیشتر نیست. ساختار برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که بدون ریسک رشد کند.

پس از این‌که انکوباتور کسب و کار را به متقاضی تحویل داد، متقاضی می‌تواند به صلاح‌دید خود در مورد مدیریت این استارتاپ تصمیم بگیرد، اما این تصمیم و عملکرد تجاری او ارتباطی به صلاحیت او برای اخذ اقامت دائم یا تابعیت ندارد.

۴- آیا با شرکت در این برنامه متقاضی معاف از مالیات می‌شود؟

برنامه HQA چندین فرصت برای بهینه‌سازی موقعیت مالیاتی متقاضیان فراهم می‌کند. برای مثال، متقاضیان به عنوان مقیمان مالیاتی جدید پرتغال می‌توانند به مدت ۱۰ سال از معافیت مالیات بر درآمد خارجی برخوردار شوند. علاوه بر این، کسب و کارهای برنامه HQA به عنوان یک استارتاپ، به عنوان کسب و کاری بر مبنای تحقیق و توسعه و حتی به عنوان یک کسب و کار کوچک می‌توانند واجد شرایط دریافت مشوق‌های مالیاتی، کمک‌های مالی و یارانه باشند.

۵- این برنامه چه آرامش خاطری به متقاضیان می‌دهد؟

بیزینسی که از طریق برنامه HQA ساخته می‌شود، به عنوان یک شرکت در اتحادیه اروپا، با سابقه مالی در یک موسسه بانکی شناخته‌شده در اتحادیه اروپا و با پرونده‌های مالیاتی منظم می‌تواند برای متقاضی بسیار ارزشمند باشد.

برخی از سرمایه‌گذاران کارآفرین، بین شرکت اولیه خارج از پرتغال خود و این شرکت جدید در پرتغال معاملات تجاری دارند.

علاوه بر این، فعالیت‌های تجاری در حین انکوباسیون، اثبات ارتباطی معتبر با یک کشور در اتحادیه اروپا است که موقعیت متقاضی را به عنوان یک مقیم قانونی در اتحادیه اروپا تقویت می‌کند.

۶- مراحل درخواست چقدر طول می‌کشد؟

این پروسه چند ماه طول خواهد کشید.

۷-پروسه تحقیق و توسعه توسط انکباتور به چه صورت است؟

۱۲ تا ۱۸ ماه اول انکباتور بر مدیریت پروژه تحقیق و توسعه متمرکز است و در ۱۸ تا ۲۴ ماه بعدی تمرکز آن بر اعتباربخشی مدل تجاری است.

منبع: سایت رسمی برنامه HQA

مقاله مرتبط: ویزای انجل پرتغال

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های سرمایه‌گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *