متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری قصد زندگی در پرتغال دارند


امتیاز دهید post

اقامت پرتغال

یکی از مسائلی که در مورد برنامه های گلدن ویزا یا اقامت از طریق سرمایه گذاری مطرح می شود، بی تفاوت بودن متقاضیان نسبت به کشور مقصد است. به بیان دیگر، متقاضیان فقط به دنبال اخذ اقامت یک کشور دیگر برای به دست آوردن کارت اقامت آن کشور هستند و اینکه کارت اقامت را از کدام کشور میگیرند، اهمیتی ندارد. در مورد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، این مسئله صدق نمی کند.

متقاضی اصلی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به طور میانگین با دو عضو خانواده اقدام می کند. این رقم نسبت به قبل افزایش یافته است. در سال 2013، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.17 عضو خانواده را شامل پرونده می کرد اما در سال 2017، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.98 عضو خانواده را شامل پرونده کرد. در حال حاضر هر گلدن ویزای پرتغال به معنای ورود 3 نفر به پرتغال است.

معمولا متقاضی اصلی در وهله اول به تنهایی وارد پرتغال می شود و پس از بررسی وضعیت زندگی در پرتغال، اعضای خانواده نیز وارد پرتغال می شوند. وابستگان متقاضیان چینی، دو سوم از وابستگان کل متقاضیان را تشکیل می دهند.

متقاضیان اصلی معمولا پس از ورود به پرتغال، سرمایه گذاری های دیگری را توسعه می دهند. گردشگری یکی از صنایع اصلی کشور پرتغال است. در نتیجه خرید املاک دیگر می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

قبلا، افراد تنها به منظور به دست آوردن کارت اقامت پرتغال، در این برنامه شرکت می کردند. اما در حال حاضر، بسیاری از خانواده ها  در پرتغال زندگی می کنند و به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال نیز هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.