مهاجرت به اروپا از طریق برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری


امتیاز دهید post

اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک در یونان با حداقل مبلغ 250,000 یورو 

برنامه اقامت دائم یونان، همسر، فرزندان وابسته تا سن 24 سالگی، والدین متقاضی و همسر را در بر می گیرد. اقامت دائم یونان فقط  طی 3 ماه (در بعضی مناطق زمان کمتری صرف می شود) با سرمایه گذاری در خرید ملک تنها با 250,000 یورو اعطا می شود. برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری رقابتی ترین طرح اقامت دائم اروپا است.

تا زمانی که سرمایه گذار ملک خود را نگه دارد می تواند با ارائه سند آن، هر 5 سال یکبار اقامت خود را تمدید کند. دریافت اقامت دائم اروپا و در نهایت تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپا برای شما و بعدها خانواده فرزندانتان ممکن خواهد بود.

اقامت دائم یونان امکان سفر بدون ویزا به تمام کشورهای منطقه شنگن به مدت 90 روز در هر دوره 6 ماهه را فراهم می سازد. این برنامه همچنین این اطمینان  را به سرمایه گذار می دهد که همیشه یک مکان دوم برای اقامت او وجود دارد. اخیرا تغییرات در قوانین یونان، این امکان را برای دارندگان  اقامت دائم یونان فراهم کرده که بتوانند برای تابعیت و پاسپورت یونان اقدام کنند.

ویزای طلایی یونان برای خانواده سرمایه گذار امکان آزادی زندگی و سفر به اتحادیه اروپا، دسترسی به آموزش عالی و مراقبت های پزشکی را فراهم می کند که به نوعی تضمینی برای آینده ای نامعلوم است.

اقامت دائم یونان به این معنا است که نه تنها خانواده شما از حق زندگی آزادانه در یونان برخوردار هستند بلکه  می توانند در کشور خود زندگی کرده و در مواقع ضرورت به یونان سفر کنند. یونان یک پایگاه عالی برای سفر به سرتاسر اروپا است و همچنین دارای خطوط  پروازی عالی به اروپا و سایر نقاط جهان است. 

علاوه بر این، اقامت یونان کیفیت بالای زندگی، از جمله امکانات پزشکی مدرن، مراکزخرید، طبیعت بکر، ورزش، رویدادهای فرهنگی، آب و هوای گرم، و تحصیل در بسیاری از مدارس خصوصی و دانشگاه ها با تدریس به زبان انگلیسی را به شما ارائه می دهد. شما به عنوان صاحب ویزای طلایی یونان می توانید از حقوق خدمات درمانی و آموزشی همانند شهروندان یونان بهره مند شوید.

مدت زمان پردازش پرونده 3 ماه است. در بعضی از مناطق مانند Chania  واقع درCrete مدت زمان کمتری، حدودا 10 روز، صرف میشود.

برنامه اخد اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در یونان

برنامه  ویزای طلائی یونان نیازمند سرمایه گذاری در بخش املاک با حداقل مبلغ 250,000 یورو است. سرمایه گذاری می تواند شامل خرید زمین (همراه با نقشه ساخت)، ملک جدید و یا قدیمی تر باشد، تا زمانی که حداقل مقدار سرمایه گذاری رعایت شود. سرمایه گذارمی تواند تا قبل از انقضای دوره اقامت 5 ساله، ملک خود را به هر شخصی  که می خواهد برای اقامت دائم یونان اقدام کند بفروشد، اما سرمایه گذار اول مجوز اقامت خود را از دست خواهد داد.

در موارد مالکیت مشترک، هنگامی  که ارزش ملک 250,000 یورو باشد، اجازه اقامت تنها زمانی صادر می شود که صاحبین ملک  با یکدیگر ازدواج کرده باشند و اجازه تفکیک ملک را نخواهند داشت. در موارد دیگر مالکیت مشترک، اجازه اقامت فقط در صورتی صادر خواهد شد که مبلغ سرمایه گذاری توسط هر فرد به میزان حداقل 250,000 یورو باشد.

اگر سرمایه گذار ملک را  تحت عنوان یک شخصیت حقوقی کسب کرده باشد، باید مالکیت 100٪  سهام آن را داشته باشد.

سرمایه گذار می تواند چند ملک را که مجموع ارزش آنها از 250,000 یورو کمتر نباشد نیز خریداری کند.

تابعیت و پاسپورت یونان

افرادی که اقامت دائم یونان را دریافت کرده اند پس از 7 سال زندگی در یونان، طبق مقررات قانونی، حق درخواست تابعیت و پاسپورت یونان را دارند.

فرزندان آنها نیز طبق شرایط ذیل میتوانند درخواست شهروندی خود را ارائه دهند:

به مدت 9 سال در یک مدرسه یونانی تحصیل کرده باشند.

به مدت 6 سال در یک مدرسه راهنمائی در یونانی تحصیل کرده باشند.

در یک دانشگاه در یونان تحصیل کرده باشند.

شهروند اتحادیه اروپا آزادی زندگی، کار، سفر، دریافت خدمات بهداشتی یا تحصیل در هر کشوری در اتحادیه اروپا، از جمله بریتانیا را دارد. اما مزایای سفر با پاسپورت یونان فراتر از کشورهای اروپائی رفته و سفر بدون ویزا را به لیست گسترده ای از کشورها ممکن می سازد.

       برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.