امتیاز دهید post

مونته نگرو با ایالات متحده معاهده E1 / E2 دارد

ویزای E-2 جایگزین ویزای EB-5 برای افراد سرمایه دار است که نمی خواهند به ایالات متحده مهاجرت کنند اما به طور منظم برای کسب و کار و برنامه ریزی مالیاتی از ایالات متحده بازدید می کنند.

طبق گزارش خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، معاهده E-2 به شهروندان کشور طرف قرارداد این اجازه را می دهد (کشوری که با ایالات متحده قرارداد تجارت و ناوبری دارد) که زمانی که مبلغ قابل توجهی در کسب و کارهای آمریکا سرمایه گذاری کنند، بتوانند اقامت آمریکا را بدست آورند.

هر ۲ ویزاهای E-1 و E-2 به اتباع کشورهای «عضو معاهده» پس از راه اندازی کسب و کار تصویب شده اجازه می دهد با خانواده خود در ایالات متحده زندگی کنند. هر ۲ ویزا ابتدا اجازه اقامت حداکثر به  مدت ۲ سال را می دهند. با این حال، هر ۲ آن ها می توانند برای دوره های اضافی ۲ ساله تمدید شوند.

هیچ محدودیتی در تعداد دفعاتی که می توان ویزا را تمدید کرد وجود ندارد. تمدید به طور کلی بستگی به توانایی دارنده ویزا در ادامه کسب و کار با موفقیت دارد.

تفاوت اصلی بین E1 / E2 در نوع قرارداد تجارت و قرارداد سرمایه گذار است

  E-1: بازرگان طرف قرارداد، همسر یا فرزند – برای شرکت های تجاری و افرادی که در حال تجارت بین المللی بین ایالات متحده و کشور طرف قرارداد هستند. حجم تجارت باید به اندازه ای باشد که بتوان تعدادی از مردم ایالات متحده را استخدام کند و اکثریت تجارت بین المللی بازرگان را تشکیل دهند.

 E-2: سرمایه گذار طرف قرارداد، همسر یا فرزند – برای کسانی که سرمایه گذاری قابل توجهی در یک کسب و کار در ایالات متحده انجام داده اند که در آن سرمایه گذار حداقل ۵۰ درصد مالکیت را دارد. سرمایه گذاری باید برای فراهم کردن اشتغال برای تعدادی از مردم در ایالات متحده کافی باشد و باید در یک تجارت فعال در ایالات متحده باشد.

برای واجد شرایط طبقه بندی E-2 سرمایه گذار طرف قرارداد باید:

• تابعیت یکی از کشور هایی را داشته باشد که با ایالات متحده قرارداد تجارت و ناوبری دارد

• سرمایه گذاری کرده یا به طور فعال در روند سرمایه گذاری مقدار قابل توجه ای سرمایه را در یک شرکت در ایالات متحده وارد کند

• به دنبال ورود به ایالات متحده به منظور توسعه و هدایت سرمایه گذاری باشد. این با نشان دادن مالکیت حداقل ۵۰ درصد از شرکت یا داشتن کنترل عملیاتی از طریق سمت مدیریتی و یا سایر دستگاه ها امکان پذیر است.

درخواست برای ویزای E1 / E2 به عنوان شهروند مونته نگرو، مستلزم اقامت دائم و آدرس ثبت شده در مونته نگرو است.

مقاله مرتبط: پاسپورت مونته نگرو

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری مونته نگرو با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *