هشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی ها


امتیاز دهید post

پاسپورت دومینیکا

هشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی ها  برای  “تخفیف ویژه” 

اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، در یک بخشنامه خطاب به نمایندگی های معتبر برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، بازاریابان را به دلیل “استفاده از تکنیک های بازاریابی تهاجمی” و “کتمان حقیقت در هزینه های سرمایه گذاری در دومینیکا” سرزنش کرد.

اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اعلام کرد: “راهکارهایی که برخی از نمایندگان اتخاذ کرده اند و قیمت هایی که به غیر از قیمت های اعلام شده رسمی از سوی دولت را پیشنهاد می دهند غیر قانونی و  تهدیدی برای ما است.

امانوئل نانتان، رئیس اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در در یک نامه رسمی بیان کرد،”نمایندگی های متعددی از تکنیک های بازاریابی مانند استفاده از متن های برانگیزنده و برجسته سازی عکس های گذرنامه استفاده می کنند و همچنین به دروغ هزینه های سرمایه گذاری را به گونه ای بیان می کنند که به نظر کمتر از هزینه های دولتی رسمی است”.

 نانتان اضافه کرد که می خواهد “به وضوح روشن کند که ما با واژه هایی مانند “پیشنهاد ویژه” و”تخفیف ویژه” و غیره سر و کار نخواهیم داشت و این بر خلاف قانون است و کسانی که این شیوه را در پیش گرفته اند باید بلافاصله متوقف و از ادامه فعالیت محروم شوند “.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.