امتیاز دهید post
ویزای «کار در طبیعت» دومینیکا

ویزای «کار در طبیعت» (Work in Nature) دومینیکا مخصوص افراد دورکار و دیجیتال نومدها معرفی شده است.

این ویزا گردشگران را قادر می سازد تا برای یک دوره حداکثر ۱۸ ماهه به تنهایی یا با خانواده و افراد وابسته به کشور دومینیکا مهاجرت کنند.

پس از پرداخت ۱۰۰ دلار هزینه درخواست، متقاضیان بدون خانواده باید ۸۰۰ دلار پرداخت كنند و خانواده ها باید ۱۲۰۰ دلار بپردازند.

متقاضیان اصلی  باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند، هیچ سابقه کیفری نداشته باشند و شرایطی داشته باشند که بتوانند طی ۱۲ ماه آینده ۵۰ هزار دلار درآمد کسب کنند یا با مدرک نشان دهند چگونه می خواهند هزینه های خود و خانواده را تامین کنند.

مقاله مرتبط: دورکاری در دومینیکا با ویزای ۱۸ ماهه

ویزای «کار در طبیعت» شرایط جذابی را برای کارمندان فراهم می کند. این برنامه همچنین از بخش گردشگری دومینیکا که تحت تاثیر محدودیت های سفر در سال گذشته بوده است، پشتیبانی می کند. در حالی که مرزهای بین المللی به این جزیره از چند ماه قبل باز بوده است، اما به دلایل شرایط کرونا سفر به دومینیکا در این مدت خیلی رونق نداشته است. با این حال، این ویزا می تواند به بهبود اقتصادی دومینیکا کمک کند و بخش گردشگری این جزیره را بیشتر تقویت کند.

دارندگان ویزای «کار در طبیعت» می توانند از مکان های دیدنی مختلف طبیعی در سرتاسر جزیره، از دومین دریاچه جوشان جهان گرفته تا پارک ملی مورن ترویس پیتون جزء میراث جهانی یونسکو، لذت ببرند.

 

منبع: سایت Citizenship by Investment

مقاله مرتبط: اقامت و پاسپورت دومینیکا در ۶ ماه توسط نماینده رسمی دولت

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *