پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان


امتیاز دهید post

پاسپورت دومینیکا

به گزارش Financial Times، برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا در بازار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از قدرت و ثبات زیادی برخوردار است و در شاخص CBI(شهروندی از طریق سرمایه گذاری) برای دومین سال، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. برنامه پاسپورت دومینیکا در 5 مورد از 7 مورد بررسی شده، رتبه عالی را به خود اختصاص داد.  این برنامه اخذ تابعیت دوم از طریق سرمایه گذاری در حیطه هایی که در قسمت پایین بیان شده، نسبت به رقیبانش از رتبه بهتری برخوردار است.

بررسی صحت اطلاعات و پیشینه افراد:

این پروسه در دومینیکا بسیار دقیق و چند مرحله ای است تا از این مسئله اطمینان حاصل کنند که بهترین و برجسته ترین افراد در سراسر جهان، در خواست می دهند. این پروسه شامل مشاوره و راهنمایی افراد خبره از شرکت های بین المللی است که برای مبارزه با پول شویی و مبارزه با تامین بودجه تروریست آموزش دیده اند. اما تنها محدود به  این موارد نیست.

حداقل مقدار سرمایه گذاری:

یک متقاضی (بدون دیگر اعضای خانواده) می تواند با کمک بلاعوض 100,000 دلار آمریکا به صندوق ملی کشور دومینیکا، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورد.

پروسه آسان:

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا که در سال 1993 آغاز شد، از چارچوب قانونی بسیار خوبی برخوردار است و پروسه را برای متقاضیان تسهیل می کند.

سرعت پروسه:

 

پرونده متقاضیان در حال حاضر به مدت دو ماه بررسی  می شود و این خبر خوبی برای تاجرانی است که می خواهند سریعا تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورند.

 

عدم نیاز به سفر به دومینکا یا شرط حضور:

آنهایی که برای پاسپورت و تابعیت دومینیکا درخواست می دهند و شهروندان اقتصادی که تابعیت دومینیکا را دریافت کرده اند، مجبور به سفر به دومینیکا در طول این پروسه نیستند. این مسئله، یکی از نکات مثبت این برنامه است زیرا به متقاضیان این اجازه را می دهد تا سبک زندگی بین المللی و شلوغ خود را ادامه دهند.

 

به شرطی که متقاضیان همه الزامات شهروندی را رعایت کنند، می توانند به جامعه جهانی دومینیکا ( شبکه ای از خانواده ها و افراد حرفه ای که می توانند از مزایای تابعیت دومینیکا استفاده کنند) بپیوندند.

جامعه جهانی دومینیکا با روابط دیپلماتیک پایدار و معاهدات سفر بدون ویزا، تقویت شده است. شهروندان می توانند از سفر بدون ویزا به بیش از 120 کشور لذت ببرند که شامل حوزه شنگن، هنگ کنک و سنگاپور است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.