پروژه های ساختمانی جدید ” انقلابی در قیمت املاک پرتغال” ایجاد خواهند کرد


امتیاز دهید post

اقامت پرتغال

بر طبق پیشبینی ژورنال آنلاین آی، در سال 2019 با شروع ساخت و سازهای بیشتر، به خصوص در مراکز شهرها، قیمت املاک پرتغال به ثبات خواهد رسید.

به گزارش این ژورنال، در یک سال و نیم گذشته مجوز ساخت بیش از 49,000 خانه جدید درپرتغال صادر شده است. ترس از عرضه بیش از حد ملک، منجر به کاهش قیمت خواهد شد و مالکین ملک های مستعمل را وادار می سازد افزایش نرخ ناشی از تورم مسکن را پائین آورند.

این اثر ممکن است به آرامی تحقق پذیرد، اما هنگامی که ساخت پروژه های جدید به پایان برسد، سرعت خواهد گرفت.

یکی از این پروژه های ساخت و ساز در لیسبون، حدودا شامل 1,000 واحد مسکونی است که 700 مورد آن ها طبق گفته مجلس، با میانگین اجاره ماهانه 200 تا 600 یورو باید در اختیار خانواده های قشر متوسط قرار گیرند.

اما ده ها پروژه دیگر وجود دارند. در مجموع پروژه ها 49,000 خانه احداث خواهد شد که از این رقم، 39,000 واحد نو ساز خواهند بود.

بر طبق گفته سازندگان مختلف، 39% پروژه های بازسازی شده سوئیت هستند، در حالی که تمام ساختمان های نو ساز آپارتمان های 2 خوابه هستند.

لوئیس لیما، رئیس انجمن APEMIP، انجمن متخصصان املاک، تاکید کرد که “قیمت خانه نمی تواند و نباید افزایش بیش از حد داشته باشد. کاملا طبیعی است که قیمت ها باید ثابت باشند – به ویژه هنگامی که عرضه نهایت تلاش خود را برای برآورده شدن تقاضا دارد.”

یکی دیگر از عواملی که می تواند هزینه های پیچیده املاک را به طور کلی تغییر دهد محدودیت در بانک ها در مورد اعطای وام مسکن است.

بانک پرتغال در ماه جولای پیشنهاد کرد که بانک ها باید مراقب باشند تا به مردم / خانواده هایی که بیش از 50 درصد از درآمد موجود خود را برای خرید خانه می پردازند، وام ندهند. این ژورنال توضیح می دهد که این پیشنهاد “اکنون می تواند اجباری شود” و یقینا صاحبان املاک را از “افزایش قیمت ها” منع می کند.

سال 2018 رکورد دیگری در زمینه فروش ملک با قیمت های فزاینده به میزان 10-20٪ بخصوص در لیسبون بود و آژانس های املاک مانند قارچ رشد کردند.

این که آیا بعضی از اینها در زمینه افزایش قیمت خانه موفق بوده اند یا خیر، سوال بعدی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.