چرا چندین سال برای به دست آوردن تابعیت و پاسپورت دوم صبر کنیم؟


امتیاز دهید post

پاسپورت دوم

 تابعیت و پاسپورت دوم ، هم  از طریق برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری  و هم  از طریق برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به متقاضیان اعطا می شود. در روش دوم، متقاضی باید چندین سال صبر کند و به دلیل اینکه در این روش شرایطی مانند دانستن زبان آن کشور وجود دارد، هیچ ضمانتی نیست که این برنامه حتما منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت دوم شود. البته کشور پرتغال در اعطای پاسپورت از طریق برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، سختگیری نمی کند و در حال حاضر که 5 سال از شروع این برنامه می گذرد، افراد زیادی توانسته اند به آسانی پاسپورت پرتغال را پس از 5 سال اقامت پرتغال دریافت کنند.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری، روشی قانونی برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم یک کشور از طریق سرمایه گذاری قابل توجه در آن کشور است. این روش نسبت به روش دیگر سریع تر جواب می دهد و در برخی موارد این پروسه فقط 5 تا 6 ماه طول می کشد. بسته به کشور انتخابی، پروسه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق اخذ اقامت ممکن است سال های زیادی طول بکشد. برای مثال  برای اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا، متقاضی باید اقامت کانادا را از طریق سرمایه گذاری به دست آورد و  3 سال در این کشور زندگی کند. برای اخذ تابعیت و پاسپورت امارات متحده عربی از طریق اقامت، زندگی در امارات متحده عربی به مدت 30 سال الزامی است.

در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری، معمولا شرط حضور وجود ندارد یا اگر وجود داشته باشد بسیار کم است.

برای مثال، افراد می توانند تابعیت و پاسپورت قبرس را با سرمایه گذاری در قبرس، ظرف مدت 6 ماه بدست آورند و هیچ گونه شرط حضوری در این برنامه وجود ندارد.

در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری، معمولا نیازی به دانستن زبان آن کشور نیست.

برخی کشور ها به توابع خود اجازه داشتن تابعیت مضاعف را نمی دهند. این مسئله به این معنا است که شما تنها در صورتی می توانید تابعیت یک کشور جدید را به دست آورید که تابعیت اول خود را انکار کنید. خوشبختانه قوانین تمام برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری به صورتی است که با داشتن تابعیت مضاعف منافاتی ندارد.

در هر صورت، هر کدام از این برنامه ها را که انتخاب کنید، بدون شک به کارشناسان و مشاورانی نیاز دارید تا در این پروسه شما را همراهی کنند. شرکت کنکاش با مشاوران خبره خود آماده پاسخگویی به سوالات شما و همراهی در تمام طول پروسه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه های اخد تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.