سرمایه‌گذاری بدون دردسر در بهشت تعطیلات اروپایی


سرمایه‌گذاری بدون دردسر در بهشت تعطیلات اروپایی

برنامه ویزای طلایی پرتغال به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا در نظر گرفته می‌شود.

سیاست‌های  جهانی همیشه در جهت میل و خواسته ما نیستند. فقط یک تغییر در وضعیت سیاسی  می‌تواند عواقب اقتصادی مهمی به همراه داشته باشد و نه تنها محدودیت‌های  مالی بلکه حتی محدودیت‌هایی را برای زندگی شخصی فرد ایجاد کند. با این حال،  سرمایه افراد به راحتی می‌تواند در کشورهای مختلف توزیع شود، اما آیا  می‌توان به همین سادگی وضع زندگی را هم تحت کنترل قرار داد؟ محدودیت‌های  احتمالی سفر یا مشکلات مربوط به ویزا در حال حاضر برنامه‌های زندگی افراد  زیادی را مختل کرده است. عامل مهمی که نباید هنگام برنامه‌ریزی برای  سرمایه‌گذاری فراموش شود، شرایط زندگی افراد است.

مقاله مرتبط: پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است

از طرف دیگر، برخی  از کشورها به دنبال سرمایه تازه یا تزریق بودجه به اقتصاد خود هستند و در  ازای سرمایه‌گذاری، نه تنها اقامت، بلکه مزایای مالیاتی قابل‌ توجه و حتی  پاسپورت دوم اعطا می‌کنند. یکی از این برنامه‌ها توسط دولت پرتغال برای  جبران بحران سال ۲۰۰۸معرفی شد. این کشور نیاز فوری به سرمایه بین‌المللی  داست و به همین دلیل برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری را معرفی کرد. این برنامه بسیار موفق بوده است و طی این سال‌ها میلیاردها یورو برای پرتغال جمع‌آوری کرده است.

این  برنامه می‌تواند آینده‌ای بی‌دغدغه در اروپا و سفر رایگان به تمام کشورهای  حوزه شنگن را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد. مزایای این برنامه، پرتغال را  به یک مقصد بسیار جذاب برای سرمایه گذاران بین‌المللی تبدیل کرده است که به  ازای سرمایه‌گذاری به ارزش مشخص، حق زندگی، کار و تحصیل در یک کشور زیبای  اروپایی و دسترسی به خدمات عمومی از جمله مراقبت‌های درمانی و آموزش را به  متقاضی اعطا می‌کند.

این برنامه فرصتی طلایی است تا فقط در مدت ۵ سال  بتوانید اقامت دائم یا شهروندی پرتغال را بدست آورید. در حال حاضر  دارندگان پاسپورت پرتغال دارای آزادی سفر بدون ویزا به ۱۸۶ کشور در سرتاسر  دنیا هستند.

پرتغال دارای تقریبا ۳۰۰ روز آفتابی در هر سال، طبیعتی  رویایی، غذاهای خارق‌العاده، هزینه پایین زندگی، خط ساحلی وسیع، مردم  مهمان‌نواز و کیفیت زندگی بی نظیر است. انگلیسی زبان دوم این کشور است.

سرمایه‌گذاری  در املاک این کشور به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو سرمایه‌گذاران را برای  دریافت ویزای طلایی واجد شرایط می‌کند. باید توجه داشت که امکان دریافت وام  برای خرید ملک وجود ندارد، زیرا هدف این برنامه تزریق وجوه خارجی به  پرتغال است.

 مقاله مرتبط: آیا پرتغال برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دارد؟

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های سرمایه‌گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *