پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است


امتیاز دهید post

پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است

با کسب مقام اول در «رتبه بندی برنامه های ویزای طلایی»، برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بهترین رتبه سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داده است.

در سال ۲۰۱۹، یونان مقام اول را بدست آورده بود، اما در سال ۲۰۲۱ برنامه اخذاقامت یونان از طریق سرمایه گذاری به مقام سوم نزول کرده است.

معیارهای ارزیابی سال ۲۰۲۱ شامل معیارهایی است که همواره دغدغه سرمایه گذاران بوده است. از جمله این معیارها می توان به گزینه های سرمایه گذاری، قوانین دریافت شهروندی، زمان پردازش پرونده، خدمات درمانی، آزادی سفر، امکانات تحصیلی، قدرت پاسپورت، نوع اقامت و قیمت های ملک اشاره کرد.

مقاله مرتبط: پرتغال یا یونان: کدام یک توجیه اقتصادی بیشتری دارد؟

برنامه ویزای طلایی پرتغال

متقاضیان اخذ اقامت اروپا می توانند با خرید ملک در کشور پرتغال به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو، اقامت این کشور را در مدت چند ماه بدست بیاورند. این اقامت حق زندگی، کار و تحصیل در کشور پرتغال و سفر آزادانه در حوزه شنگن را به متقاضی اعطا می کند. این برنامه تنها نیازمند ۷ روز اقامت در پرتغال در هر سال است که پس از ۵ سال امکان تبدیل آن به اقامت دائم و همچنین تابعیت و پاسپورت وجود دارد.

خدمات شرکت کنکاش

شرکت کنکاش متخصص در امر سرمایه گذاری است و همکاران و وکلای خود را در پرتغال مستقر کرده است. کنکاش با کارآمدترین روش ممکن به متقاضیان خرید ملک در کشور پرتغال و اخذ اقامت این کشور یاری می رساند.

سرمایه گذاران علاقمند می توانند با کمک همکاران ما بهترین ملک ممکن مناسب با علاقه و بودجه خود را پیدا کنند، در همه مراحل از باز کردن حساب بانکی تا  انتقال سند و دیگر مراحل لازم بدون هیچ گونه نگرانی کار را به ما بسپارند و  از خرید ملک و کسب اقامت این کشور اروپایی و مزایای آن لذت ببرند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.