سال ۲۰۲۳؛ بهترین سال سرمایه‌گذاری در دومینیکا

امتیاز دهید post

دومینیکا در حوزه کارائیب قرار گرفته و یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی به‌ شمار می‌رود. اما باید بدانید که شهرت این کشور تنها به‌خاطر توریستی بودنش نیست؛ بلکه به‌عنوان یکی از بهترین مراکز سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌داران نیز به‌حساب می‌آید.

سواحل و جنگل‌های زیبای این کشور هرساله توریست‌های بسیاری را به خود جذب می‌کند. در کنار آن نیز، سرمایه‌گذاران زیادی نیز هرساله برای بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری پرسود موجود در این کشور به آن سفر می‌کنند.

دومینیکا یکی از باثبات‌ترین اقتصادهای دنیا را دارد؛ باتوجه‌به آماری که به دست ما رسیده نیز می‌توان گفت این منوال در سال‌های آینده هم ادامه خواهد داشت. در این مقاله از کنکاش، بررسی می‌کنیم که چرا سال ۲۰۲۳، بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری شما در دومینیکا است.

از چه راه‌هایی می‌توان در دومینیکا سرمایه‌گذاری کرد؟

برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا راه‌های متفاوتی وجود دارد؛ اما می‌توان این‌طور ادعا کرد که پرسودترین راه سرمایه‌گذاری در این کشور برای ایرانی‌ها، سرمایه‌گذاری در بخش املاک است. با سرمایه‌گذاری در این بخش، ایرانی‌ها نه تنها می‌توانند نرخ بازگشت سرمایه قابل‌‌قبولی را تجربه کنند، بلکه می‌توانند به کمک آن، شهروندی و پاسپورت دومینیکا را هم به‌دست آورند.

اخذ شهروندی این کشور از طریق سرمایه‌گذاری در بخش املاک، به برنامه اخذ شهروندی اقتصادی دومینیکا (CBI) مربوط می‌شود. ایرانی‌ها برای اخذ شهروندی اقتصادی دومینیکا، این دو راه را پیش روی خود خواهند داشت:

سرمایه‌گذاری در بخش املاک

اولین و مهم‌ترین راهی که ایرانیان می‌توانند از طریق آن در دومینیکا سرمایه‌گذاری کنند، سرمایه‌گذاری در بخش املاک این کشور است. در این مورد، متقاضیان می‌توانند با خرید سهام پروژه‌های تأییدشده توسط دولت و نگه‌داشتن آن به مدت ۳ سال، صاحب شهروندی این کشور شوند. در حال حاضر، بهترین پروژه برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا، پروژه هتل هیلتون دومینیکا است. سرمایه‌گذاری در ساخت این هتل با کمک کنکاش به عنوان نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران، می‌تواند سودآوری قابل‌قبولی برای شما داشته باشد.

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

از دیگر راه‌های اخذ شهروندی دومینیکا در برنامه شهروندی اقتصادی این کشور، کمک بلاعوض به دولت دومینیکا است. متقاضیان می‌توانند با کمک بلاعوض به صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا (EDF) شهروندی این کشور را به‌دست آورند.

حداقل میزان این کمک بلاعوض برای یک نفر ۱۰۰ هزار دلار است و باتوجه‌به تعداد اعضای خانواده افزایش پیدا می‌کند. باید توجه داشته باشید که این روش، سودآوری و بازگشت سرمایه مستقیم نخواهد داشت و تنها می‌تواند شهروندی و پاسپورت دومینیکا را برای ما فراهم کند.

آیا سرمایه‌گذاری در بخش املاک دومینیکا ایده خوبی‌ است؟

سرمایه‌گذاری در بخش املاک، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در دنیا به شمار می‌رود و از قضا سود مناسبی نیز برای افراد به همراه دارد. بخش املاک، صنعت بسیار پرمنفعتی است و می‌تواند مزایای بسیاری برای افراد به ارمغان آورد.

باتوجه‌به آمار موجود، نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بخش املاک دومینیکا، قابل‌قبول است. یکی از بهترین پروژه‌های تأیید شده در دومینیکا برای سرمایه‌گذاری، پروژه هتل هیلتون است. هتل هیلتون، از جمله پروژه‌های رسمی دولت دومینیکا به شمار می‌رود و سرمایه‌گذاری در آن، نه‌تنها سود مالی برای متقاضیان به همراه دارد، بلکه شهروندی این کشور را نیز برای آنها به همراه دارد.

دولت دومینیکا در سال‌های اخیر به توسعه صنعت توریسم توجه ویژه‌ای نشان داده است. همین توجه باعث شده است که این کشور، به یکی از بهترین مقاصد برای سفرهای توریستی بدل شود. هر ساله گردشگران بسیاری برای لذت از سواحل نقره‌فام، آفتاب گرم و همین‌طور جنگل‌های سرسبز استوایی، راهی دومینیکا می‌شوند. هتل هیلتون که یکی از معروف‌ترین هتل‌های زنجیره‌ای در سرتاسر دنیا به‌حساب می‌آید، با علم بر همین موضوع، یکی از مهم‌ترین پروژ‌ه‌های ساخت‌وساز خود را در این کشور آغاز کرده است.

شما با سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا نه‌تنها می‌توانید صاحب شهروندی این کشور شوید، بلکه می‌توانید کارت عضویت طلایی این هتل را نیز به‌دست آورید. در نهایت باید این موضوع را نیز بدانید که پیش‌بینی می‌شود بعد از اتمام ساخت هتل، سالانه حدود ۴ الی ۷ درصد سود از درآمد هتل به حساب سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد.

مزایای برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا نه‌تنها برای شما، بلکه برای خانواده و نزدیکان شما نیز می‌تواند بسیار سودآور باشد.

از جمله مهم‌ترین مزایای اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • لذت از جاذبه‌های توریستی این کشور بدون محدودیت زمانی
  • امکان برخورداری از حق تحصیل و همین‌طور امکانات بهداشتی رایگان
  • امکان سفر بدون نیاز به اخذ ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور دنیا
  • معافین‌های مالیاتی
  • امکان استفاده از اقتصاد آزاد و باثبات برای گسترش کسب‌وکار خود
  • نرخ جرم و فساد بسیار پایین و مکانی مناسب برای زندگی
  • امکان دریافت پاسپورت برای فرزند، همسر، پدر و مادر و حتی پدربزرگ و مادربزرگ
  • امکان انتقال امتیاز پاسپورت و حق شهروندی به نسل‌های بعدی
  • امکان دریافت پاسپورت بدون نیاز به حضور در خاک دومینیکا
  • فرایند بسیار ساده اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت در کمترین زمان

اخذ شهروندی دومینیکا با کنکاش

کنکاش با بیشتر از ۳۰ سال سابقه در زمینه اخذ تابعیت دوم و فعالیت به‌عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران، بدون شک می‌تواند بهترین مرجع برای شما متقاضیان گرامی باشد. کنکاش بیش از ۴۰۰ پرونده موفق در این زمینه دارد و با در اختیار داشتن تیمی قدرتمند از افراد مجرب و متخصص، از صفر تا صد دریافت شهروندی دومینیکا، در کنار شما عزیزان خواهد بود. با ما در ارتباط باشید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *