امتیاز دهید post

پرتغال به سرعت در حال تبدیل به انتخابی ارجح برای  زندگی در اروپا می شود. اشکالی ندارد که فکر کنید پرتغال فقط محدود به بازی های طولانی گلف، گشت و گذارهای تنبلانه در ساحل و لیوان های بزرگ نوشیدنی  است. این ها برای افراد تازه کار بد نیست، اما پرتغال چیزهای بسیار بیشتری از آنچه که مردم در ابتدا متوجه می شوند، دارد.

اقامت سرمایه گذاری پرتغال: به نظر می رسد کارشناسان و مشتریان هر دو به عقیده مشترکی باور دارند که طرح اقامت سرمایه گذاری پرتغال از نقطه نظر شرایط مورد نیاز، مدت زمان مورد نیاز برای حضور در این کشور برای اخذ اقامت و کیفیت زندگی بسیار برجسته است. از زمان آغاز این طرح در سال 2012 تا آخر ژانویه 2018، دولت پرتغال مجموعاً 5,717 سرمایه گذار و 9,559 عضو خانواده آنان را در این برنامه پذیرفته است. آماری که به تازگی منتشر شده، نشان می دهد مجموع سرمایه گذاری که از طریق برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) جذب بودجه این کشور شده، هر ماه افزایش می یابد و در پایان ژانویه از 3.5 میلیارد یورو گذشته است.

مزایای مالیاتی عالی، و رژیم مالیاتی غیر مرسوم: در پرتغال هیچ مالیاتی بر ارث یا هدیه و ثروت اعمال نمی شود.

شرکت برق دولتی چین به نام China Three Gorges Corp با غول برق پرتغال به نام (EDP (Energias de Portugal قراردادی امضاء نموده و 21.35 درصد سهام آن را به ارزش تقریبی 2.69 میلیارد یورو (3.48 میلیارد دلار) خریده است. جدا از پولی که در سهام سرمایه گذاری شده، بسته اقتصادی شامل 8.7 میلیارد یورو (11.26 میلیارد دلار) سرمایه گذاری می باشد.

پدیده گلف از سرعت حرکت خود نمی کاهد و دولت مشوق عظیمی برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده بر هزینه های ملی سبز اختصاص داده است. زمین گلف قدیمی پنینا از IAGTO جایزه مقصد سال گلف اروپا را دریافت کرد.

در مراسم World Travel Awards، آلگاروه در پرتغال موفق به کسب مقام مقصد ساحلی شماره یک اروپا شد.

این یک راز است: پرتغال هنوز مورد توجه بسیاری از مردم قرار نگرفته و دچار کمبود جمعیت است، تقاضای مستمری دارد و احساس می کنید بخشی از یک چیز خاص هستید.

مجوزهای برنامه ریزی سختگیرانه که زیبایی طبیعی را تضمین نموده و عرضه املاک جدید را محدود می سازد، باعث بالا نگاه داشتن تقاضا می گردد. به عنوان مثال Quinta do Lago به عنوان بخشی از پناهگاه پرندگان Ria Formosa یونسکو دارای محدودیت 8 درصدی سختگیرانه در ساخت و ساز می باشد. این مساله همراه با امکانات عالی برای کلیه اعضای خانواده باعث می شود این منطقه همچنان مقصدی منحصر به فرد باقی مانده و سرمایه گذاری افراد دچار رونق شود.

پرتغال دارای ثبات سیاسی است، تروریسم و مافیا در این کشور جایی ندارد. برای انواع مشتریان مختلف جذاب است و تقاضای شگفت انگیزی برای املاک و اجاره آن، هم برای گذراندن تعطیلات و هم برای مقاصد بلند مدت و اجاره های زمستانی در این کشور وجود دارد.

املاک عالی با قیمت های پایین برای سود دهی بالا از محل اجاره: بر طبق آمار، اجاره های ناخالص که انتظار می رود در پرتغال به دست آیند، در میان بالاترین ها در اروپا هستند و از 5 الی 14 درصد از املاک مناسب قابل کسب می باشد.

هنگامی که آپارتمانتان در اجاره نیست، از آن استفاده کنید. میانگین درآمد حاصل از اجاره در پرتغال همچنان یکی از بالاترین نرخ ها در اروپاست و املاک در این کشور برای بسیاری از ماه های سال در اجاره هستند.

غنای فرهنگی: پرتغال یکی از قدیمی ترین و غنی ترین فرهنگ ها در اروپاست و میراث ثروت و قدرت گذشته آن را می توان در مکان های تاریخی این کشور مشاهده نمود. در میان سایت های ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو، 13 سایت در پرتغال قرار دارند.

با زمان پرواز کمتر از 3 ساعت، فرودگاه های خوب و هزینه پایین خطوط هوایی، کل خاک کشور پرتغال نزدیک، به سادگی قابل دسترسی و مقرون به صرفه است. زمان پرواز از بیشتر کشورهای غرب اروپا تا پرتغال بیش از چند ساعت نیست، فرودگاه های متعددی در این کشور وجود دارند و هزینه خطوط هوایی در پرتغال بسیار پایین است.

13.   مردم پرتغال بسیار خونگرم و با رفتاری دوستانه هستند و چه در این کشور در حال سپری کردن تعطیلات خود باشید و چه یک همسایه جدید، همواره از حضور شما استقبال می کنند.

14.    پرتغال امنیت را به ساکنان این کشور عرضه می کند. یکی از پایین ترین نرخ های جنایت در اروپا متعلق به پرتغال است و پایتخت آن لیسبون اخیراً به عنوان امن ترین پایتخت در اروپا برگزیده شد.

15.    بیش از 90 زمین گلف در پرتغال در حال استفاده یا ساخت هستند. به اینها انواع مختلف ورزش های آبی، اسب سواری، فوتبال و حتی اسکی در شمال کشور را هم اضافه کنید و دیگر وقتی برایتان باقی نمی ماند که در ساحل دراز کشیده و به استراحت بپردازید.

16.    لذت صحبت کردن به زبان پرتغالی (و درک شدن صحبت های شما) چیزی است که همه دوست دارند آن را امتحان کنند، اما هنگامی که نوبت مسایل حقوقی یا درمانی یا حتی یک نوشیدنی فرا می رسد، ارتباط برقرار کردن به زبان مادری بسیار دلپذیر است.

17.    دانستن این که قیمت غذا و نوشیدنی همچنان به شدت پایین باقی مانده و سه وعده غذا را می توانید با کمتر از 10 یورو تهیه کنید، باعث خوشحالی است.

18.    پرداخت هزینه های جاری (گاز، آب و برق) به همراه هزینه های حمل و نقل عمومی باعث مسرت است! در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپایی، هزینه انرژی و حمل و نقل نسبتاً ارزان است.

19.    پیشگیری بهتر از درمان است و با وجود هوای گرم و تمیز، تعجبی ندارد که پزشک ها بیماران را به گذراندن تعطیلات در پرتغال ترغیب می کنند. سیستم درمانی این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارد و طرح های خصوصی مقرون به صرفه بسیاری نیز وجود دارند. بر اساس گزاراش سازمان بهداشت جهانی، سرانه بودجه درمان پرتغال در رتبه 5 در میان 25 کشور در اروپا قرار دارد.

20.   در مقایسه با قیمت های بریتانیا، ایرلند، اسپانیا و فرانسه، خوب است که بدانید قیمت املاک در پرتغال هنوز بسیار مقرون به صرفه است.

21.    ترکیب تابستان های داغ که با بادهای اقیانوس اطلس خنک شده و روزهای زمستانی گرم، آب و هوای پرتغال را بی نظیر می سازد. باران این کشور را سرسبز نگاه می دارد اما به دلیل بارش های کوتاه سنگین، به ندرت آسمان پرتغال به مدت طولانی به رنگ خاکستری درمی آید و هرگز هم گرفته و دلگیر نیست.

22.   به دلیل وجود سه فرودگاه اصلی و بزرگراه های جدید که شمال را به جنوب و شرق را به غرب متصل می سازند، جابجایی در این کشور آسان است و جاده ها به طرز باور نکردنی خلوت هستند، حتی در تابستان. حمل و نقل عمومی از طریق جاده یا راه آهن برای کسانی که تمایلی به رانندگی ندارند، متداول، امن و بسیار مقرون به صرفه است.

23.   پرتغال کشوری زیباست و دولت با مقررات سختگیرانه برنامه ریزی آن را بدین صورت نگاه می دارد که سواحل طویل، حومه شهرها و جنگل های شگفت انگیز کاج را برای ما باارزش و لذت بخش می کنند. پرتغال یکی از پایین ترین نرخ های تراکم جمعیت به نسبت زمین را در اروپا دارد.

24.   با وجود اقیانوس اطلس در جوار پرتغال و یکی از بهترین شرایط رشد و نمو در جهان، واضح است که می توانید از برخی از بهترین غذاهای دریایی و گوشتی و انواع نوشیدنی های محبوب با قیمت عالی در این کشور لذت ببرید.

25.    تاکستان ها و رستوران هایی در سطح جهانی: کشف تاکستان ها و غذای محلی Tascas در رستوران های درجه یک پرتغال، سفری لذیذ و شگفت انگیز را برای شما تضمین می کند.

 

        برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *