کنکاش به عنوان قدیمی‌ترین شرکت اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در ایران و با بیش از ۳۰ سال سابقه، ماموریت خود را ارائه مشاوره دقیق، صادقانه و حرفه‌ای به مشتریان می‌داند تا از این طریق سرمایه‌گذاران بتوانند در وهله اول، بهترین روش ممکن و متناسب با شرایط خود را انتخاب کنند. در قدم بعدی، کنکاش یک همراه دقیق و دلسوز برای شما خواهد بود تا با بهره‌گیری از قوی‌ترین روابط حرفه‌ای، وکلای کار کشته و تیم متخصص کنکاش، پرونده اخذ اقامت یا تابعیت شما تا رسیدن به موفقیت نهایی، پیگیری شود.

مشتریان کنکاش، همیشه عضوی از خانواده کنکاش تلقی می‌شوند و می‌دانند که برای دریافت اطلاعات صادقانه می‌توانند با خیال راحت به کنکاش مراجعه کنند.

همچنین، کنکاش با ارائه خبرنامه خود طی سالیان طولانی سعی کرده یک منبع موثق و دقیق برای انعکاس اخبار دنیای سرمایه‌گذاری و گزینه‌های اخذ اقامت و تابعیت به زبان فارسی باشد تا افراد با مراجعه به آن بتوانند آخرین اخبار و اطلاعات این صنعت را دریافت نمایند.

ارزش‌های ما

صداقت بزرگترین سرمایه ما در کنکاش است. شرکت کنکاش هرگز حاضر نیست برای جذب مشتری، اطلاعات خلاف واقعیت به افراد ارائه دهد. سعی ما در کنکاش این است که تمام جنبه‌های مثبت و منفی هر انتخاب را با مشتری در میان بگذاریم تا مشتری ما در چنین امر خطیری بتواند با دید باز برای سرمایه و آینده خود و خانواده خود تصمیم‌گیری نماید.

محرمانه بودن اطلاعات افراد، یکی دیگر از اصول و ارزش‌های کنکاش است که با دقت طی دهه‌های گذشته دنبال شده است. تمام مدارک، اطلاعات و هویت مشتری‌های کنکاش نزد کنکاش کاملا امن هستند و هرگز حتی با نزدیک‌ترین افراد خانواده مشتری‌ها نیز در میان گذاشته نمی‌شوند.

کنکاش به ارائه خدمات حرفه‌ای بسیار معتقد است و برای تمامی پرونده‌ها، وکلای حرفه‌ای و مرتبط با موضوع در کشور مقصد استخدام می‌شود. ضمن اینکه تمام تیم کنکاش بسیار حرفه‌ای، کارآزموده و با‌ تجربه هستند.

مشتری‌های ما

مشتری‌هایی که از خدمات کنکاش بهره می‌برند، معمولا از میان سرمایه‌گذاران، پزشکان، تجار، افراد متخصص و … هستند که قصد دارند ضمن انجام یک سرمایه‌گذاری امن در خارج از کشور، اقامت و تابعیت دومی بدست آورند که نیاز به حضور فیزیکی طولانی مدت نداشته باشد تا به این ترتیب بتوانند ضمن ادامه زندگی و فعالیت در کشور محل اقامت خود، از مزایای داشتن اقامت دوم از جمله آزادی سفر، سهولت تجارت، ایجاد آینده تحصیلی و شغلی بهتر برای فرزندان و … بهره‌مند شوند.

نظرات برخی از مشتریانی كه از خدمات شركت مهاجرتي کنكاش استفاده نموده اند

 

پاسپورت دومینیکا


من صاحب تولیدی و فروش پوشاک و لوازم ورزشی و همچنین وارد کننده ی لوازم تنیس، کوه پیمایی و … هستم.
هیچ وقت علاقه ای به مهاجرت از کشورم نداشته اما به خاطر نوع شغلی که دارم، مسافرت و داشتن امکانی برای سفر به کشورهای اروپایی و آسیایی از پایه های اصلی کارم می باشد. از این رو به پیدا کردن راهی که بتوانم آزادانه سفر کنم پرداختم. در این میان و از قضا در یکی از سفرهایم در مجله هوایی با شرکت کنکاش آشنا شدم. پس از صحبتهای اولیه با مشاوران شرکت و با توجه به شرایطی که مطرح کردم، راه هایی از جمله خرید پاسپورت کشور دومینیکا را پیشنهاد کردند. با در دست داشتن این پاسپورت می توانم به بیش از 100 کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا سفر کنم که البته به ازای پاسپورت 100000$ کمک بلا عوض به دولت دومینیکا پرداخت شد. کل فرایند تا دریافت پاسپورت البته پس از تکمیل مدارک در کنکاش، کمتر از 3 ماه انجام شد و این دقیقا همان چیزی بود که به آن نیاز داشتم. از شرکت کنکاش به خاطر کمک به حل مشکلی که داشتم و آن را به سادگی و با هزینه ی ناچیزی انجام دادن قدردانی می کنم.رمایه گذاری – اقامت مجارستان 

 ش.ص؛ سال 95 برای اخذ اقامت مجارستان با شرکت کنکاش قرار داد بستم، پس از چند ماه کارت اقامت خودم و خانواده ام را دریافت کردم. از خدمات شرکت کنکاش بسیار راضی هستم و همکاری با این شرکت را به کسانی که نیاز به کمک در زمینه مهاجرت دارند، پیشنهاد می کنم.  همکاران شرکت کنکاش از ابتدا تا کسب نتیجه نهایی یعنی دریافت کارت همراهمان بودند و تمامی مراحل پروسه اخذ اقامت با کمک شرکت کنکاش به راحتی طی شد.

پاسپورت گرانادا


ن. ص؛ در دنیای تجارت بین الملل، آزادی حرکت همیشه یک مزیت بسیار با ارزش بوده است. روند کند پروسه اخذ ویزا از کشورهای مخلتف علی الخصوص کشورهای اروپایی و منطقه شنگن در سالهای اخیر، موجب بروز مشکلات زیادی در انجام معاملات تجاری من شده بود در نتیجه به دنبال راهی برای رفع این مشکل با وب سایت گروه کنکاش آشنا شدم که مرا با ایده اخذ تابعیت دوگانه/پاسپورت دوم از کشور گرانادا آشنا کرد. بعد از تماس و مشاوره دقیق و فراگیر خانم کیانوش تصمیم به انجام سرمایه گذاری و اخذ تابعیت گرانادا گرفتم که در کمال خوشحالی روندی بی دردسر و کوتاه مدت داشت و با راهنمایی های همیشگی و دلسوزانه تیم کنکاش توانستم در مدت 8 ماه به پاسپورت کشور گرانادا دست پیدا کنم و دیگر دردسر گرفتن ویزا برای سفر به کشورهای مقصد خود را نداشته باشم.

 

پاسپورت قبرس

الف. ش؛ تا جایی که به خاطر می آورم زندگی در اروپا در دوران بازنشستگی  همیشه از ایده آل های من بوده است. با سالها تلاش در دوران اشتغال تصمیم داشتم که با اندوخته خود به این ایده آل جامه عمل بپوشانم. از طریق سایت کنکاش با برنامه اخذ تابعیت کشور قبرس آشنا شدم و بعد از تحقیق و تفحص بسیار متوجه شدم که کنکاش همکارانی بسیار حرفه ای و شناخته شده در قبرس دارد، بعد از ملاقات حضوری با خانم کیانوش همکاران ایشان در قبرس با من تماس گرفته و املاک و پروژه های بسیاری را به من معرفی کردند که روند انتخاب را برای من بسیار آسان و میسر کرد و توانستم در مدت زمانی کوتاه املاک مد نظر خود را خریداری کرده و پاسپورت قبرس را برای خود و اعضای خانواده ام به دست آورم. در حال حاضر دو فرزند من در آلمان در رشته مهندسی در حال تحصیل هستند و خود نیز در پاریس اقامت دارم و سالهای بازنشستگی خود را همانطور که همیشه آرزو داشتم در قلب تپنده فرهنگ و هنر اروپا سپری می کنم.

 

سرمایه گذاری – اقامت پرتغال

ه.الف؛ به منظور نزدیکی به فرزندم که در اروپا دانشجو هستند، تصمیم به اخذ اقامت یک کشور اروپایی گرفتم، در تماس تلفنی با دفتر کنکاش از تسلط مشاور با حوصله آنها بر برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اروپا بسیار محظوظ گشتم. در میان برنامه های مختلف، برنامه اخذ اقامت پرتغال به دلیل نوع سرمایه گذاری که خرید ملک است، برای من که سالها در بازار املاک و مستغالت مشغول به کسب و کار بودم از همه جالب تر به نظر آمد. در جریان خرید ملک تیم کنکاش با تبهر بسیار توانستند لیستی از املاکی که شرایط مد نظر من را داشتند آماده کرده و فرآیند خرید ملک را برای من بسیار آسان و تسریع کنند، و من توانستم اقامت پرتغال را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورده و از غم دلتنگی فرزندم رها شوم. از تیم همکاران کنکاش نهایت تشکر را برای راهنمایی ها و پیگیری های مکررشان دارم، و این تجربه برای من، تجربه ای گوارا بود.

 

پاسپورت گرانادا

ک.م؛ اوایل سال 96 برای اخذ پاسپورت کشور گرانادا برای خود و همسرم که عاشق سفر هستیم برای مشاوره حضوری به دفتر کنکاش مراجعه کردم، معرف من یکی از دوستانم بود که به کمک دفتر کنکاش موفق به اخذ پاسپورت گرانادا شده بود و بسیار از مزایای این پاسپورت راضی بود. طی جلسه مشاوره حضوری تمامی گزینه های سرمایه گذاری در این جزیره دوست داشتنی توسط یکی از مشاوران کنکاش برای ما توضیح داده شد تا بتوانیم بهترین گزینه را بسته به سلیقه و امکانات خودمان انتخاب کنیم. یک تشکر ویژه از بچه های بخش پرونده کنکاش برای زحمت های بسیاری که برای جمع کردن پرونده من و همسرم کشیدند دارم زیرا که در هنگام جمع آوری مدارک با مشکلاتی روبرو شدیم که اگر راهنمایی های کامل و پر حوصله آنها نبود نمی توانستیم به موقع تمامی مدارک را جمع آوری کرده و در اختیار آنها قرار دهیم.

 

پاسپورت گرانادا

ح.الف؛ یک تیم حرفه ای و کارآمد، مقتصد در عمل و رفتار. بخش مشاوره مطلع، بخش پرونده سخت کوش و خوش اخلاق، و مدیریت سایت زیرک و نکته سنج. به تمام هم وطنانی که قصد مهاجرت دارند حتما پیشنهاد می کنم که از خدمات کنکاش بهره مند شوند.

 

سرمایه گذاری – اقامت مجارستان

ع.پ؛ بعد از پرس و جو و تحقیق بسیار زیاد از طریق یکی از آشنایان در کانال تلگرام گروه کنکاش عضو شدم، با مشاهده دقت و ریزبینی این تیم در انتخاب خبر و به روز بودن اطلاعات سایت علاقمند شدم که از مشاوره این گروه برای اتخاد تصمیمات سرمایه گذاری و مهاجرتی استفاده کنم، این جلسات مشاوره به اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری انجامید و همچنین منجر به ایجاد دوستی پایداری میان من و آقای محمودی مدیر عامل شرکت کنکاش گشت. در طول پروسه پرونده اقامت تیم کنکاش با جدیت و رفتاری حرفه ای مسئولیت پرونده اینجانب که مشغله کاری بسیار زیادی دارم را برعهده گرفتند و تمام راهنمایی های لازم را در مراحل مختلف با حوصله در اختیار من و اعضای خانواده ام قرار دادند.

 

سرمایه گذاری – اقامت کانادا

از من خواسته شده تا تجربه ی خودم را در شرکت کنکاش جهت درج در سایت این شرکت اعلام کنم.
روی هم رفته من با این شرکت و آقای محمودی در سال 1376 از طریق دوستی که قبلا ایشان را می شناختند آشنا شدم. بنده در ایران به تولید ورق های پلی کربنات، ترمو پلاستیک و غیره مشغول بوده و هستم. تولیدات شرکت در آن زمان می بایست به خارج از ایران نیز فروخته می شد و نیاز به رفت و آمد به دیگر کشورها مخصوصا آمریکا و کانادا، یک باید شده بود. به علت فوریت قضیه، شرکت کنکاش قانون نفتا (North American Free Trade Agreement) – توافقنامه ی تجارت آزاد بین کانادا، آمریکا و مکزیک جهت ثبت شعبه شرکت در کانادا را مطرح و شخصا با در دست داشتن متن قانون درسال 1380 با آقای جورج رسام کارمند قسمت بازرگانی سفارت کانادا در تهران، موضوع را در میان گذاشتند. نتیجه ی کار، ابتدا ملاقات آقای رسام و همکاران شان به کارخانه جهت آشنایی با محصولات و در نهایت موافقت ایشان برای ثبت شعبه شرکت در تورنتو و صدور ویزای تجاری جهت همه  ی اعضای خانواده و 3 نفر از کارمندان کلیدی شرکت بود. پس از ورود ما به کانادا، آقای محمودی به دلیل آشنایی که با دنیای تجارت در کانادا داشتند، به ما جهت ملاقات های فروش در تورنتو کمک های قابل توجهی کردند. پس از اولین سال کاری، می بایست اقدام جهت اقامت دائم و مهاجرت انجام می شد که این مهم را نیز کنکاش به عهده گرفت. مهم ترین شرط درخواست جهت مهاجرت سرمایه گذاری ثابت کردن سوابق مدیریتی و چگونگی کسب اموال از اولین ریال تا روز مصاحبه بود. اداره ی مهاجرت لازم می دانست بداند آیا بنده در حد یک مدیر، مدیریت نیروی انسانی، مالی، بازاریابی، تصمیم گیری های کلیدی و غیره شرکت چقدر وارد و دخیل هستم، که این مهم را شرکت کنکاش به بهترین نحو به اتمام رساند. در نتیجه: مورد مهمی که بنده می توانم به شما پیشنهاد کنم این است که در همه ی زمینه ها فقط با افراد و شرکت های با تجربه و حرفه ای کار کنید. درشناخت دنیای مشاغل، اقامت و مهاجرت آقای محمودی یکی از با تجربه هاست.

سرمایه گذاری – اقامت کانادا

سال 88 اقدام به مهاجرت کردیم. پس از تحقیقات لازم در مورد شرکت ها و وکلای این حوزه و مصاحبه ی حضوری با چندین شرکت مهاجرتی، به چند دلیل کنکاش رو انتخاب کردیم و از انتخاب مان راضی هستیم. البته در ابتدا همانند یکی از دوستانم قصد داشتم شخصا اقدام به مهاجرت از طریق skilled worker کنم که پس از صحبت با آقای محمودی متوجه شدم که این اقدام نتیجه مثبتی ندارد (به دلیل عدم تطابق رشته تحصیلی با سابقه ی کاری).

1. مطالب سایت کنکاش تجربه ی همکاران شرکت کنکاش می باشد و اغراق و ترغیب و اغوا ندارد و البته تجربه ی طولانی مدت شرکت در این زمینه در ایران همتایی ندارد (مطالعه ی سایت باعث جذب من شد و البته تجربیات مشتریان).

2. در مصاحبه ی اولیه (برخلاف شرکت های همکار) به ما گفته شد که در صورت عدم اطمینان به پذیرش با درصدی بالا تر از  90% پرونده را نمی پذیرند و اتفاقا در یکی از جلسات شاهد پافشاری های یکی از مراجعین بودم و پاسخ شرکت کنکاش برایم جالب بود که به احتمال زیاد پرونده ی شما پذیرفته نمی شود و شرکت ما نمی تواند در این پرونده به شما کمکی کند.

3. پرونده ی شما نزد شرکت کنکاش  واقعا متعهدانه و با مسئولیت و جدیت و وسواس پیگیری می شود و مطمئن هستید که فراتر از کارهای لازم را انجام می دهند. 

به هرحال امیدوارم اگر قصد مهاجرت دارید حتما قبل از تصمیم گیری  جلسه ای با مشاوران شرکت کنکاش داشته باشید، ممکن است که پیشنهاد بهتری در انتظارتان باشد و در تصمیم گیری کمک بزرگی برایتان باشد.

سرمایه گذاری – امریکا EB5

من و شوهرم دارای کلینیک پزشکی هستیم. تقریبا از 6 سال پیش به فکر مهاجرت بودیم ولی بین کانادا و آمریکا مقصد مشخصی نداشتیم چون هیچ وابسته ی نزدیکی در این دو کشور نداریم. با توجه به شرایط مختلف و روحیات خودمون آمریکا گزینه مناسب تر ونسبتا سخت تری به نطر می رسید پس نیاز به شخص یا اشخاصی داشتیم که بتواند با توجه به شرایط سخت آمریکا ما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. در مساله ی مهاجرت به صورت سرمایه گذاری یا همون EB5 با توجه به اینکه مبلغ زیادی باید پرداخت شود گزینه ی اعتماد بسیار با اهمیت جلوه می کند، ما پس از تحقیقات فراوان، جستجو در اینترنت و صحبت با چند نفر وکیل و دفتر مهاجرتی به اهمیت این موضوع بیشتر از قبل پی بردیم که انتخاب افراد مجرب و کارآزموده در طول این مسیر نسبتا طولانی بسیار ضروری است.
ما با جناب آقای محمودی در سال 1376 در منزل یکی از دوستان آشنا شده بودیم و طلاع داشتیم که ایشون یک دفتر مهاجرتی دارند و تخصصشون مهاجرت به کانادا و آمریکاست. پس از تحقیقاتی که انجام دادیم با توجه به رضایت مشتریان قبلی و سابقه ی درخشان گروهشون در این مورد و شناختی که از خودشون و شخصیتشون داشتیم در پاییز 1393 با گروه ایشون برای تشکیل پرونده ی مهاجرت به آمریکا و اقدام برای گرفتن ویزای EB5 قرارداد بستیم. از آن زمان با راهنمایی هایی که برای شکل گیری پرونده به بهترین و قوی ترین شکل ممکن برای ما انجام دادند و پیگیری مستمری که در این راه داشتند. همکاران شرکت کنکاش با زمان بندی مناسبی که در هر مرحله برای جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده انجام می دادند و با معرفی پروژه هایی که برای سرمایه گذاری کمترین ریسک ممکن برای شکست و بالاترین شانس برای رسیدن به هدف نهایی را داشت، همواره در کنار ما بودند. از کامل کردن فرم ها ورزومه ی مورد نیاز برای اداره مهاجرت تا تکمیل مدارک مورد نیاز و پیگیری تایید ارسال تا گرفتن فایل نامبر پرونده همواره با صبوری و جدیت تلاش کردند. در این مسیر به پیشنهاد خودمان از آنجا که ساکن تهران نیستیم برای کارشناسی، ترجمه ی مدارک و یا ارسال پول نیز همواره معرف بهترین ها بودند.
با تشکر از جناب آقای محمودی مدیریت شرکت کنکاش و پرسنل توانمندشون امیدوارم همواره موفق باشند. با تشکر مجدد از خانم آذر مهر و جناب محمودی
 اسفند 1394 

سرمایه گذاری – اقامت کانادا

با سلام س. انتصارنیا هستم مالک یک شرکت ساختمان سازی در تهران. سال2010 تصمیم به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری همراه با خانواه ام گرفتم پس از پرس و جو و مراجعه به شرکت های متفاوت در نهایت با تاکید یکی از دوستان که حدودا 12 سال قبل با شرکت کنکاش آشنا شده بودند با مدیر عامل شرکت طی جلساتی مسولیت پرونده را به عهده ی ایشان و تیم گسترده و مجربشان سپردم. شایان ذکر است که بنیان گذار شرکت جناب دکتر محمودی چه از طریق مصاحبه ی شخصی و چه از طریق مطالعه ی کتاب ها یشان سعی بر آشنایی ما با کشور کانادا کردند و نگرانی هایی را که نسبت به مهاجرت برای ما وجود داشت به نسبت چشم گیری بر طرف کردند. 

از دید بنده تیم کنکاش بسیار حرفه ای هست زیرا هنگامی که وارد عرصه مهاجرت می شوید از مسائل بسیاری بی اطلاع هستید و بهتر است که در این پروسه از تجربیات و راهنمایی های شرکت های متخصص در این زمینه استفاده کنید.

حسابداری و حسابرسی دارایی ها یکی از پایه های اصلی در پرونده های کانادا می باشد، که تیم با تجربه کنکاش با دقت بسیار زیاد به این امر پرداختند و پرونده آنقدر دقیق شکل گرفته بود که هنگام مصاحبه در اداره مهاجرت کانادا، افسر مربوطه نتوانست کوچک ترین ایرادی به پرونده وارد کند. از تیم حرفه ای کنکاش بسیار سپاس گذارم که ما را در این راه همراهی کردند.

سرمایه گذاری – آمریکا E2

به عنوان مدير عامل  شركتی تقریبا معتبر و موفق  در ايران و با توجه به گرفتاری های کاری که آن زمان داشتم، به کشور دومی فکر می کردم. در این راستا  قدم های اولیه را طبعا به جهت شناخت عمیق تر چند کشور و راه و روش و چگونگی  اخذ اقامت و یا مهاجرت آنها را  با جستجو و تحقیقات اینترنتی، از طریق دوستان و اقوامی که این راه را طی کرده و همچنین مراجعه به برخی از دفاتر حقوقی پیگیری کردم.  ابتدا تصمیم به مهاجرت به کانادا گرفته شد از این رو به مطالعه ی یکی از کتب شرکت کنکاش “کانادا سرزمین ملیتها” به طور جدی تر پرداختم. همچنین جهت مشاوره به شرکت مذکور مجددا مراجعه و هدف خود را با مشاور کنکاش در میان گذاشتم اما آنها موضوع ترخیص کارمندان سفارت کانادا در دمشق و احتمال بسته شدن آن را مطرح کردند و بخاطر نامشخص بودن اوضاع سفارت و پرونده های سرگردان در سوریه تمایلی به تشکیل این پرونده نداشتند. آقای محمودی  مدیر شرکت نیز حساسیت موضوع و کل تصویر اوضاع آینده ی پرونده های کانادا را کاملا واضح و منطقی به تصویر کشاندند. ایشان با توجه به شناختی که از نیازهای من بدست آورده بودند برنامه ی سرمایه گذاری، کارآفرینی و چند برنامه ی دیگر اقامتی مهاجرتی آمریکا را مثل Eb5  –  E2 –  H1  را مطرح نمودند.   

 همکاران شرکت کنکاش كمك هاي بسياری در فرایند تصمیم گیری ها، از جمله اینکه کدام گروه به موقعیت من نزدیکتر و منطقی تر است صادقانه پیش روی من گذاشتند. لازم به ذکر است که همکاران این شرکت در نیویورک نیز در کل فرآیند اجاره ی محل کار، اجرای طرح توجیهی ، کنترل دیگر قراردادها و کلیه ی مطالب مورد نیاز موفقیت پرونده را  بسیار حرفه ای به اتمام رساندن.

 اطمينان دارم كه به دليل مهارت، دانش و تجربه ی تيم شما در ارائه ی مدارك مديريتي اينجانب بود كه درامر مهاجرت، پرونده ی من به هيچ مشكلي برخورد نكرد و موفق شد. قابل ذكر است كه برخلاف بعضی از دوستان كه همچنين از طريق سرمايه گذاري اقدام كرده بودند و همچنان منتظر ویزاهایشان از کانادا هستند من 3 سال از ورودم به خاک آمریکا گذشته است. خوشحالم كه پرونده خود را به تيم كنكاش و وكلای آن سپردم. این اطمینان را دارم كه به هر دليلي پرونده ی من در آمریکا با هر مشکلی مواجه شود وكيل آمریکایی شركت به من کمک خواهد كرد. اکنون که به خوبی با تجارت در آمریکا آشنا شده ام با خیال آسوده و به زودی با کمک از تیم کنکاش اقدام به سرمایه گذاری با روشEB5 جهت تبدیل اقامت موقت مان به گرین کارت دائم خواهیم کرد. 

 

سرمایه گذاری – اقامت کانادا


           س . د. از اساتید دانشگاه های ایران. پس از تصمیم مهاجرت به کانادا، می دانستم که وکیـل نقشی اساسی در این امر مهم دارد، لذا شروع به تماس با شرکت های مهاجرتی گرفتم و با چندین شرکت به صورت حضوری مصاحبه کردم و شرایط آنها و اطلاعاتشان و حرفه ای بودنشان را بررسی و در نهایت شرکت کنکاش را انتخاب نمودم چرا که تمام نیازهای مهاجر را آگاهانه و با بردباری بررسی می کنند. با افرادی که از طریق این شرکت موفق به مهاجرت به کانادا شده بودند، صحبت کرده و آنها نیز از خدمات کنکاش بسیار راضی بودند. بعد از چندین ماه بررسی و کنجکاوی سرانجام شرکت کنکاش کار مهاجرت من و خانواده ام را آغاز نمود.

پروسه ی تشکیل پرونده و ارسال آن به کانادا چندین ماه طول کشید و در این مدت من شاهد آن بودم که همکاران کنکاش با درایت پرونده مرا به اتمام رساندند. بالاخره زمان مصاحبه فرا رسید و شرکت موفق شد ویزای کانادای مرا اخذ کند. برای مصاحبه به مونترال رفتم. با وکیل پرونده در مونترال تماس گرفتم و ایشان چندین مصاحبه با من داشت تا مرا برای مصاحبه اصلی آماده باشم. در روز مصاحبه آفیسر که بسیار موشکافانه سوال می کرد، نتوانست ایرادی به پرونده بگیرد و آنجا بود که من تازه متوجه شدم که تشکیل پرونده برای اداره ی مهاجرت کانادا و مصاحبه با آفیسر کاری بسیار سخت و حرفه ای می باشد و داشتن وکیل کارکشته چه تاثیری در موفقیت پرونده دارد. یک هفته پس از مصاحبه سی.اس.کیو را دریافت نمودم و اکنون منتظر زمان مهاجرت به کانادا هستم.

 

سرمایه گذاری – آمریکا EB5 

خانم ن -ميرزابيگي؛ من براي دريافت ويزاي اقامت دائم خود در آمریکا، به دليل نظرات مثبت و توصيه آشنايانم ازخدمات كنكاش استفاده كردم و در پاسخ تمامي سوالاتي كه داشتم و مسائلي كه برايم مبهم بود پاسخ هاي روشن، سريع و كاربردی دريافت كردم. همچنين پيش از مصاحبه در طي چند جلسه كلاس آموزشي تمامي مطالب و نمونه پرسش هاي مصاحبه و پاسخ هاي آنها را با آقاي محمودی حتی در آخرين دقايق شب قبل از مصاحبه در دبی تمرين كرديم. من بدون استرس در مصاحبه شركت كرده و موفق شدم. كاركنان شركت نيز بسيار خوش برخورد، دقيق و باتجربه هستند.
من اكنون در لس آنجلس به سر می برم و حتما استفاده از خدمات شركت كنكاش را به تمامي دوستانم پیشنهاد می کنم.

سرمایه گذاری – استانی کانادا

آقاي ابراهيمي؛ جلسات آمادگي براي مصاحبه كانادا بسيار عالي بود و به من اعتماد به نفس بسيار زيادي داد، جلسات كاملا شبيه به جلسه ی مصاحبه با افسر مهاجرت برگزار مي شد. كنكاش از شهرت بسیار خوبي طی سالهايي كه در ايران كار كرده، برخوردار است و كاملا استحقاق آن را نيز دارد. هر ماه نيز از طريق خبرنامه هاي شركت از مطالب جديد مربوط به مهاجرت و مهاجرين مطلع می شوم كه كمك شايانی درطول فرآيند مهاجرت به من و خانواده ام کرده است.

 

سرمایه گذاری – اقامت کانادا

آقاي بويري؛ در طول پروسه مهاجرت، اعضاي شركت كنكاش كمك هاي بسيار مفيدي به من كرده و هر زماني كه با شركت تماس مي گرفتم آماده پاسخ گويي و كمك به من بودند. من از موفقيت خود اطمينان چنداني نداشتم اما مشاوران شركت با بررسي شرايط خاص مالی و برنامه های آتی من از قانون سرمایه گذاری و کار آفرینی استانی استفاده کردند که از ابتدا و در آن زمان کار آفرینی استانی روش بسيار مطمئني برای من بود كه باعث موفقيتم شد. لازم به ذكر است كه من بر خلاف اكثر متقاضيان به پيشنهاد كنكاش از طريق استانی و نه سرمایه گذاری 120000$ اقدام كردم. حاصل اين پيشنهاد دو سال زودتر رسيدن به كانادا با موقعيتهای بی نظير كاری  در ونكور بوده است. از همگی و همه چيز سپاسگزارم.

  سرمایه گذاری – اقامت مجارستان

خانم ن  – طباطبایی؛ من و خانواده ام مدتها به تحقیق در جهت گرفتن پذیرش برای فرزندانمان از دبیرستان ها و دانشگاه های کشورهای مختلف دور و نزدیک از آمریکا، انگلستان، ایتالیا و همچنین از نمایندگی های دانشگاه های کانادا، امریکا و استرالیا در کشورهایی مانند قبرس و دبی تا کشورهای ارمنستان و بلاروس و… پرداختیم. هر کدام به نظر مشکلاتی داشتند جهت مثال آمریکا و کانادا عالی بودند ولیکن جهت سه دانشجو حدود  1000000$  هزینه 5 سال می شد. جامعه و جو قبرس و دبی را نپسندیدیم، سیستم آموزشی دیگر کشور ها مسئله و دغدغه ی من و همسرم بود. در این میان توسط یکی از همکارانمان که در جریان مشکل ما بودند، شرکت کنکاش معرفی شد. خانمی که با ما مصاحبه می کردند با  چند سوال هدفمند از انگیزه ی ما مطلع شدند و باطرح چند سوال از ما خداحافظی نمودند. در نشست های بعدی ما تصمیم به پرداخت 300000 یورو به دولت مجارستان و بازگشت آن پس از 5 سال به ازای اقامت سریع و در نهایت دریافت شهروندی اروپا گرفتیم. اخذ اقامت و ثبت نام فرزندانمان 3 ماهه انجام شد. ما خوشحال هستیم که با پیشنهاد  این شرکت از گرفتن پذیرش صرف نظر کرده و راه مفیدتری که با موقعیت ما سازگار بود انتخاب نمودیم. نزدیکی مجارستان به ایران، دانشگاه های انگلیسی زبان با پرداخت شهریه های نسبتا کمتر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، دریافت پاسپورت اروپایی پس از 5 سال، گارانتی عودت مبلغ سرمایه گذاری به وسیله ی دولت مجارستان، سفر آزادانه تمام خانواده به محدوده شنگن و… را به دست آوردیم.
در یک جمله، تیم کنکاش را چه در تهران و چه در بوداپست شنوندگانی خوب، ریز بین، دقیق، اقتصاددان و خبره در حل مشکلات مراجعه کنندگانشان می توانم معرفی کنم. شرکت کنکاش را به تمامی افرادی كه به تخصص ايمان دارند توصيه كرده زيرا خود یک متخصص ام.

سرمایه گذاری – استانی کانادا

آقاي پ- اناري؛ به عنوان یک Businessman در ضمن مراجعات اوليه كه صرفا جهت آشنا شدن با شركت و خدمات آن بودم شاهد نظم در طبقه بندی فيزيكی و الكترونيكی پرونده های موجود و همچنين استفاده از software های تخصصی كنكاش بودم. مطلب مذكور و همچنين پی بردن به تجربه ی سی ساله ی آقای محمودی مدير شركت در آمریکای شمالی و سوابق طولانی ايشان در ارائه ی خدمات علی الخصوص به مهاجرين تجاری از علل اعتماد من نسبت به شركت شد. موثرترين راه براي تبليغات، حرفه ای بودن تیم آنهاست.