4.8/5 - (23 امتیاز)

شرکت کنکاش بیش از ۳۰ سال است که در زمینه اخذ اقامت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری سابقه درخشان دارد. در تمام این سال‌ها ارزش‌های تیم کنکاش برای ارائه خدمات حرفه‌ای، برخورد صادقانه با متقاضیان و تلاش برای محرمانه نگه داشتن اطلاعات افراد باعث شده که مشتریان کنکاش با اعتماد به این شرکت تمام مراحل پرونده خود را به دست وکلای کار کشته و تیم متخصص کنکاش بسپارند.

اخذ اقامت و پاسپورت دوم دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از خدمات مهم کنکاش برای متقاضیان اخذ تابعیت مضاعف از طریق سرمایه‌گذاری است.

پرونده‌های موفق کنکاش در زمینه اخذ پاسپورت دومینیکا و تعاملات حرفه‌ای با دولت دومینیکا باعث شده که کنکاش نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران انتخاب شود که از طریق سایت دولت دومینیکا قابل استعلام است.

در این مقاله می‌خواهیم خلاصه‌ای از خدمات شرکت کنکاش در برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا را معرفی کنیم و ویژگی‌های شرکت‌های غیر قانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا را به شما بگوییم. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب‌های آگاهانه‌تری در این مسیر داشته باشید و در وقت و هزینه برای موفقیت صرفه‌جویی کنید.

ایجنت‌های رسمی یا نمایندگان قانونی دولت دومینیکا در کنکاش

مسیر اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا به نماینده مورد تایید دولت دومینیکا نیاز دارد. متقاضیان به طور مستقیم نمی‌توانند مسیر درخواست شهروندی دومینیکا را پیش ببرند و تمام مراحل باید از طریق نماینده مورد قبول دولت دومینیکا انجام شود.

به عبارت دیگر، دولت دومینیکا هیچ پرونده‌ای را به طور مستقیم از متقاضیان قبول نمی‌کند. به همین دلیل است که انتخاب شرکت قانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا اهمیت زیادی دارد. شما که نمی‌خواهید وقت و هزینه زیادی را در شرکت‌های غیر قانونی صرف کنید و بعد از مدتی خبری از دریافت پاسپورت دوم نباشد؟

شرکت‌های غیر قانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا

برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری برای ششمین سال متوالی در سال ۲۰۲۲ رتبه اول را در میان برنامه‌های مشابه کسب کرده است! از طرف دیگر، طبق آخرین رتبه‌بندی در سال ۲۰۲۲، پاسپورت دومینیکا در جایگاه ۳۲ جهان قرار دارد و دارندگان این پاسپورت می‌توانند به بیش از ۱۴۴ کشور جهان بدون ویزا سفر کنند.

امکان سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، چین، روسیه و سهولت اخذ ویزای کانادا و آمریکا با پاسپورت دومینیکا باعث شده که این برنامه مورد توجه سرمایه‌گذاران زیادی در سراسر دنیا قرار بگیرد.

متقاضیان ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال، یک مشکل جدی این وسط وجود دارد. افزایش تقاضا فرصتی را برای شرکت‌های غیر قانونی فراهم کرده تا از آب گل آلود ماهی بگیرند! به همین دلیل شما باید ویژگی‌های این شرکت‌ها را بشناسید و آگاهانه دست به انتخاب بزنید.

معیارهای تشخیص شرکت‌های غیر قانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا

آشنایی دقیق با برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا و روش‌های قانونی اخذ پاسپورت دومینیکا باعث می‌شود که کمتر کسی بتواند از ناآگاهی شما سوء استفاده کند. ۲ روش برای دریافت پاسپورت دومینیکا وجود دارد:

  • کمک بلاعوض به دولت دومینیکا به مبلغ حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا
  • سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا به مبلغ ۲۲۰ هزار دلار آمریکا

اگر شرکتی قصد دارد که از راه و روش دیگری شما را به اخذ پاسپورت دومینیکا ترغیب کند، باید در قانونی بودن آن شرکت تردید کنید! قبل از اینکه سرمایه و زمان خود را به دست یک شرکت مهاجرتی بسپارید، حتما پیشینه شرکت و میزان موفقیت پرونده‌های آن را بررسی کنید.

کارنامه موفق یک شرکت تا حد زیادی نشان می‌دهد که تا چه اندازه قابل اعتماد است و برنامه‌های روشنی برای پیشبرد اهداف متقاضیان دارد.

نکته مهم دیگری که نباید از آن غافل شوید و شرکت‌های غیر قانونی را در سریع‌ترین حالت رسوا می‌کند، بررسی ایجنت‌های بلک لیست دولت دومینیکا است.

همانطور که قبلا اشاره کرده‌ایم، متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا نمی‌توانند به طور مستقیم درخواست خود را ثبت کنند و باید از نمایندگان مورد تایید دولت دومینیکا کمک بگیرند.

واحد اعطای تابعیت دومینیکا، اسم شرکت‌ها و ایجنت‌هایی که نمی‌توانند با دولت دومینیکا همکاری کنند را در بلک لیست آورده است؛ بنابراین، کار شما چندان سخت نیست! در اولین اقدام این لیست را بررسی کنید و شرکت‌های غیر قانونی را بشناسید.

کنکاش نماینده رسمی فروش سهام پروژه هتل هیلتون دومینیکا در ایران

اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا، یکی از روش‌های مهم و بسیار پر طرفدار اخذ پاسپورت دوم دومینیکا است.

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا باعث شده که این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا محسوب شود. کسی هم پیدا می‌شود که اسم این هتل‌ زنجیره‌ای بسیار معروف را نشنیده باشد؟

اخذ پاسپورت دومینیکا در کمتر از ۶ ماه، کسب ۴ الی ۷ درصد سود سالیانه سرمایه‌گذاری و دریافت کارت عضویت طلایی مجموعه هتل‌های هیلتون، بخشی از مزایای سرمایه‌گذاری در این پروژه هستند.

شرکت کنکاش نماینده رسمی فروش سهام پروژه هتل هیلتون دومینیکا در ایران است و شما برای اخذ پاسپورت دوم از این طریق باید با تیم کنکاش صحبت کنید.

با سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا نه تنها پاسپورت دومی معتبر اخذ می‌کنید، بلکه سهام‌دار یکی از معروف‌ترین هتل‌های دنیا خواهید شد!

کلام آخر

متقاضیان اخذ پاسپورت دوم به دنبال سریع‌ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای اخذ پاسپورت معتبر یک کشور هستند.

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا محبوب‌ترین و ارزان‌ترین برنامه اخذ تابعیت مضاعف در سراسر دنیا است. تیم کنکاش با سال‌ها تجربه موفق در زمینه پرونده‌های سرمایه‌گذاری و تعامل حرفه‌ای با دولت دومینیکا به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران انتخاب شده است.

برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران مهاجرتی کنکاش تماس بگیرید. آنها با توجه به میزان بودجه شما بهترین روش اخذ پاسپورت دوم را به شما پیشنهاد می‌دهند.

2 دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *