توصیه‌های شرکت کنکاش به متقاضیان برنامه‌های سرمایه‌گذاری

توصیه‌های شرکت کنکاش به متقاضیان برنامه‌های سرمایه‌گذاری


امتیاز دهید post

تعداد قابل‌توجهی از پرونده‌های مهاجرتی و سرمایه‌گذاری پس از صرف زمان و هزینه‌های هنگفت به نتیجه نمی‌رسند! مهم‌ترین دلیل رد شدن این پرونده‌ها را باید در عدم درنظرگرفتن ویژگی‌های لازم در انتخاب شرکت‌های مهاجرتی جست‌وجو کرد. به همین دلیل در این مقاله در نظر داریم به بررسی و تحلیل نقش، اهمیت و ویژگی‌های شرکت‌ها در موفقیت پرونده‌ها بپردازیم.

معیارهای زیر را که نتیجه بیش از سه دهه فعالیت مستمر مجموعه حقوقی کنکاش است، به هم‌وطنان علاقه‌مند به اخذ اقامت اروپا یا تابعیت مضاعف از طریق سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: اقامت و پاسپورت دومینیکا

معیارهای انتخاب شرکت‌های مهاجرتی

بر‌رسی بی‌نهایت پرونده موفق و ناموفق در شرکت کنکاش، معیار‌های انتخاب شرکت‌های مهاجرتی را برای ما مشخص کرده است. وقت و هزینه محدود دو دلیل مهمی هستند که شما را وادار می‌کنند تا به این معیار‌ها اهمیت بیشتری بدهید؛ بنابراین قبل از اینکه بخواهید بی‌گدار به آب بزنید و هزینه‌‌های گزافی را بابت این کار بپردازید، نگاهی به معیار‌های زیر که توسط تیم مشاوران کنکاش آماده شده است، بیندازید.

امکان ارتباط مؤثر با وکیل پرونده

لازمه تشکیل یک پرونده موفق، همکاری نزدیک وکیل و موکل طی روزها، هفته‌ها و یا ماه‌ها باتوجه‌به نیاز پرونده است. توصیه می‌شود از شرکت‌هایی که هزاران کیلومتر با شما فاصله دارند استفاده نکنید. زیرا از راه دور نمی‌توان درک درستی از نیاز واقعی مشتری داشت.

پرواضح است در روز مصاحبه (اگر برنامه مدنظر شما شامل مصاحبه باشد) اين شما هستید كه باید از مطالب ارائه شده در پرونده (علل اقدام به مهاجرت، برنامه‌های بعد از ورود، امور و اصول حسابداری مندرج در پرونده، منشأ و چگونگی كسب ثروت و بسیاری از سؤالات تخصصی دیگر) دفاع نماييد. به‌ویژه در مواردی که از شما مصاحبه به عمل می‌آید و افسران مهاجرت به دنبال اثبات دو اصل کلیدی مدیریت و منشأ ثروت در پرونده متقاضی هستند، این مهم مستلزم ساعت‌ها آموزش به‌وسیله کادر مجرب شرکت انتخابی شما است.

دسترسی به تیمی از مشاوران حرفه‌ای

انتخاب شرکت‌هایی که دارای تیمی از مشاوران حرفه‌ای، متبحر و کاملاً آشنا به قوانین جاری کشور مبدأ و مقصد باشند، لازمه موفقیت هر پرونده است. اثبات مدیریت و منشأ ثروت با درک صحیح از روش کاری سازمان‌ها و ارگان‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

ثبت شرکت‌ها، جواز کسب، مدیریت دولتی و خصوصی، مدیریت پروژه، اصول حسابداری و حسابرسی، امور بیمه‌ای و بیمه کارمندان، امور بانکی، قوانین خریدوفروش شرکت‌ها و املاک و … از جمله مواردی هستند که به‌کارگیری صحیح آنها اصل و بنای هر پرونده  قوی، منطقی و قابل دفاع با نتیجه دلخواه است.

امکان ملاقات حضوری با مشاور پرونده

توصیه می‌شود شرکت‌هایی را به استخدام در آورید که مشاورین اصلی و درجه یک آن‌ها در ایران و رو در روی شما حضور داشته باشند. رسیدگی به تمام امور پرونده و هماهنگی بین کار‌های مختلف به‌راحتی امکان‌پذیر نیست. این مسئله یکی از مهم‌ترین عواملی است که در رد شدن پرونده‌ها دیده می‌شود، چرا که مشاوران از دوردست قادر نخواهند بود به‌خوبی به عمق یک پرونده پی ببرند و پرونده‌ای قوی و منسجم بسازند.

در نتیجه پرونده‌ها معمولاً با نگاهی بسیار سطحی به مسائل پیچیده بسته می‌شوند و موکلان درحالی‌که به‌درستی با موارد موجود در مورد پرونده خود آشنایی پیدا نکرده‌اند راهی مصاحبه می‌شوند. مسلماً شانس موفقیت پرونده در این شرایط زیاد نخواهد بود!

استخدام وکیل بومی توسط شرکت مهاجرت

نکته قابل‌تأمل دیگر، استخدام یک وکیل بومی توسط شرکت است. افرادی که در شرکت‌ها به موکلان مشاوره می‌دهند صرفاً مشاور هستند. این در حالی است که داشتن یک وکیل بومی برای دفاع از پرونده بسیار اهمیت دارد.

توصیه می‌شود با کمی تعمق و مطالعه، از شرکت‌های باتجربه و حرفه‌ای بهره ببرید. تبلیغات عجیب‌وغریب و گسترده پیرامون اسم شرکت‌ها هیچ‌وقت ضامن موفقیت پرونده شما نمی‌شود. پیشنهاد می‌کنیم از شرکت‌هایی استفاده کنید که از بهترین وکلای حقوقی، مالی، نویسندگان طرح تجاری و حسابرسان خارجی در کشور مقصد بهره می‌برند، چرا که این شرکت‌ها ضمن موفقیت پرونده موکلانشان، به موفقیت و کارایی سازمان خود نیز اهمیت می‌دهند.

بیشتر بخوانید: اقامت پرتغال با خرید ملک

 کلام آخر

مسیر مهاجرت فراز و نشیب‌های بسیاری دارد. در حالت معمول نیز وقت و هزینه زیادی برای به سرانجام رسیدن پرونده‌ها صرف می‌شود. حالا اگر دراین‌بین برنامه‌های خود را به دست شرکت‌های غیرحرفه‌ای بسپارید، رنج‌های این مسیر را برای خودتان صدچندان کرده‌اید. از طرف دیگر، هیچ تضمینی برای موفقیت پرونده‌های شما وجود ندارد. به همین دلیل مهم است که شرکت را با درنظرگرفتن معیار‌های خاص انتخاب کنید. قبل از انتخاب شرکت از آنها بخواهید که درباره تیم مشاوران خود و وکلایی که در اختیار شما قرار می‌دهند، صحبت کنند. شما باید در تمام طول مسیر به مشاورانی آگاه به روند جریان دسترسی داشته باشید تا شانس موفقیت پرونده خود را بیشتر کنید.

سؤالات متداول

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری کدام هستند؟

کشور‌های کانادا، پرتغال و دومینیکا برنامه‌های خوبی برای جذب سرمایه‌گذار معرفی کرده‌اند.

معیارهای انتخاب شرکت مهاجرتی چیست؟

امکان ارتباط مؤثر با وکیل پرونده و در اختیار قراردادن مشاوران خبره را می‌توان از مهم‌ترین معیارهای انتخاب شرکت مهاجرتی دانست.

شرکت مهاجرتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

این شرکت باید در تمام طول مسیر مشاورانی را در اختیار شما قرار دهد که به مسائل حقوقی پرونده تسلط کامل داشته باشد.

مزیت استخدام وکیل بومی چیست؟

استخدام این وکیل برای دفاع از پرونده یا حضور در دادگاه بسیار اهمیت دارد. چرا که بهتر از شرایط باخبر است.

سرمایه‌گذاری در کدام کشورها توصیه می‌شود؟

در حال حاضر کشورهای پرتغال، دومینیکا و کانادا بهترین برنامه‌های جذب سرمایه‌گذاری را دارند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *