شهروندی دوم از تجمل تا ضرورت

امتیاز دهید post

جایگاه متفاوت سیاسی و اقتصادی کشور‌ها در جامعه جهانی باعث شده که شهروندان کشور‌های مختلف از حقوق مشابهی برخوردار نباشند. در گذشته داشتن شهروندی دوم برای کسانی که تمکن مالی و امکان سفر و زندگی در کشور دیگری را داشتند، امری لوکس و تجملاتی محسوب می‌شد، اما در حال حاضر این‌چنین نیست! عدم وجود امنیت اقتصادی و سیاسی در بعضی از کشور‌ها، اخذ شهروندی دوم را از یک امر لوکس به یک ضرورت تبدیل کرده است.

روش‌های متفاوتی برای اخذ شهروندی دوم وجود دارد. بعضی از این روش‌ها سال‌ها طول می‌کشند و شما باید وقت و هزینه زیادی را در این راه صرف کنید. خودتان بهتر می‌دانید که هرچه زودتر شرایط اخذ شهروندی دوم را فراهم کنید، بیشتر می‌توانید از مزایای آن استفاده کنید. در همین راستا شرکت کنکاش با تیمی از مشاوران حرفه‌ای و قوی تلاش می‌کند تا امکان دریافت شهروندی دوم را برای ایرانیان فراهم کرده و این مسیر را هموارتر کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله درباره اخذ شهروندی دوم با دومینیکا و مزایای این برنامه دریافت شهروندی دوم با شما بیشتر صحبت کنیم.

کشور دومینیکا کجاست؟

کشور دومینیکا جزیره‌ای سرسبز در قلب دریای کارائیب است. مساحت این کشور بیش از ۷۵۰ مترمربع بوده و حدود ۷۱ هزار نفر جمعیت دارد. این کشور به جنگل‌های همیشه سبز و بارانی و سواحل حیرت‌انگیزش در دنیا شناخته می‌شود و سالانه بیش از ۸۰ هزار نفر توریست به عشق گذراندن تعطیلاتی دلچسب به این جزیره سفر می‌کنند. کشور دومینیکا در مقایسه با جمعیت خود کشور، یکی از بالاترین نرخ‌های جذب توریست در جهان را دارد.

زبان رسمی این کشور انگلیسی بوده و واحد پول آن دلار کارائیب شرقی است. اقتصاد این کشور علاوه بر صنعت توریسم بر کشاورزی، ماهیگیری و معادن مختلف استوار است.

دومینیکا با توجه‌ به شاخص‌های جهانی، از اقتصاد با ثباتی برخوردار است. شما با دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا می‌توانید بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور جهان از جمله کشورهای عضو شنگن، انگلیس، چین، هنگ‌کنگ و سنگاپور سفر کنید. این موقعیت فوق‌العاده باعث می‌شود تا درهای جدیدی از کشورهای جهان به روی شما باز شود.

سرمایه‌گذاری در دومینیکا، راه آسان دریافت شهروندی دوم

یکی از سریع‌ترین برنامه‌های دریافت شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری متعلق به کشور دومینیکا است. برنامه CBI دومینیکا (اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری) برای ۵ سال متوالی به‌عنوان برترین برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دوم در جهان انتخاب شده است و سالانه تعداد زیادی از متقاضیان را می‌پذیرد.

این برنامه مزایای زیادی برای ایرانیان دارد. از مزیت‌های برنامه CBI دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم شرط حضور در دومینیکا
  • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان
  • عدم وجود محدودیت‌های سنی
  • عدم نیاز به مصاحبه اجباری

متقاضیان می‌توانند از طریق یکی از گزینه‌های اخذ شهروندی دومینیکا اقدام کنند و تنها چند ماه پس از تقاضا، شهروندی این کشور را دریافت کنند.

روش‌های دریافت پاسپورت دومینیکا

برنامه CBI دومینیکا دو روش اصلی را پیش روی متقاضیان قرار می‌دهد:

  • کمک بلاعوض به دولت دومینیکا
  • سرمایه‌گذاری در املاک مورد تأیید دولت

برنامه‌ اخذ شهروندی دومینیکا بهترین گزینه برای دریافت خانوادگی شهروندی دوم است و متقاضیان می‌توانند تعداد زیادی از افراد وابسته خود را در این برنامه اضافه کنند.

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

دولت دومینیکا باهدف کمک به اقتصاد خود در راستای توسعه بخشیدن به زیرساخت‌های این کشور، دریافت کمک بلاعوض را وارد برنامه CBI کرده است. با انتخاب این روش متقاضیان باید ۱۰۰ هزار دلار آمریکا را به‌عنوان کمک بلاعوض به دولت دومینیکا بدهند و دومینیکا نیز به ‌پاس قدردانی از کمک متقاضی به او شهروندی و پاسپورت دومینیکایی اعطا می‌کند.

سرمایه‌‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت

پروژه‌های گردشگری مثل هتل‌ها جزو املاک مورد تأیید دولت بوده و متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها تابعیت دومینیکا را دریافت کنند. در این روش متقاضی باید حداقل به مبلغ ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در یکی از این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کند. پروژه‌هایی مثل هتل کمپینسکی در گذشته و هتل هیلتون دومینیکا در حال حاضر از بهترین پروژه‌های دولت دومینیکا هستند که با سرمایه‌گذاری در آن‌ها موفق به دریافت شهروندی این کشور خواهید شد.

متقاضی پس از خرید سهام پروژه تا ۳ سال اجازه فروش آن را نخواهد داشت و پس از گذشت ۳ سال می‌تواند ملک یا سهام خود را به قیمت روز بفروشد.  با توجه‌ به توریستی بودن کشور دومینیکا و وجود سیل گردشگران به این کشور، سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها علاوه بر اعطای تابعیت یک موقعیت خوب اقتصادی نیز محسوب می‌شود.

خدمات کنکاش در خصوص دریافت پاسپورت دومینیکا

شرکت کنکاش با تکیه‌ بر تجربیات موفق بسیار در زمینه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری، رابطه موثر با دولت دومینیکا و تعهد کاری توانسته به‌ عنوان نماینده فروش سهام هتل بین‌المللی هیلتون دومینیکا شناخته شود. با استفاده از خدمات شرکت کنکاش می‌توانید بدون نگرانی و با اطمینان خاطر برای دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری اقدام کنید. کارشناسان کنکاش به صورت رایگان برای ارائه مشاوره در خدمت متقاضیان و علاقه‌مندان به دریافت پاسپورت دومینیکا هستند. کافی است با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

سؤالات متداول

سریع‌ترین راه برای اخذ پاسپورت دوم چیست؟

سریع‌ترین راه اخذ پاسپورت دوم، سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا است. دولت دومینیکا ۲ گزینه را برای اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور در نظر گرفته است. متقاضیان با انتخاب هرکدام از این گزینه‌ها می‌توانند هرچه سریع‌تر شهروندی و پاسپورت خود را دریافت کنند.

چرا اخذ پاسپورت دوم اهمیت دارد؟

دارندگان پاسپورت دوم می‌توانند از امکانات اقتصادی و موقعیت سیاسی کشور دوم استفاده کنند. متقاضیان با در دست‌ داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانند به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا و کشور‌های شنگن سفر کنند. درحالی‌که این امکان با پاسپورت ایرانی به‌هیچ‌وجه وجود ندارد.

چگونه اقامت دومینیکا را بگیریم؟

دولت دومینیکا با توجه ‌به اهمیت جذب سرمایه‌های سرمایه‌گذاران در توسعه زیرساخت‌های کشورش، ۲  گزینه برای اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری در نظر گرفته است. متقاضیان می‌توانند با پرداخت کمک بلاعوض به دولت یا سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت دومینیکا درخواست اقامت و شهروندی دومینیکا را بدهند.

مزیت پروژه هتل هیلتون دومینیکا چیست؟

پروژه هتل هیلتون یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های مورد تأیید دومینیکا است و شرکت کنکاش نیز تنها نماینده این پروژه در ایران است. متقاضیان با سرمایه‌گذاری در این پروژه نه‌ تنها می‌توانند هرچه زودتر شهروندی دوم خود را دریافت کنند، بلکه توانسته‌اند در یک موقعیت خوب اقتصادی سرمایه‌گذاری کنند.

برنامه CBI کشور دومینیکا از چه طریق پاسپورت دوم می‌دهد؟

برنامه CBI یا اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری این امکان را به سرمایه‌گذاران می‌دهد تا از دو روش کمک بلاعوض به دولت دومینیکا یا سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت دومینیکا شهروندی و پاسپورت دوم را دریافت کنند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *