مسیر مهاجرتی جدید، فارغ‌التحصیلان را به آلبرتا دعوت می‌کند

مسیر مهاجرتی جدید، فارغ‌التحصیلان را به آلبرتا دعوت می‌کندخبر خوب برای فارغ‌التحصیلان از سرتاسر دنیا: اگر در خارج از کانادا فارغ‌التحصیل شده باشید، می‌توانید برای مسیر مهاجرتی جدید آلبرتا اقدام کنید.

مسیر مهاجرتی جدید، فارغ‌التحصیلان را به آلبرتا دعوت می‌کند

برنامه استارت‌آپ استان آلبرتا جدیدترین مسیری است که برای جذب استعدادهای تازه و خارجی به کشور کانادا معرفی شده است. به گزارش سایت CIC News، این برنامه در حال حاضر درخواست‌ها را همراه با برنامه مهاجرت استانی آلبرتا پذیرش می‌کند.

این برنامه برای فارغ‌التحصیلان خارجی است که می‌خواهند در کانادا کارآفرینی داشته باشند. فقط داوطلبانی که از یک موسسه تحصیلات تکمیلی خارج از کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند، واجد شرایط این برنامه هستند. البته باید به این نکته توجه شود که مدرک تحصیلی باید معادل مدرک کانادایی باشد.

داوطلبان همچنین باید:

-حداقل ۶ ماه تجربه کار تمام‌ وقت در مالکیت/مدیریت کسب ‌و کار داشته باشند.

-یک بیزینس پلن با پیش‌بینی‌های مالی داشته باشند.

-ارائه ۱۰ دقیقه‌ای از پروپوزال بیزینس داشته باشند.

-حداقل سطح CLB 7 را برای تمام مهارت‌ها به زبان انگلیسی یا فرانسوی داشته باشند.

-مالکیت ۳۴ درصدی (اگر کسب و کار در منطقه شهری واقع شده باشد) یا ۵۱ درصدی (اگر کسب و کار خارج از کلگری و ادمونتون واقع شده باشد) را نشان دهند.

-سرمایه لازم را داشته باشند.

-یک توصیه‌نامه از یک آژانس تعیین‌شده توسط AINP داشته باشند.

-بودجه مورد نیاز را برای راه‌اندازی کسب و کار و حمایت از خود به هنگام راه‌اندازی کسب و کار داشته باشند.

سیستم امتیازی کانادا

مسیرهای مهاجرتی کشور کانادا بر اساس سیستم امتیازی است و هر یک از معیارهای مطلوب امتیاز خاص خود را دارد. هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید، احتمال دعوت شدن شما بیشتر است. متقاضیان این فرایند را با اطلاع‌رسانی به واحد برنامه استانی آلبرتا شروع می‌کنند. این کار با ارسال فرم اظهار تمایل انجام می‌شود. این مرحله شامل پاسخگویی به سوالات مربوط به تجارب و مهارت‌های شما می‌شود. پس از آن به شما نمره‌ای اعطا می‌شود که صلاحیت شما را برای برنامه استارت‌آپ تعیین می‌کند. فقط داوطلبان با بالاترین امتیاز به مرحله بعدی راه می‌یابند.

کنکاش نماینده رسمی این برنامه است

توصیه ما به شما این است که برای هموار‌سازی این روند حتما با یک شرکت با تجربه در این زمینه همکاری کنید. شرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه استارت‌آپ آلبرتا است.

 وب‌سایت رسمی استان آلبرتا در مورد همکاری با نماینده‌های رسمی این طور می‌گوید که «شرکت تعیین‌شده، بیزینس پلن‌ها را بر اساس توانایی فارغ‌التحصیلان خارجی برای نمایش نیاز یا تقاضای بازار، پتانسیل ورود موفقیت‌آمیز به بازار در کوتاه مدت تا میان مدت، جذب مشتری، توسعه تجارت، مشارکت‌های کلیدی و برنامه‌های مالی برای تأمین بودجه توسعه و بهره‌برداری از شرکت استارت‌آپ بررسی می‌کند».


منبع: سایت Study International


مقاله مرتبط: کانادا: کشوری با زمستان‌های سرد اما استقبال گرم

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه استارت‌آپ آلبرتا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش