اخذ اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری یعنی چه؟

اخذ اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری یعنی چه؟متقاضیانی که از مسیر مهاجرت تجاری اقدام می کنند کارآفرین, سرمایه دار و یا سرمایه گذار نامیده می شوند. این افراد بر اساس تجربه کسب و کار گذشته خود، دارایی ها یا سرمایه گذاری انتخابی خود به عنوان مقیم دائم انتخاب می شوند.

سه روش اقدام جهت سرمایه گذاران و سرمایه داران برای شهروند جهانی شدن

مهاجرت سرمایه گذاری عنوانی کلی برای روشهای مهاجرتی است که شرط تحقق و تایید آن انتقال سرمایه به کشور مقصد است. در اینجا به اختصار با این روشها آشنا می شویم.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جهت سرمایه داران و سرمایه گذاران

در حال حاضر کشورهای کانادا ، آمریکا ، انگلستان و استرالیا کشورهایی هستند که متقاضی برای به دست آوردن اقامت دائم و سپس شهروندی باید به صورت واقعی و در عمل به این کشورها مهاجرت نماید.
مهم است که توجه داشته باشید که هر کشور برنامه های متعددی را برای اقامت دائم ارایه می دهد. در اینجا ، تمرکز ما روی مهاجرت به روش کسب و کار و سرمایه گذاری می باشد.
متقاضیانی که از مسیر مهاجرت تجاری اقدام می کنند کارآفرین, سرمایه دار و یا سرمایه گذار نامیده می شوند. این افراد بر اساس تجربه کسب و کار گذشته خود، دارایی ها یا سرمایه گذاری انتخابی خود به عنوان مقیم دائم انتخاب می شوند. این افراد هنگامی که وضعیت اقامت دائم خود را برای مدت زمان مورد نیاز ان کشور تکمیل کردند می توانند جهت کسب شهروندی اقدام نمایند.

 

ایالات متحده آمریکا

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری EB-5 (مدیریت فعال)

برنامه مراکز منطقه ای EB-5 (مدیریت غیر فعال)

برنامه اقامت از طریق ایجاد کسب و کار E-2 (مدیریت فعال)

 

کانادا

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کانادا  استان کبک جهت سرمایه داران

برنامه کارآفرینی استان کبک جهت سرمایه گذاران

ویزای مخصوص راه اندازی فعالیت های تجاری برنامه مهاجرت استانی (PNP)

 

دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری 

دلایل بسیاری بین افراد برای دریافت اقامت در یک کشور جدید وجود دارد. شرکت کنکاش در زمینه کمک به سرمایه گذاران جهت دستیابی به اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در قبرس، اسپانیا و یونان از تخصص فراوانی برخوردار می باشد.
متخصصین ما در ایران و کشورهای مذکور به مشتریانی که مایل به دریافت اقامت و یا گذرنامه دوم از هر یک از این کشورها می باشند خدمات ویژه ای را ارایه می کند. ما برنامه های کسب اقامت از راه سرمایه گذاری مختلف و متنوعی را ارایه می دهیم تا سرمایه گذاران بتوانند به انتخاب خود و در کمترین زمان ممکن برای خود و خانواده اقامت اتحادیه اروپا را کسب نمایند.
در بسیاری از کشورها این ویزاها را "ویزای طلایی" می نامند از آنجا که، این ویزاها به گونه ای طراحی شده تا افراد به سرمایه گذاری در این برنامه ها تشویق و ترغیب شوند. به طور مثال در برخی کشورهای اروپایی با خرید خانه و یا محل کار شما می توانید مجوز اقامت در اتحادیه اروپا را دریافت کنید. اگر شما از پول کافی برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید یا مشغول به کار و یا سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات برخوردار هستید، اجازه اقامت موقت به شما اعطا می شود..
در برخی از کشورها مبلغ سرمایه گذاری 250,000 یورو ودر کشورهای ثروتمند اروپایی تا حدودا 500,000 یورو سرمایه گذاری لازم میباشد..
مزیت ویزای طلایی این است که اجازه سفر آسان به همه کشورهای عضو شنگن در سراسر اروپا را برای شما فراهم می آورد. در برخی از کشورها این امر در نهایت به دریافت یک اقامت دائم و یا کسب شهروندی منجر می شود.
متقاضیانی که از مسیر مهاجرت تجاری اقدام می کنند کارآفرین، سرمایه دار و یا سرمایه گذار نامیده می شوند. این افراد بر اساس تجربه کسب و کار فعلی خود همچنین با در دست داشتن دارایی ها و سرمایه شان با سرمایه گذاری انتخابی خود به عنوان مقیم دائم انتخاب می شوند. این افراد هنگامی که وضعیت اقامت دائم خود را برای مدت زمان مورد نیاز ان کشورها تکمیل نمودند می توانند جهت کسب شهروندی اقدام نمایند

کسب شهروندی و یا اصطلاحا خرید پاسپورت از راه سرمایه گذاری

اگر شما هم علاقه مند به دریافت پاسپورت دوم هستید، می توانید آن را از برخی از کشورها که دارای برنامه مهاجرت و کسب شهروندی از راه سرمایه گذاری هستند دریافت کنید. برنامه های کسب تابعیت از راه سرمایه گذاری این فرصت را برای شما فراهم می کند تا به سادگی و به سرعت، و بدون ایجاد اختلالی عمده در زندگی خود صاحب یک تابعیت جدید و یا یک پاسپورت دوم شوید. در این برنامه ها احتیاجی نیست که فرد متقاضی تابعیت اصلی خود را ترک کند. برای ملاحظات اقتصادی و بعضا بدون نیاز به اقامت در کشور مقصد، شما می توانید بگونه ای کاملا قانونی یک تابعیت جدید را برای خود و خانواده تان به دست آورید.
هم اکنون کشورهای مجارستان, بلغارستان, قبرس, گرانادا, مشترک المنافع دومینیکا, سنت کیتس و نویس, مالتا, آنتیگوا و باربودا متقاضیانی را که برای به دست آوردن شهروندی و دریافت پاسپورت آن کشورها اقدام کنند را با شرایط خاص می پذیرند. برنامه های کسب شهروندی از راه سرمایه گذاری دارای گزینه های مختلفی بوده و این فرصت را برای متقاضی فراهم می کنند تا از روش هایی مانند سرمایه گذاری با خرید بن از دولتها, سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات، باز کردن یک حساب سپرده با مدت ثابت، و یا از طریق کمک مالی به کشورهای ذکر شده از آن ها تقاضای تابعیت کنند.

 

 برای اطلاع از برنامه های مهاجرتی کشور های مختلف می توانید به مطالب برنامه های مهاجرتی مراجعه نموده یا با کارشناسان ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با اخذ اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری یعنی چه؟

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش