مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه ی استانی پرنس ادوارد

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه ی استانی پرنس ادوارد

 


 مهاجرت سرمایه گذاری کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

  • روش تجاری با مالکیت صد درصد

  • روش تجاری با مالکیت مشارکتی

متقاضی در هر دو روش فوق جهت راه اندازی شغل و كسب و كار می بایست دارای حداقل ها در فاكتورهاي ثروت و سرمایه، سن، تحصيلات، سابقه ی شغلی و كاري، مطابقت پذيري با استان و فرهنگ غالب ان و آشنایی به انگلیسی باشد.
همچنین متقاضی می بایست پلان و طرح شغل و کسب مورد نظر را با جزئيات ارائه نماید.
 سرمایه گذارانی که هدفشان خرید و یا راه اندازی شغل با مالکیت ۱۰۰% و بدون شریک هستند امکان شراکت برایشان وجود ندارد مگر اینکه قبل از مصاحبه ی نهایی، پلان شغلی شان را تغییر داده باشند. متقاضی در این گروه ملزم به مدیریت شغل خود به طور صد در صد است.
 سرمایه گذارانی‌ که قصد شریک شدن با خرید مشاغل آماده و فعال دارند باید حداقل 1/3 سهام و یا شغل مورد نظر را خریداری نمایند و 1/3 مدیریت شغل خریداری شده را نیز بر عهده داشته باشند.
متقاضیان باید یک بار سفر اکتشافی 5 روزه به استان داشته باشند. هدف از این سفر دیدار با مسئولین اداره مهاجرت، کار، مدارس و...، همچنین کسب تجربه و بررسی هزینه های شغلی، سکونت، تحصیلات و غیره است.

متقاضیان 2 سال فرصت خواهند داشت تا طبق پلان ارائه شده و یا با ارائه دلایل منطقی شغل دیگری را راه اندازی نمایند. بعد از آن که متقاضی سرمایه گذاری لازم را با هر کدام از شرایط ذکر شده به انجام رسانید، مبلغ ودیعه به وی مسترد خواهد شد.

حداقل ثروت متقاضی جهت اقدام به استان پرنس ادوارد ۴۰۰٫۰۰۰ $ است.
بسته به پلان ارائه شده، حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۱۵۰٫۰۰۰ $ است.

 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت سرمایه گذاری کانادا و سایر برنامه های استانی با مشاورین ما در شرکت مهاجرتی کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

دریافت خبرنامه کنکاش از طریق کانال تلگرام