دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکاگرین کارت آمریکا مجوز اقامت دائم در آمریکا است. اشخاص با در دست گرفتن این کارت کلیه حقوق شهروندی را به دست می آورند و می توانند در آمریکا به کار، زندگی و تحصیل مشغول شوند گرفتن اقامت آمریکا به روشهای: ازدواج با یک شهروند آمریکایی، از طریق سرمایه گذاری ای بی 5 و ای 2 و... بدست می آید.

 

توضیحات اولیه در مورد لاتاری امریکا

 گرین کارت آمریکا مجوز اقامت دائم در آمریکا است. اشخاص با در دست گرفتن این کارت کلیه حقوق شهروندی را به دست می آورند و می توانند در آمریکا به کار، زندگی و تحصیل مشغول شوند گرفتن اقامت آمریکا به روشهای زیر بدست می آید.

1-ازدواج با یک شهروند آمریکایی

2-از طریق سرمایه گذاری ای بی 5 و ای 2 و...

3- برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت

در این بخش به توضیح مورد 3 می پردازیم

به دلیل حفظ گوناگونی در ملت آمریکا، دولت این کشور سالی یکبار توسط وزارت امور خارجه هر ساله 50.000 ویزای اقامت دائم برای شهروندان کشورهایی که میزان مهاجرت کمتری به آمریکا دارند فراهم می کند.

بیشترین تعداد ویزا به مناطقی در جهان تعلق می گیرد که کمترین میزان مهاجر را به آمریکا داشته اند و بر عکس مردم کشورهایی که در پنج سال بیش از 50.000 مهاجربه آمریکا فرستاده باشند ویزایی تعلق نمی گیرد. هیچ کشوری بیش از هفت درصد کل ویزاها را در هر سال کسب نمی کند.

شرایط متقاضیان لاتاری آمریکا

متقاضی باید دارای دیپلم باشد و یا طی پنج سال گذشته حداقل دو سال در حرفه ای اشتغال داشته باشد.

برای همسر و فرزندان زیر 21 سال متقاضی به صورت خودکار ویزای مهاجرت به آمریکا صادر می گردد. زن و شوهر می توانند جهت دو برابر کردن شانس خود هر کدام جداگانه تقاضا نمایند.

اشخاص به وسیله کامپیوتر و به صورت اتفاقی انتخاب می شوند. این افراد بین ماه اریبهشت  تا دی بوسیله نامه خبر انتخاب شدنشان و دستورالعمل های بعدی را دریافت می کنند. ویزاهای منتخبین از اول اکتبر تا 30 سپتامبر هر سال صادر می شوند.

میلیونها تقاضا در قرعه کشی به دلیل عدم رعایت در تنظیم صحیح دستورالعملها رد می شود که البته تعداد کثیری نیز در بین فرایند به دلایل دیگر قادر به ادامه روند نیستند.

فرایند لاتاری امریکا

  • ثبت نام در قرعه کشی

  • دریافت پاکت اول، اعلام برنده شدن و پر کردن فرمها

  • منتظر شدن برای ثبت شماره پرونده در سایت

  • داشتن اسپانسر

  • دریافت پاکت دوم حاوی تعیین زمان مصاحبه ودر خواست ارسال مدارک

  • انجام معاینات پزشکی

  • مصاحبه و انگشت نگاری در کنسولگری آمریکا

  • چک اف بی ای

  • مراجعه مجدد به سفارت جهت دریافت ویزا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا

تمدید برنامه ویزای EB-5 آمریکا تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ ترامپ صدور فرمان اصلاح شده مهاجرتی و ممنوعیت سفر را به تاخیر انداخت آیا شما هم به دنبال ویزای باور نکردنی EB3 هستید؟ مخالفت دادگاه فرجام با درخواست تجدید نظر ترامپ فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده اصلاحات پیشنهادی برنامه EB-5 پس از ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ در مورد ویزای EB3 برنامه EB-5 مجددا تمدید خواهد شد پرسش و پاسخ در مورد ویزای E-2 مزایا و معایب ویزای E2 و EB-5 رقابت کشورهای مختلف با برنامه EB5 آمریکا تصمیم گیری نهایی ویزای EB5 هر آنچه در مورد کسب اقامت آمریکا از طریق ویزای E2 باید دانسته شود اگر صاحب کسب و کار خودم یا سرمایه گذار باشم برای ورود به آمریکا چه ویزایی را باید انتخاب کنم؟ خیلی افراد فرق بین اقامت دائم و شهروندی آمریکا را نمی دانند می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید؟ تحت ویزای E2 یک کسب و کار در آمریکا راه بیاندازید. سفر بدون ویزا به آمریکا باید ها و نباید های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان پرداخت 500,000 دلار مبلغ سرمایه گذاری در برنامه EB5 به صورت اقساطی قابل توجه متقاضیان ویزای EB5 خبر تمدید EB5 دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا مرکز ملی صدور ویزای امریکا یک راهنمای اولیه در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری تحت قوانین مهاجرتی موفقیت جدید کنکاش؛ دریافت ویزای 5 ساله E2 از آمریکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش