مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی انتاریو

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی انتاریوبرنامه مهاجرتی استان انتاریو از طریق کارآفرینی برای افرادی از خارج از کانادا طراحی شده که در پی پیاده سازی یک ایده تجاری جدید یا خرید یک کسب و کار موجود در انتاریو هستند. در صورت راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کار در انتاریو، این برنامه به کارآفرینان فرصت می دهد نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند.

در حال حاضر شرکت کنکاش برای این برنامه اقدام نمی کند.


مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه کارآفرینی استان انتاریو (OINP)


برنامه مهاجرتی استان انتاریو از طریق کارآفرینی برای افرادی از خارج از کانادا طراحی شده که در پی پیاده سازی یک ایده تجاری جدید یا خرید یک کسب و کار موجود در انتاریو هستند. در صورت راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کار در انتاریو، این برنامه به کارآفرینان فرصت می دهد نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند.

برای شرکت در برنامه کارآفرینی استان انتاریو مراحل زیر لازم هستند:

 • ثبت نام در فرم آنلاین اظهار تمایل (EOI: Expression of Interest)

 • ثبت نام شما وارد استخر گزینش شده و با امتیازی که به دست می آورد رتبه بندی می شود. مقامات مهاجرتی در فواصل معین، ثبت نام کنندگان را از استخر گزینش انتخاب و از آنان دعوت می کنند تا برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارآفرینی استان انتاریو اقدام نمایند.

 • در این صورت متقاضی باید یک درخواست کامل و هزینه درخواست را برای برنامه ارسال کند.

 • ارزیابی درخواست: تمام اطلاعاتی که در درخواست آنلاین ارائه می شوند باید جهت اطمینان از دقت و صحت تائید گردند. بعنوان بخشی از بررسی درخواست، متقاضی برای شرکت در یک مصاجبه اجباری دعوت خواهد شد.

 • در صورت پذیرفته شدن درخواست، متقاضی باید یک توافق عملکرد امضا کند که تعهداتی را تعیین می کند که متقاضی در فرم اظهار تمایل، برای سرمایه گذاری و ایجاد شغل در انتاریو تقبل نموده است.

 • سپس یک نامه پشتیبانی مجوز کار موقت جهت اقدام برای اخذ مجوز کار موقت از اداره مهاجرت کانادا، پناهندگی و تابعیت کانادا (IRCC) به منظور ایجاد کسب و کار در انتاریو صادر می‌شود.

 • پس از ورود به انتاریو ، متقاضی 20 ماه فرصت خواهد داشت تا کسب و کار خود را تاسیس نموده و بیزنس پلان را پیاده سازی نماید. شغل های تمام وقت دائمی که قرار است بر طبق پیشنهاد کاری متقاضی ایجاد شوند، باید ظرف 10 ماه از تاریخ ورود به کانادا ایجاد شوند و بطور مداوم به مدت حداقل 10 ماه توسط کارمندان اشغال شده باشند، تا زمانی که متقاضی گزارش نهایی خود را ارسال نماید.

 • متقاضی موظف است ظرف 18 الی 20 ماه پس از ورود به انتاریو با مجوز کار موقت، یک گزارش نهایی همراه با مدارک پشتیبانی به مسئولین برنامه ارسال نماید.

 • چنانچه متقاضی به تعهدات توافقنامه عملکرد عمل نماید، ممکن است واجد شرایط نامزدی توسط برنامه مهاجرتی استان انتاریو جهت اخذ اقامت دائم کانادا گردد.

 • متقاضیان موفق باید ظرف شش ماه از زمان نامزد شدن در برنامه، برای اخذ اقامت دائم کانادا به IRCC (سازمان مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا) درخواست دهند. به مدت 36 ماه پس از اخذ اقامت دائم، نظارت بر مرحله بعد از نامزدی همچنان ادامه خواهد داشت.

چه کسانی واجد شرایط این برنامه هستند؟

در صورت داشتن فعالیت تجاری قابل رشد که منافع اقتصادی قابل توجهی برای انتاریو به ارمغان آورد، ممکن است واجد شرایط قبولی در این برنامه باشید. در صورت پذیرفته شدن در برنامه، شما و شریک تجاری تان (در صورت وجود) می توانید جهت تاسیس کسب و کار خود در انتاریو، درخواست مجوز کار موقت دهید. پس از تاسیس موفق آمیز کسب و کارتان، ممکن است واجد شرایط نامزدی در برنامه کارآفرینی استان انتاریو شوید و باید هر پنج شرط زیر را برآورده سازید:

1.      تجربه کاری

 • حداقل ۳۶ ماه تجربه تجاری تمام وقت در ۶۰ ماه گذشته.

 • این تجربه باید به عنوان مالک یک کسب و کار یا یک مدیر ارشد (مدیریت تجاری) باشد.

2.      میزان دارایی خالص

 • چنانچه مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد (GTA شامل شهر تورنتو، مناطق دورهام، هالتون،یورک و پیل)، میزان دارایی خالص شما باید حداقل یک میلیون و پانصد هزار دلار کانادا باشد.

 • در صورتیکه مکان آن خارج از این ناحیه باشد، میزان دارایی خالص شما باید حداقل 800 هزار دلار کانادا باشد.

 • اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)، میزان دارایی خالص شما باید حداقل 800 هزار دلار کانادا باشد.

3.      مبلغ سرمایه گذاری شخصی

 • چنانچه مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد، باید حداقل مبلغ یک میلیون دلار کانادا سرمایه گذاری کنید و مالکیت حداقل 33.3 درصد سهام آن را داشته باشید.

 • در صورتیکه مکان آن خارج از این ناحیه باشد، باید حداقل مبلغ 500 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید و مالکیت حداقل 33.3 درصد سهام آن را داشته باشید.

 • اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)، باید حداقل مبلغ 500 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید و مالکیت حداقل 33.3 درصد سهام آن را داشته باشید.

4.      ایجاد شغل

 • باید حداقل دو شغل دائمی تمام وقت برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا ایجاد نمایید.

5.      سفر اکتشافی

 • درصورتیکه تصمیم به خرید یک کسب و کار از پیش موجود دارید، باید ظرف 12 ماه پیش از زمان ارسال درخواست خود برای برنامه، حداقل یک سفر تجاری به انتاریو انجام دهید.

شما باید حداقل شرایط تمام این فاکتورها را برآورده سازید تا واجد شرایط ارسال درخواست به این برنامه مهاجرتی باشید. اگر می خواهید به همراه یک شریک تجاری برای این برنامه اقدام نمایید، شریک شما نیز موظف است حداقل شرایط برای هر فاکتور را برآورده سازد.

بر اساس امتیاز کسب شده در ثبت نام فرم اظهار تمایل، ممکن است از شما دعوت شود برای این برنامه اپلای کنید. البته ضمانتی برای این امر وجود ندارد.

اطلاعاتی در مورد قرعه کشی

مسئولین برنامه کارآفرینی استان انتاریو در فواصل معین اقدام به قرعه کشی از استخر گزینش نموده و از ثبت‌ نام کنندگان دعوت می کنند تا درخواست خود را به برنامه ارسال نمایند.

اولین قرعه کشی در تاریخ ۲۹ آگوست ۲۰۱۶ انجام شد. حداقل امتیاز مورد نیاز برای هر قرعه کشی ۱۳۲ امتیاز است. تعداد ثبت نام کنندگان از استخر گزینش که برای اپلای کردن دعوت شدند ۱۰ نفر بود.

الزامات نامزد شدن در برنامه

پس از تاسیس کسب و کار و تحقق شرایط توافقنامه عملکرد، باید شرایط زیر را جهت نامزد شدن در برنامه برآورده سازید. این شرایط برای زمان درخواست در این برنامه مهاجرتی نیستند.

شرط زبان

مهارت رسمی زبان در سطح CLB 5 یا معادل آن (Canadian Language Benchmark)

شرط اقامت

باید ۷۵ درصد زمانی را که در انتاریو مشغول تاسیس کسب و کارتان هستید (۹ ماه از سال)، به صورت فیزیکی در انتاریو اقامت داشته باشید.

مدیریت فعالانه

باید به صورت فعال درگیر فعالیتهای مدیریتی روزانه کسب و کار خود باشید.

ثبت نام آنلاین در مرحله اظهار تمایل

این مرحله ارسال درخواست نیست بلکه به معنی اظهار تمایل برای شرکت در برنامه کارآفرینی استان انتاریو بوده و اولین قدم در این برنامه است. این مرحله رایگان بوده و یک سیستم امتیاز بندی دارد. امتیاز نهایی شما مشخص می کند که برای اپلای کردن در این برنامه از شما دعوت خواهد شد یا خیر.

امتیاز دهی مرحله اظهار تمایل

امتیازات شامل سه دسته هستند: تجربه کاری، سرمایه گذاری و سرمایه انسانی. حداکثر امتیاز موجود ۱۶۰ امتیاز است.

 
دسته بندی
امتیاز
فاکتورهای تجربه کاری
50
فاکتورهای سرمایه گذاری
90
فاکتورهای سرمایه انسانی
20
مجموع امتیاز موجود
160
 

فاکتورهای تجربه کاری

حداکثر امتیاز این قسمت 50 است. امتیازات شما به تجربه تان در مالکیت کسب و کار در گذشته یا سابقه مدیریت ارشد در ۶۰ ماه گذشته بستگی دارد. اگر هر دوی این سوابق را در ۳۶ ماه از ۶۰ ماه گذشته در پرونده خود دارید، فقط باید یکی از آنها را در زمان پر کردن فرم اظهار تمایل قید نمایید. حداقل میزان قابل قبول در این برنامه ۳۶ ماه است.

مالک کسب و کار

حداکثر امتیاز آن ۲۵ است و باید مالک حداقل ۳۳.۳ درصد از کسب و کار خود باشید.

مدیر ارشد (مدیریت تجاری)

حداکثر امتیاز آن ۲۵ است. نقش شما باید شامل مسئولیت های تصمیم گیری رده بالا در مسایلی مانند عملیات، فروش، مسائل مالی، بازاریابی، پخش، منابع انسانی، تحقیق و توسعه و غیره باشد.

 
سابقه
مدت زمان
امتیاز
مالک کسب و کار
کمتر از 36 ماه
واجد شرایط نیست
36 لی 47 ماه
13
48 الی 59 ماه
19
60 ماه
25
یا
مدیر ارشد (مدیریت تجاری)
کمتر از 36 ماه
واجد شرایط نیست
36 لی 47 ماه
8
48 الی 59 ماه
14
60 ماه
20
مجموع امتیاز موجود
25
 

تجربه کاری ویژه

شما می توانید بر اساس تجربه کاری ویژه خود در گذشته در کسب و کاری با رشد بسیار بالا و/یا یک کسب و کار صادراتی نیز امتیاز کسب کنید. مورد اول شامل کسب و کاری است که شاهد حداقل ۲۰ درصد افزایش سود در طی دو سال متوالی باشد. مورد دوم شامل تجربه کاری در یک کسب و کار صادراتی است که حداقل ۲۰ درصد کل کالاها یا خدمات خود را به یک بازار خارجی صادر کند. حداکثر امتیاز این قسمت ۲۵ است و جزء فاکتورهای اجباری برنامه نیست.

 
سابقه کاری ویژه در گذشته
امتیاز
خیر
0
بله: 1 سابقه کاری ویژه در گذشته
15
بله: 2 سابقه کاری ویژه در گذشته
25
مجموع امتیاز موجود
25
 

فاکتورهای سرمایه گذاری

حداکثر امتیاز موجود برای فاکتورهای سرمایه گذاری 90 امتیاز است.

ارزش دارایی خالص

حداکثر امتیاز موجودی که بر اساس ارزش دارایی خالص به متقاضی داده می شود 15 امتیاز است.

دارایی خالص شخصی شما باید بصورت قانونی کسب شده و قابل اثبات باشد. این دارایی شامل تمام مایملک شما و همسر یا پارتنر شما منهای بدهی هایتان است و موارد ذیل را در بر می گیرد:

 • وجه نقد

 • دارایی موجود در حساب های بانکی

 • سپرده های ثابت

 • املاک

 • سرمایه گذاری در اوراق قرضه، سهام و صندوق های سرمایه گذاری مشترک

 • سرمایه گذاری در یک یا چند کسب و کار

 • مستمری و دارایی های دیگر

حداقل میزان دارایی شما باید به شرح ذیل باشد تا واجد شرایط برنامه کارآفرینی استان انتاریو باشید:

 • چنانچه مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد، حداقل میزان دارایی شما باید یک میلیون و پانصد هزار دلار کانادا باشد.

 • در صورتیکه مکان آن خارج از این ناحیه باشد، حداقل میزان دارایی شما باید 800 هزار دلار کانادا باشد.

 • اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)، حداقل میزان دارایی شما باید 800 هزار دلار کانادا باشد.

 
ارزش دارایی خالص شخصی
امتیاز
اگر مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد
کمتر از 1500000 دلار کانادا
واجد شرایط نیست
1500000 الی 1999999 دلار کانادا
2
2000000 الی 2499999 دلار کانادا
5
2500000 الی 2999999 دلار کانادا
8
3000000 الی 3499999 دلار کانادا
11
بیش از 3500000 دلارکانادا
15
یا
اگر مکان کسب و کار پیشنهادی شما خارج از Greater Toronto Area باشد
یا
اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)
کمتر از 800000 دلار کانادا
واجد شرایط نیست
800000 الی 1299999 دلار کانادا
2
1300000 الی 1799999 دلار کانادا
5
1800000 الی 2299999 دلار کانادا
8
2300000 الی 2799999 دلار کانادا
11
بیش از 2800000 دلارکانادا
15
حداکثر امتیاز موجود

15
 

میزان سرمایه گذاری

حداقل میزان سرمایه گذاری قابل قبول در این برنامه بر اساس میزان دارایی شخصی شما تعیین می شود. حداکثر امتیاز موجود در این بخش 25 امتیاز است.

حداقل میزان سرمایه گذاری شما باید به شرح زیر باشد تا واجد شرایط این برنامه سرمایه گذاری باشید:

 • چنانچه مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد، حداقل میزان سرمایه گذاری باید یک میلیون دلار کانادا باشد.

 • در صورتیکه مکان آن خارج از این ناحیه باشد، حداقل میزان سرمایه گذاری باید 500 هزار دلار کانادا باشد.

 • اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)، حداقل میزان سرمایه گذاری باید 500 هزار دلار کانادا باشد.

بعلاوه شما باید مالک حداقل 33.3 درصد این کسب و کار باشید. در صورت داشتن شریک تجاری، او نیز باید مالک حداقل 33.3 درصد کسب و کار باشد.

 
میزان سرمایه گذاری
امتیاز
اگر مکان کسب و کار پیشنهادی شما در Greater Toronto Area باشد
کمتر از 1000000 دلار کانادا
واجد شرایط نیست
1000000 الی 1499999 دلار کانادا
2
1500000 الی 1999999 دلار کانادا
6
2000000 الی 2499999 دلار کانادا
10
2500000 الی 2999999 دلار کانادا
14
بیش از 3000000 دلار کانادا
20
یا
اگر مکان کسب و کار پیشنهادی شما خارج از Greater Toronto Area باشد
یا
اگر کسب و کار پیشنهادی شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات/ارتباطات دیجیتال باشد (صرفنظر از مکان پیشنهادی شما)
کمتر از 500000 دلار کانادا
واجد شرایط نیست
500000 الی 999999 دلار کانادا
3
1000000 الی 1499999 دلار کانادا
8
1500000 الی 1999999 دلار کانادا
13
2000000 الی 2499999 دلار کانادا
18
بیش از 2500000 دلار کانادا
25
حداکثر امتیاز موجود
25
 

ایجاد شغل

شما بر اساس تعداد شغل های تمام وقت دائمی که برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا ایجاد می کنید، امتیاز کسب خواهید کرد. حداکثر امتیاز این بخش 20 است.

ایجاد حداقل 2 شغل تمام وقت دائمی برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا باید در طرح تجاری پیشنهادی شما ذکر شده باشد تا واجد شرایط این برنامه باشید. میزان حقوق این شغل ها باید بر اساس نرخ میانگین باشد.

شغل تمام وقت دائمی به معنای حداقل 1560 ساعت استخدام دارای حقوق ظرف مدت زمان 12 ماه است.

 
ایجاد شغل
امتیاز
کمتر از 2 شغل
واجد شرایط نیست
2 شغل
5
3 – 4 شغل
12
5 – 6 شغل
19
بیش از 7 شغل
20
مجموع امتیاز موجود
20
 

سفرهای اکتشافی

چنانچه ظرف یک سال پیش از زمان ثبت نام اظهار تمایل (EOI)، سفرهای تجاری به استان انتاریو انجام داده باشید، امتیاز کسب خواهید کرد. انجام چنین سفرهایی برای متقاضیان اجباری نیست مگر اینکه قصد خرید یک کسب و کار از پیش موجود را داشته باشید. حداکثر امتیاز موجود 5 است.

 
سفرهای اکتشافی به انتاریو

امتیاز
خیر
0
بله: 1 سفر در سال گذشته
2
بله: 2 سفر یا بیشتر در سال گذشته
5
مجموع امتیاز موجود
5
 

بخش های کلیدی هدف

چنانچه کسب و کار شما در زمره بخش های کلیدی هدف باشد که توسط دولت انتاریو تعیین شده اند، به شما امتیاز تعلق می گیرد. حداکثر امتیاز آن 10 است.

بخش های کلیدی زیر بعنوان اولویت های اقتصادی انتاریو تعریف شده اند:

 • هوافضا

 • خودرو

 • خدمات مالی

 • تولید غذا و نوشیدنی

 • فناوری اطلاعات و ارتباطات / ارتباطات دیجیتال

 • علوم زیستی

 • معدن

 • سرمایه گذاری در گردشگری

 • فناوری آب


بخش های کلیدی هدف
امتیاز
خیر
0
بله
10
مجموع امتیاز موجود
10

 

طبقه بندی مشاغل ملی: NOC 0 یا A یا B

اگر مشاغلی که بر طبق طرح تجاری پیشنهادی ایجاد خواهید کرد جزء طبقه بندی مشاغل NOC 0، NOC A یا NOC B باشند، امتیاز کسب می کنید که حداکثر آن 15 امتیاز است.

 
ایجاد مشاغل NOC 0، NOC A یا NOC B
امتیاز
بله: مشاغل NOC 0 یا NOC A
15
بله: مشاغل NOC B
10
خیر: فقط مشاغل NOC C و/یا NOC D
0
مجموع امتیاز موجود
15
 

طبقه بندی مشاغل ملی، مهارت NOC 0

مشاغل مدیریتی مانند مدیران صنعت کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مدیران مالی، مدیران مهندسی و غیره

طبقه بندی مشاغل ملی، مهارت NOC A

مشاغل حرفه ای که نیازمند مدرک دانشگاهی هستند مانند پزشکان، دندانپزشکان، معمارها و غیره.

طبقه بندی مشاغل ملی، مهارت NOC B

مشاغل فنی یا مهارتی که نیازمند دیپلم کالج یا آموزش بعنوان کارآموز هستند مانند سرآشپزها، برق کارها، لوله کش ها و غیره.

طبقه بندی مشاغل ملی، مهارت NOC C

مشاغل رده متوسط مانند رانندگان کامیون مسافت طولانی، قصاب ها، پیشخدمت ها و غیره.

طبقه بندی مشاغل ملی، مهارت NOC D

مشاغل کارگری که معمولا همراه با آموزش در حین شغل هستند مانند نظافتچی ها، کارگران میادین نفتی، میوه چین ها و غیره.

فاکتورهای سرمایه انسانی

حداکثر امتیاز این قسمت 20 است.

سطح تحصیلات

شما بر اساس بالاترین سطح تحصیلات خود امتیاز اخذ خواهید کرد که حداکثر آن 5 امتیاز است.

منظور از تحصیلات دانشگاهی، تحصیلات تمام وقتی است که منجر به اخذ گواهی نامه ای می شود که معادل یک مدرک، دیپلم یا گواهینامه کانادایی باشد. دو سال تحصیلات شامل وقفه هایی مانند وقفه های زمستانی و تابستانی و تعطیلات می شود.

آموزش زبان مانند دوره های ESL بعنوان تحصیلات دانشگاهی قلمداد نمی گردند.

 
سطح تحصیلات
امتیاز
فقدان تحصیلات دانشگاهی
0
6 ماه الی 2 سال تحصیلات دانشگاهی
2
بیش از 2 سال تحصیلات دانشگاهی
5
مجموع امتیاز موجود
5
 

مهارت رسمی زبان

مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه برای شما امتیاز کسب خواهد کرد. در هنگام ثبت نام اظهار تمایل (EOI)، نیازی به ارائه مهارت زبان نیست اما در هنگام نامزدی توسط برنامه کارآفرینی استان انتاریو (پس از تحقق شرایط موجود در توافقنامه عملکرد)، مهارت زبان معادل CLB 5 (Canadian Language Benchmark) ضروری است. حداکثر امتیاز این قسمت 15 است.

مدارک زبان قابل قبول عبارتند از:

 • General IELTS

 • CELPIP

 • TEF
مهارت رسمی زبان

امتیاز
هیچ یا حداقل (CLB 3 یا پایین تر)
3
درک اولیه (CLB 4)
10
متوسط یا پیشرفته (CLB 5 یا بالاتر)
15
مجموع امتیاز موجود

15

 

جهت اطلاع از مهاجرت سرمایه گذاری کانادا و سایر برنامه های استانی، به برنامه های مهاجرتی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در شرکت کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی انتاریو

آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal
phone +351 - 912 359 103

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش