مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه ی استانی انتاریو

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی انتاریو برای جذب متقاضیانی که سابقه ی داشتن کسب و کار و یا مدیریت در مشاغل آزاد و یا دوائر دولتی دارند، تعبییه شده است. این روش به متقاضیان امکان دریافت اقامت دائم کانادا و در نهایت شهروندی را از طریق ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در کسب و کاری فعال می دهد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه کارآفرینی استان انتاریو 

 

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی انتاریو  برای جذب متقاضیانی که سابقه ی داشتن کسب و کار و یا مدیریت در مشاغل آزاد و یا دوائر دولتی دارند، تعبییه شده است.  این روش به متقاضیان امکان دریافت اقامت دائم کانادا و در نهایت شهروندی را از طریق ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در کسب و کاری فعال می دهد.

 

شرایط متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارآفرینی انتاریو: 

 

  • متقاضی حداقل 3سال سابقه  کار یا مدیریت (مدیریت عامل، رئیس هیئت مدیره، مدیر پروژه و...) داشته باشد.
  • دارایی متقاضی می بایست بین 800,000 تا 1,500,000 دلار باشد. این مبلغ متناسب با منطقه ای که سرمایه گذاری انجام می گردد، متغیر است.
  •  سرمایه گذاری باید به صورت خرید تجارتی فعال و یا کسب و کار و شغلی جدید باشد. 
  • مدیریت واحد خریداری و یا راه اندازی شده به عهده متقاضی صورت گیرد. 
  • حداقل دو شغل تمام وقت برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا ایجاد کند.

 در این صورت، مهاجر می تواند یک شریک تجاری از هر کجای دنیا انتخاب و ایشان را با اعضای خانواده به کانادا بیاورد.
 بعد از قبولی پلان کاری،  برای متقاضی، شریک تجاری و کلیه اعضای خانواده ایشان به مدت 2 سال ویزا صادر و در صورت اجرای شرایطی که به آنها متعهد شده اند عمل شود،  اقامت دائم داده می شود.

 

سیستم پذیرش سرمایه گذاری در استان انتاریو:

• مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارآفرینی در استان انتاریو بر اساس سیستم امتیازبندی طراحی شده است. فاکتورهای امتیازها شامل: سابقه کاری، سرمایه گذاری و مهارت‌های فردی و... می باشد.

 

جهت اطلاع از مهاجرت سرمایه گذاری کانادا و سایر برنامه های استانی، به برنامه های مهاجرتی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در شرکت کنکاش تماس حاصل نمایید.

دریافت خبرنامه کنکاش از طریق کانال تلگرام عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش