مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستانبا توجه به اینکه در سراسر اروپا و به خصوص کشورهای اروپای غربی و شمالی، شرایط نابه سامان اقتصادی حاکم است، یکی‌ از اهداف و مقاصد اصلی سرما‌یه گذاران خارجی، مهاجرت و انجام سرمایه گذاری مستقیم در کشور مجارستان است.

مهاجرت به مجارستان

با توجه به اینکه در سراسر اروپا و به خصوص کشورهای اروپای غربی و شمالی، شرایط نا به سامان اقتصادی حاکم است، یکی‌ از اهداف و مقاصد اصلی سرما‌یه گذاران خارجی، مهاجرت و انجام سرمایه گذاری مستقیم در کشور مجارستان است. 

 

 

 

 

برنامه ی مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مجارستان یک کشور عضو منطقه شنگن در اروپای مرکزی است. پایتخت این کشور بوداپست است که یک مقصد توریستی زیبا محسوب می شود. هزینه زندگی در مجارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی پایین است و می توان از قیمت املاک پایین تر در مجارستان بهره برد.

 

اقامت دائم مجارستان

روند قانونی پذیرش و دریافت سرمایه به وسیله ی نمایندگان تعیین شده جهت خرید اوراق قرضه ی دولتی به ارزش 300,000 یورو به مدت پنج سال است که بعد از این مدت سرمایه داده شده عیناً و بدون بهره به متقاضی عودت داده می شود. اوراق قرضه خریداری شده تنها به این برنامه اختصاص دارد و قابل خرید و فروش در بازار ثانویه نیست.


مزایای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

با توجه به قانون جدید که از 11 تیر 1395 اجرایی خواهد شد، فرزندان وابسته در هر سنی همچنین والدین وابسته در هر سنی سال و برادران و خواهرانی که متقاضی اصلی آنان را ساپورت مالی نماید شامل خواهند شد. 

 •  تضمین برگشت مبلغ سرمایه‌گذاری از جانب دولت

 • ملزم نبودن به اقامت فیزیکی در این کشور

 • سرعت دریافت اقامت دائم حدود 3 ماه برای کل اعضای خانواده

 • سفر به بیش از ۱۶۰ کشور دنیا شامل شنگن

 • آزادی زندگی، اقامت و فعالیت‌های اقتصادی در حوزه شنگن پس از دریافت شهروندی

 • مسافرت و فعالیت های اقتصادی 90 روز در یک دوره 180 روزه در حوزه شنگن

 • امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی

 • وضعیت تحصیلی قابل اطمینان برای فرزندان

 • ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا

 

شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

 • اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفری

 • پرداخت 60,000 یوررو جهت هزینه های دولتی و وکالتی در مجارستان

   

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به برنامه مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط با مهاجرت به مجارستان

اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مجارستان تنها با 185.000 یورو فقط در چهار ماه افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند اطلاعات مهم درباره ی مجارستان آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستان مجارستان اتحادیه ی اروپا را ترک نخواهد کرد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپا مسیر سریع برای رسیدن به اقامت دائم اتحادیه اروپا تنها در حدود 3ماه تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد. تعداد تقاضاهای دریافت اقامت مجارستان به شدت در حال افزایش است خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal
phone +351 - 912 359 103

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش