مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادایکی از روشهای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا، برنامه مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران دارای سابقه مدیریت و سرمایه به میزان تعیین شده است. این برنامه ها به دلیل توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در کانادا و جذب سرمایه به وجود آمده اند. در حال حاضر استان کبک و برخی استان‌های دیگر این کشور از طریق سرمایه‌گذاری اقدام به جذب مهاجر به کانادا می کنند.

شرکت کنکاش در حال حاضر برای برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا اقدام نمی کند.


مهاجرت به کانادا

 


 

در این مقاله نگاهی به انواع روش های مهاجرت به کانادا خواهیم کرد. به منظور مطالعه دقیق تر روش های مهاجرت به کانادا  کلیک کنید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر وسعت بوده و یکی از 5 کشور قدرتمند صنعتی-اقتصادی جهان است. این کشور با پذیرش بیش از 300,000 مهاجر، یکی از مهاجر پذیرترین کشور های جهان به شمار می رود. کبک و سایر استان های این کشور از طریق سرمایه گذاری اقدام به جذب مهاجر می کنند.

 دوره جدید جذب متقاضی استان کبک روز پنج شنبه 30 مارس 2017 توسط دولت کبک اعلام شد. زمان این دوره از 29 می 2017 الی 23 فوریه 2018 است اما کارشناسان معتقدند سهمیه 1900 تایی پرونده ها زودتر از زمان اتمام دوره تکمیل خواهد شد. برای تشکیل پرونده خود لطفا هر چه سریعتر با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

الف ) مهاجرت به کانادا اقدام از طریق استان کبک

  مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک جهت مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و  تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه می باشند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان کبک و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان  اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق  استان کِبِک باید واجد شرایط زیر باشد: 
 • اثبات داشتن حداقل دارایی به ارزش ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
 • پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به خزانه دولت به مدت ۵ سال
 • و یا پرداخت بهره بانکی بلا عوض به مبلغ 220,000 دلار کانادا (به جای 800,000 دلار کانادا)
 • اثبات منشا ثروت
 • اثبات قانونی بودن کسب و کار و داشتن تجربه مدیریت
 • فرزندان زیر 19 سال می توانند در پرونده متقاضی شامل باشند.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کِبِک:

 • ملزم نبودن به راه‌اندازی کسب‌ و کار در کانادا
 • آزادی انتخاب محل زندگی در هر جای کشور بدون پرداخت جریمه.
 • سفر به بیش از ۱۷۰ کشور جهان بعد از دریافت پاسپورت کانادا.
 • تحصیل در بهترین سیستم آموزشی و دانشگاه های دنیا به محض دریافت اقامت دائم کانادا.
 • بهداشت و درمان رایگان به محض دریافت اقامت دائم کانادا
توضیحات بیشتر در ادامه همین صفحه

ب ) مهاجرت به کانادا اقدام از طریق استان ها (PNP)

برخلاف برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک که شما به عنوان سرمایه دار مهاجرت می کنید و ملزم به انجام هیچ گونه سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار نخواهید بود، استان های دیگر کانادا از شما می خواهند در استان مربوطه کسب و کاری ایجاد نمایید و در دو سال اول بعد از ورود به کانادا در آن استان ساکن شوید و به این ترتیب موجب رونق اقتصادی استان مربوطه باشید. در صورتی که در استان مربوطه کسب و کاری که متعهد می شوید را ایجاد نکنید و یا در استان مربوطه ساکن نشوید و همچنین اگر به دلیل غیر موجه برای مقامات دولتی استان، در هر زمانی زیر دو سال استان مربوطه را ترک کنید مبلغی که به عنوان وثیقه نزد دولت استانی کانادا باقی گذاشته بودید ، به شما بازگردانده نخواهد شد. هر استان کانادا شرایط خاصی برای خود تایین کرده است و متقاضی را ملزم می کند مبلغ خاصی را به عنوان حداقل میزان سرمایه گذاری در کسب و کاری در استان سرمایه گذاری نماید. همچنین حداقل ثروتی که متقاضی باید نشان دهد، در استان های مختلف کانادا از 250.000 دلار کانادا تا 600.000 دلار کانادا متفاوت می باشد. در مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی نیز، تنها فرزندان زیر 19 سال می توانند در پرونده شامل شوند. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی دارای هزینه های  از جمله هزینه تهیه یک بیزینس پلان منسجم و حرفه ای و دو بار سفر به کانادا است و مستلزم در نظر گرفتن مطالب بسیاری از جمله نوع کسب و کاری که قرار است در کانادا ایجاد کنید، سن متقاضی، وضعیت زبان، باز بودن برنامه در زمان اقدام متقاضی و ... می باشد که تنها از طریق مشاوره دقیق با افراد حرفه ای میسر است و توصیه نمی شود تنها به این دلیل که یک استان در نگاه اول ارزانتر به نظر می رسد آن استان انتخاب شود.

 • اثبات داشتن حداقل دارایی به ارزش 250,000 دلار

 • الزام به راه اندازی کسب و کار در استان مورد نظر

 • سکونت داشتن در استان انتخاب شده در 2 سال اول یا پرداخت جریمه  75,000 تا 200,000 دلار


  براساس قراردادهای موجود میان دولت فدرال کانادا و استان های دیگر این کشور، هر یک از استان ها ی کانادا می توانند به انتخاب مهاجر برای کار و اقامت در آن استان در قالب برنامه PNP اقدام نمایند. این استان ها با انتخاب مهاجر بر اساس مقررات خود، او را به عنوان نامزد دریافت اقامت دائم کانادا به دولت فدرال کانادا معرفی می کنند و دولت با بررسی های بعدی به وی اقامت دائم کانادا می دهد.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق استان ها

 • برخورداری از بالاترین کیفیت بهداشت در جهان

 • دارا بودن بهترین روش تحصیلی در مدارس و دانشگاه ها

 • بهره مندی از بالاترین سطح زندگی و امنیت اجتماعی 

شرایط لازم 

 • اثبات حداقل 2 سال سابقه مدیریت یا کسب و کار

 • اثبات قانونی بودن دارایی های به دست آمده افراد

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد

- روش تجاری با مالکیت صد درصد

- روش تجاری با مالکیت مشارکتی

متقاضی در هر دو روش فوق جهت راه اندازی شغل و كسب و كار  باید دارای حداقل شرایط ثروت و سرمایه، سن، تحصيلات، سابقه شغلی و كاری، مطابقت پذيري با استان و فرهنگ غالب آن و آشنایی به زبان انگلیسی باشد.

همچنین متقاضی باید بیزینس پلان مورد نظر  را  با جزئيات ارائه نماید.

سرمایه گذارانی که هدفشان خرید و یا راه اندازی شغل با مالکیت ۱۰۰% و بدون شریک است امکان شراکت برایشان وجود ندارد مگر و بشرط اینکه قبل از مصاحبه نهایی، پلان شغلیشان را تغییر داده باشند. متقاضی در این گروه ملزم به مدیریت شغل خود به طور صد در صد است.  

 سرمایه گذارانی‌ که قصد شریک شدن با خرید مشاغل اماده و  فعال دارند  باید حداقل 1/3 سهام و یا شغل مورد نظر را خریداری نمایند و  1/3 مدیریت شغل خریداری شده را نیز بر عهده داشته باشند.

متقاضیان باید یک بار سفر اکتشافی 5 روزه به استان داشته باشند. هدف از این سفر دیدار با مسئولین اداره ی مهاجرت، کار، مدارس و... و همچنین دیدار از استان جهت کسب تجربه و بررسی هزینه های شغلی ،سکونت، تحصیلات و غیره میباشد.

 متقاضیان  2 سال فرصت خواهند داشت تا طبق پلان ارائه شده و یا با ارائه دلایل منطقی شغل دیگری را راه اندازی نمایند. بعد از آن که متقاضی سرمایه گذاری لازم را با هر کدام از شرایط ذکر شده به انجام رسانید، مبلغ ودیعه به وی مسترد خواهد شد.

حداقل ثروت متقاضی جهت اقدام در استان پرنس ادوارد 600,000 دلار کانادا میباشد.

بسته به پلان ارایه شده، حداقل مبلغ سرمایه گذاری  150,000 دلار کانادا میباشد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی، ابتدا با اخذ اجازه کار و سپس تبدیل آن به اقامت دائم کانادا

مهاجرت از طریق کار آفرینی در برنامه استانی بریتیش کلمبیا مختص کار آفرینان با سابقه ای است که آماده سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا هستند و می‌ خواهند فعالانه کسب و کاری را در آنجا مدیریت نمایند. اگر می خواهید برای مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی اقدام کنید، می توانید در برنامه استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کنید. بدین ترتیب در ابتدا به شما یک اجازه کار داده می شود که از طریق آن می توانید برای ویزای کار 2 ساله اقدام کنید. چنانچه طی 20 ماه بعد از ورود به کانادا کسب و کار خود را با موفقیت راه اندازی کنید می توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایید. حداقل میزان ثروت باید 600.000 دلار کانادا باشد و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کسب و کار مورد نظر باید 200.000 دلار کانادا باشد.


مهاجرت به کانادا از طریق پروژه های استراتژیک
 • شرکتها و سرمایه گذاران خارجی می توانند با ایجاد کسب و کارشان از این روش تا ۵ نفر از متخصصین خود را به این استان بیاورند
 • حداقل سرمایه گذاری ۵۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا
 • ایجاد حداقل سه شغل جدید برای شهروندان و یا مقیمان دایم کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان مانيتوبا

 مهاجرت سرمایه گذاری در منیتوبا برای جذب متقاضیانی  است که دارای سابقه مدیریتی در کسب و کار خود چه در بخش خصوصی و چه دولتی می باشند و در نظر داشته باشند که با ایجاد و یا خرید کسب و کار در این استان زندگی نمایند.  

شرایط متقاضیان سرمایه گذار در استان مانیتوبا:

 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کسب و کار و یا مدیریت در سطوح بالا

 • دارایی به ارزش ۳۵۰,۰۰۰دلار

 • سرمایه گذاری به میزان  ۱۵۰,۰۰۰دلار

 • سفر اکتشافی جهت دیدار از کسب و کارها، مدارس و لمس کردن جو جامعه و نظایر آن

 • پرداخت مبلغ 100,000 دلار  به عنوان ودیعه بعد از صدور نامه قبولی

روش پذیرش سرمایه گذاران در این استان:

متقاضیان سرمایه گذاری در منیتوبا بر اساس سیستم امتیازی طراحی شده است که شامل سن، دارایی، سابقه مدیریت یا کسب و کار ، اشنایی حداقل به یکی از زبانهای انگلیسی یا فرانسه میباشد.

متقاضی میبایست حداقل دارای 3 سال سابقه کار در 5 سال گذشته باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در استان انتاریو:

برنامه مهاجرت به انتاریو برای جذب متقاضیانی است که سابقه داشتن کسب و کار و یا مدیریت در مشاغل آزاد و یا دوائر دولتی دارند تعبییه شده است.  این روش به متقاضیان امکان دریافت اقامت دائم کانادا و در نهایت شهروندی کانادا را از طریق ایجاد کسب و کار  و یا سرمایه گذاری در کسب و کاری فعال می دهد.

شرایط متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو:

 • متقاضی حداقل 3سال سابقه  کار یا مدیریت (مدیریت عامل، رئیس هیئت مدیره،مدیر پروژه و...) داشته باشد.
 • دارایی متقاضی می بایست بین 800,000 تا 1,500,000 دلار  باشد. این مبلغ متناسب با منطقه ای که
 • سرمایه گذاری انجام می گردد، متغیر است.
 • سرمایه گذاری باید به صورت خرید  تجارتی فعال و یا کسب و کار و شغلی جدید باشد. 
 • مدیریت واحد خریداری و یا راه اندازی شده  به عهده متقاضی صورت گیرد.
 • حداقل دو شغل تمام وقت برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا ایجاد کند.

 در این صورت، مهاجر می تواند یک شریک تجاری از هر کجای دنیا انتخاب و ایشان را با اعضای خانواده  به کانادا بیاورد.

 بعد از قبولی پلان کاری، برای متقاضی، شریک تجاری و کلیه اعضای خانواده ایشان به مدت 2 سال ویزا صادر و در صورت اجرای شرایطی که به آن متعهد شده اند عمل شود، اقامت دائم داده می شود.

سیستم پذیرش سرمایه گذاری در استان انتاریو:

مهاجرت سرمایه گذاری در استان انتاریو بر اساس سیستم امتیازبندی طراحی شده است. فاکتورهای امتیازها شامل سابقه کاری، سرمایه گذاری و مهارت‌های فردی و ... است.

 مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک:

متقاضیان مهاجرت سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک جهت ورود طرح های تجاری سودآور و سرمایه‌گذاری در این استان بوجود امده اند که غیر از اعضای خانواده مهاجر، از ساکنین استان نیز به کار گمارده شوند. طرح تجاری یا پلان مورد نظر سرمایه گذار باید برای استان سود آور بوده و کسب و کار باید با مدیریت متقاضی خریداری، راه‌اندازی و اداره شود.

 • حداقل میزان دارایی باید ۳۰۰,۰۰۰$ باشد.
 • پرداخت ۷۵,۰۰۰$ توسط متقاضی به عنوان تضمین مالی جهت اسکان و راه اندازی شغل مورد نظر است.
 • چنانچه متقاضی به تعهدات خود عمل کند،  مبلغ مذکور عیناً مسترد خواهد شد. 
 • متقاضی ۳ سال در ۵ سال اخیر سابقه مدیریت داشته باشد.
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری باید ۱۵۰,۰۰۰دلار باشد. 
 • به زبان انگلیسی یا فرانسه آشنایی داشته باشد.
 • تحصیلات حداقل دیپلم داشته باشد.
 • تعهد به اسکان و راه اندازی کسب و کار در استان بدهد.
 • قبل از تشکیل پرونده سفر تحقیقاتی به استان داشته باشد.

پذیرش با روش  امتیاز بندی صورت می گیرد.


مهاجرت  به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان، کارآفرینی:

 • حداقل ۳ سال سابقه مدیریت تجاری در بخشهای خصوصی و یا دولتی
 • حداقل دارایی  ۳۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
 • دیدار اکتشافی از استان به مدت ۵ روز
 •  دخالت مستقیم و مدیریت روز به روز کسب و کار خود
 • ارایه طرح تجاری و یک طرح برای اقدامات بعد از اقامت
 • پرداخت ۷۵,۰۰۰ دلار ودیعه
 • تعهد در اجرای طرح تجاری، چنانچه متقاضی در استان اسکان نکند و یا به تعهد خود در راه اندازی کسب و کار و مفاد قرارداد عمل ننماید، مبلغ سپرده به او مسترد نخواهد شد. 
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۱۵۰,۰۰۰ دلار 
 • محدودیت سن، تحصیلات و دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه وجود ندارد.

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا - استان کبک کانادا 

برنامه بسیار موفق مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری (QIIP) برای افراد متمول واجد شرایط و خانواده آنان در سراسر جهان فرصت مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک را فراهم می کند. پس از اینکه برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال اخیرا بسته شد، برنامه مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری تنها ویزای سرمایه گذاری کانادا به منظور اخذ اقامت کانادا از این نوع است که در حال حاضر در دسترس صاحبان کسب و کار بین المللی قرار دارد و دقیقا استانداردهای سرمایه گذاری مشابهی با برنامه سابق فدرال دارد. بر اساس گزارش موسسه Reputation، کانادا محبوب ترین کشور با بیشترین اعتبار در جهان است و این کشور امن و مدرن، کیفیت بالای زندگی در جامعه ای با اقوام مختلف و با هزینه زندگی مقرون بصرفه به مهاجران عرضه می کند. متقاضیان مهاجرت به کبک که در این برنامه پذیرفته می شوند، ویزای اقامت دائم کانادا را بدون قید و شرط دریافت می کنند و می توانند بلافاصله شروع به زندگی، کار و انجام کسب و کار در هر نقطه از کشور کانادا کنند. فرزندان مهاجرین جدید برنامه سرمایه گذاری نیز می توانند بی درنگ در کانادا شروع به تحصیل کرده و بعنوان دارنده اقامت کانادا (در مقایسه با دانش آموزان و دانشجویان خارجی) برای تحصیل در مدارس و دانشگاه های محلی اقدام کنند.

توجه: آخرین دوره جذب متقاضی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک در 28 فوریه 2017 خاتمه یافت.  دوره جدید  جذب مهاجر از 29 می 2017 الی 23 فوریه 2018 است و تنها تعداد محدودی متقاضی جدید پذیرفته خواهند شد، بنابراین توصیه می کنیم هر چه سریع تر برای آماده کردن پرونده خود اقدام نمایید. شرکت مهاجرتی کنکاش می تواند پیش از بازگشایی رسمی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک پرونده متقاضیان این برنامه را آماده کند تا پرونده در روز های  بازگشایی آماده ارسال باشد.

اقامت کانادا- برنامه استان کبک

متقاضیان برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک باید قصد اقامت در کبک داشته باشند که بزرگ ترین استان کانادا از نظر وسعت و دومین استان پر جمعیت این کشور است و تقریبا یک چهارم جمعیت 35 میلیونی کانادا را در خود جای داده است. کبک دارای جامعه ای باطراوت و موفق است که بر اساس تساوی حقوق انسان ها بنا شده و بطرز شگفت انگیزی از اقوام مختلف استقبال کرده و جامعه ای بسیار متنوع است. گرچه مهاجران روش سرمایه گذاری در کبک و خانواده های آنان اجازه دارند در هر شهری در کانادا زندگی کنند، کیفیت عالی زندگی در کبک این استان را در میان مهاجران جدید بسیار محبوب کرده است. مونترال بزرگ ترین شهر کبک، شهری مدرن و پویاست که دارای مراکز خرید، رستوران ها و زندگی شبانه استثنایی است و صاحب برخی از بهترین بیمارستان ها و امکانات بهداشتی کانادا است. سیستم آموزشی کبک طراز اول است و این استان میزبان موسسات آموزشی در بالاترین سطح جهان مانند دانشگاه مک گیل است. گرچه جمعیت غالب استان کبک فرانسوی زبان هستند، انگلیسی نیز بطور گسترده در مونترال بویژه در جامعه تجاری این شهر صحبت می شود. تنوع فرهنگی حیرت انگیز مونترال، به شدت از مهاجران جدید استقبال می کند و استان کبک به داشتن یکی از تمیزترین آب و هواهای جهان معروف است.

تجربه مدیریت تجاری

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک متقاضیانی را تایید صلاحیت می کند که دارای حداقل 2 سال تجربه مدیریت تجاری تمام وقت در 5 سال اخیر باشند. این تجربه مدیریتی باید شامل امور مدیریت، برنامه ریزی و کنترل منابع مالی و انسانی در یک شرکت یا سازمان باشد، مانند کسب و کارهای تجاری، کسب و کارهای حرفه ای (به شرطی که این کسب و کار خصوصی یا شراکتی دارای حداقل 2 کارمند تمام وقت  بوده باشد)، NGO ها، کشاورزی (مدیریت مزرعه)، دپارتمان یا آژانس های دولتی خارجی، سازمان های بین المللی یا مدیریت صنعتی. مقامات مهاجرتی کبک فقط تجربه تجاری ای را می پذیرند که به صورت قانونی انجام شده باشد و متقاضی دارای مجوز کار برای انجام آن بوده باشد. تجربه کاری بدون مجوز، واجد شرایط برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک نیست.

سایر عوامل

علاوه بر شرایط مذکور، مقامات مسئول ویزای سرمایه گذاری کانادا که درخواست های مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک را ارزیابی می کنند، عوامل دیگری مانند سن، تحصیلات، قابلیت سازگاری، مهارت زبان و سابقه کاری را نیز در نظر می گیرند. یک وکیل خبره مهاجرت کانادا که تجربه زیادی در آماده سازی پرونده های برنامه سرمایه گذاری کبک دارد، اطمینان حاصل می کند که پرونده مشتری تمام ویژگی های متقاضی را که ممکن است پرونده او را قدرتمند تر و مستحکم تر کنند، در بر دارد. پیش از ورود به کانادا، تمام اعضای خانواده که ویزای کانادا دریافت کرده اند باید تحت آزمایشات پزشکی قرار گرفته و از نظر امنیتی و کیفری مورد بررسی قرار گیرند.

مراحل درخواست مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

قدم 1: شرکت حقوقی کنکاش با همکاری متقاضی اقدام به جمع آوری کلیه مدارک تکمیلی مورد نیاز برنامه سرمایه گذاری کبک می کند که شامل موارد زیر هستند:

 • مدارک شناسایی

 • گواهی عدم سوء پیشینه

 • مدارک اثبات ثروت

 • مدارک اثبات تجربه مدیریتی تجاری

 • مدارک تحصیلی

قدم 2: چنانچه مدارک تکمیلی متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسوی نباشند، شرکت کنکاش هماهنگی های لازم جهت ترجمه رسمی مدارک توسط مترجم رسمی را انجام می دهد.

قدم 3: کارشناسان شرکت کنکاش فرم درخواست اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک را بر طبق دستورالعمل دولت کانادا تکمیل نموده و مدارک تکمیلی متقاضی را ساماندهی می کنند.

قدم 4: متقاضی پرونده را بررسی کرده و فرم درخواست مهاجرت سرمایه گذاری کبک و وکالتنامه ای را امضاء می کند که به شرکت کنکاش اجازه می دهد به نمایندگی از او با دولت کانادا ارتباط برقرار نماید.

قدم 5: کارشناسان کنکاش درخواست امضا شده و مدارک تکمیلی را برای پردازش اولیه به اداره مهاجرت کبک ارسال می کنند. هزینه درخواست دولتی به مبلغ 15 هزار دلار کانادا باید در این مرحله  پرداخت گردد.

قدم 6: درخواست های ناقص به متقاضی بازگردانده می شوند. درخواست های کامل به صف پردازش پرونده ها افزوده می شوند و دریافت مدارک بصورت رسمی به متقاضی اعلام می گردد.

قدم 7: مقامات مهاجرت کبک پرونده را بررسی می کنند تا مطمئن شوند متقاضی تمام شروط برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را برآورده می کند، از جمله حداقل میزان سرمایه که  بصورت قانونی کسب شده باشد و تجربه مدیریت تجاری.

قدم 8: برای متقاضیان واجد شرایط برنامه سرمایه گذاری یک وقت مصاحبه حضوری با افسر اداره مهاجرت کبک تنظیم می شود. ظرف 10 روز کاری از زمان تنظیم وقت مصاحبه، کاندیداها باید مدارک و فرم های آپدیت شده خود را به همراه کلیه مدارک تکمیلی دیگر که پرونده آنان را مستحکم تر می کند، به اداره مهاجرت کبک ارسال نمایند. کارشناسان کنکاش با همکاری متقاضی اطمینان حاصل می کنند که مدارک تجدید نظر شده بصورت صحیح و دقیق، وضعیت مالی فعلی مشتری را انعکاس می دهند و مشتری را برای انجام مصاحبه آماده می کنند. در شرایطی خاص، ممکن است مصاحبه حضوری متقاضیان توسط مقامات مهاجرتی لغو گردد که در این صورت متقاضی بطور رسمی از لغو مصاحبه خود آگاه خواهد شد.

قدم 9: پس از اتمام موفقیت آمیز مصاحبه شخصی، مقامات اداره مهاجرت کبک پرونده متقاضی را پذیرفته و دستورالعمل انتقال مبلغ سرمایه گذاری را برای او ارسال می کنند.

قدم 10: متقاضی حداکثر 110 روز فرصت دارد مبلغ 800 هزار دلار کانادا واریز نماید. متقاضیانی که از گزینه تامین مالی برای سرمایه گذاری در کبک استفاده می کنند، باید مبلغ تقریبی 220 هزار دلار  کانادا را ظرف این مدت به یک واسطه مالی مجاز برنامه سرمایه گذاری کبک بپردازند.

قدم 11: به محض دریافت کل مبلغ 800 هزار دلاری سرمایه گذاری، افسرهای اداره مهاجرت یک CSQ (گواهی منتخب کبک) (Quebec Selection Certificate) صادر خواهند نمود که عموما با نام CSQ از آن یاد می شود. صدور گواهی CSQ به معنای پذیرفته شدن متقاضی در سطح استانی است و سپس پرونده او به اداره جذب مرکزی اداره مهاجرت و تابعیت کانادا فرستاده خواهد شد تا در سطح فدرال پردازش شود. هزینه های پردازش فدرال باید در این مرحله پرداخت شوند.

قدم 12: پس از اینکه مقامات مهاجرت کانادا پرونده سرمایه گذاری متقاضی را ارزیابی کردند، دستورالعملی مرتبط با آزمایشات پزشکی برای متقاضی صادر می شود. متقاضی و اعضای خانواده همراه او  در پرونده مهاجرت باید تحت آزمایش مدیکال قرار گیرند که توسط پزشک مورد تایید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا انجام شود.

قدم 13: پس ار دریافت نتایج آزمایش پزشکی توسط مقامات مهاجرتی، متقاضیان موفق و خانواده های آنان بطور کامل برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا تایید می شوند. در این زمان از متقاضی و  افراد همراه او در پرونده بطور رسمی درخواست می شود پاسپورت های خود را جهت صدور ویزا تحویل دهند. هزینه حق اقامت دائم در این مرحله پرداخت می شود.

قدم 14: ویزای تجاری کانادا برای سرمایه گذاران برای متقاضی اصلی و هر یک از اعضای خانواده همراه او صادر می گردد. این ویزای سرمایه گذاری تاریخ انقضاء دارد که نشان دهنده آخرین روزی است که دارنده ویزا می تواند به قصد مهاجرت دائم وارد کانادا شود. پس از ورود به این کشور، دارندگان ویزای سرمایه گذاری کانادا کارت اقامت دائم (کارت PR کانادا) دریافت خواهند کرد که برای ترک و ورودد مجدد به خاک کانادا مورد استفاده قرار می گیرد.

زمان پردازش مراحل مختلف برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک

مدت زمان لازم جهت پردازش پرونده مهاجرت سرمایه گذاری کبک به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن حجم فعلی پرونده های سرمایه گذاری در منطقه جغرافیایی شخص متقاضی است.

زمان پردازش استانی

معمولا 9 الی 12 ماه زمان لازم است تا متقاضی ویزای سرمایه گذاری موفق به اخذ گواهی CSQ شود که نشان دهنده پذیرفته شدن در سطح استان کبک است.

زمان پردازش فدرال

پس از دریافت گواهی CSQ، حداقل 2 سال طول می کشد تا پرونده در سطح فدرال توسط اداره مهاجرت و تابعیت کانادا (CIC) پردازش شود. اخیرا کبک قوانین مهاجرت اقتصادی به این استان را آپدیت کرده تا تعداد پرونده های دریافتی در شاخه های مهاجرت کارآفرینی، سرمایه گذاری و خویش فرما را کاهش دهد. این امر باعث کاهش تعداد پرونده هایی میشود که باید توسط دولت پردازش شوند. همچنین اداره مهاجرت و تابعیت کانادا روش پردازش برخی از درخواست‌های مهاجرت را تغییر داده است. قبلا زمان پردازش بسیاری از خدمات توسط اداره مهاجرت و تابعیت کانادا تفاوت زیادی میان ادارات منطقه ای صدور ویزا داشت. مثلا زمان پردازش پرونده های سرمایه گذاری کبک در مکزیک بیش از دو برابر سریع‌تر از امارات متحده عربی بود. از ژانویه ۲۰۱۶ اداره مهاجرت و تابعیت کانادا می تواند پرونده ها را بین ادارات صدور ویزا در سراسر جهان جابجا کند تا پرونده ها با حداکثر کارایی پردازش شوند. بنابراین ممکن است درخواست برنامه سرمایه گذاری کبک شما در سال ۲۰۱۸ در نزدیکترین اداره صدور ویزا به محل زندگی شما پردازش نشود اما با کارایی بالا تری مورد رسیدگی قرار گیرد. ضمناً دیگر نمی توان به صورت آنلاین زمان پردازش پرونده های سرمایه گذاری کبک را بر اساس کشورها مشاهده کرد زیرا اداره مهاجرت و تابعیت کانادا اکنون فقط یک زمان پردازش تقریبی واحد برای تمام کشورها ارائه می‌کند.

دلایل انتخاب وکیل مهاجرتی

دریافت اقامت کانادا از طریق برنامه سرمایه‌گذاری کبک سال ۲۰۱۷ کار آسانی نیست و ممکن است پرونده های ناقص بدون درخواست ارائه مدارک اضافی یا اطلاعات رد شوند. شرایط درخواست برنامه  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک بسیار جامع تر از برنامه‌های اخذ تابعیت جزایر کارائیب است و مدارک لازم برای برنامه می تواند به راحتی باعث سردرگمی افراد بی تجربه شود. یکی از دشوارترین موارد پرونده های سرمایه گذاری کبک ارائه تاریخچه مفصلی است که نشان دهد دارایی های مالی متقاضیان به صورت قانونی کسب شده است. یک وکیل مهاجرتی متبحر با سابقه طولانی در آماده سازی پرونده های سرمایه گذاری کانادا به درستی میزان بالای جزئیاتی را که پرونده ها لازم دارند تا در این برنامه پذیرفته شوند، درک می‌کند. بر طبق آمارهای رسمی ۷۶ درصد پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری کانادا رد می شوند، یعنی نرخ موفقیت فقط ۲۴ درصد است. چنانچه واقعاً قصد دارید از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنید، اکیدا به شما توصیه می کنیم از خدمات یک وکیل مهاجرتی با تجربه در زمینه برنامه سرمایه‌گذاری کبک استفاده نمایید. البته کارشناسان انتظار دارند نرخ قبولی پرونده های سال ۲۰۱۷ افزایش یابد زیرا به واسطه های مالی مجاز این برنامه سهمیه معینی اختصاص می‌یابد که باعث محدودیت تعداد مشتریان آنها می‌شود و احتمالا تعداد پرونده‌های ضعیف ارسالی به مقامات مهاجرتی کانادا را کاهش میدهد.

چه تعداد پرونده از چین در برنامه سرمایه گذاری کبک پذیرفته می شود؟

دولت کبک مقرر کرده است که متقاضیان هیچ کشوری نباید بیش از ۷۰ درصد کل سهمیه برنامه سرمایه‌گذاری کبک را در اختیار داشته باشند. بنابراین حداکثر ۱۳۳۰ پرونده از چین (شامل هنگ کنگ و ماکائو) پذیرفته می‌شود. این شرط باعث می‌شود اتباع غیر چینی راحت تر بتوانند در این برنامه شرکت کنند زیرا تقاضای بسیار بالای چینی ها نمی تواند بلافاصله پس از آغاز دوره جذب برنامه، کل ظرفیت موجود را پر کند.

اخذ تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری

افراد و خانواده هایی که از طریق ویزای سرمایه گذاری کبک به کانادا مهاجرت می کنند، می توانند پس از ۴۸ ماه زندگی در این کشور تابعیت کانادا دریافت کنند. بدین منظور متقاضیان موظف هستند پیش از درخواست تابعیت، با داشتن اقامت دائم کانادا به صورت فیزیکی به مدت حداقل ۱۴۶۰ روز (۴ سال) از ۶ سال در کانادا حضور داشته باشند، به شرطی که تمام شرایط دیگر نیز محقق شوند. پس از اخذ تابعیت توسط دارندگان حق اقامت دائم کانادا، افراد باید برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند. پاسپورت کانادا یکی از با ارزش ترین پاسپورت های دنیاست. ۱۷۲ کشور به دارندگان پاسپورت کانادا اجازه ورود بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به خاک خود می دهند.

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری چه منفعتی برای استان کبک دارد؟

منابع مالی که از طریق برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک وارد این استان می شود، مستقیماً از کسب و کارهای کوچک کبک حمایت می کند. این منابع در قالب سوبسید در اختیار شرکتهای کبک با سرمایه ای کمتر از ۳۵ میلیون دلار کانادا قرار می گیرند که به دنبال کمک های اقتصادی در پروژه های محلی هستند. در طی دهه گذشته کمک های مالی به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در سراسر کبک به شرکت ‌های کوچک و متوسط ارائه شده که باعث ایجاد شغل و توسعه اقتصادی گشته است‌. همچنین درآمد حاصل از برنامه سرمایه گذاری کبک از طریق برنامه‌هایی ویژه به ورود مهاجرین جدید به بازار کار کبک کمک می کند. علاوه بر مزایای اقتصادی متعدد، این برنامه مستقیماً در امور استان کبک نیز مشارکت می‌کند. ضمنا بسیاری از مهاجرین تازه وارد که از طریق سرمایه‌گذاری وارد این استان شده اند، کسب و کارهای موفقی در جوامع خود تأسیس می‌کنند که به اقتصاد محلی کمک می کند.

قوانین مالیاتی کانادا

قوانین مالیاتی در کانادا مزایای بارزی به مهاجرین عرضه می‌کنند که آنها را قادر می سازد دارایی خود را افزایش دهند. در کانادا مالیات بر دارایی یا مالیات بر ارث وجود ندارد و افرادی که در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک پذیرفته می شوند می توانند پرداخت مالیات بر درآمد خود را تا ۵ سال به تعویق بیندازند. اتباع کانادا از نرخ های مالیات بر درآمد و مالیات شرکتی مطلوب تری نسبت به بیشتر کشورهای غربی بهره می برند و کانادا معاهدات مالیاتی با بسیاری از کشورها امضا کرده تا از اخذ مالیات مضاعف از شهروندانش جلوگیری کند. شهروندان کانادا و دارندگان کارت اقامت دائم کانادا که به دلایل مالیاتی از اقامت در کانادا انصراف داده اند نیز می‌توانند از پرداخت مالیات بر درآمد خارج از کانادا خودداری نمایند.

مهاجرت فرزندان بزرگسال به کانادا

چند سال قبل دولت کانادا قوانین حمایت از مهاجرت و پناهندگی را اصلاح کرد و بدین ترتیب تعریف فرزند وابسته دیگر شامل فرزندان ۱۹ سال و بزرگتر که به صورت تمام وقت مشغول تحصیل هستند نمی‌شود. اکنون فرزند وابسته فرزندی است که زیر ۱۹ سال سن دارد و مجرد است یا فرزند بزرگسالی است که به دلیل شرایط ویژه جسمی یا ذهنی از نظر مالی به والدین خود وابسته است. به منظور تعیین وضعیت فرزندان تحت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک، سن فرزندان در روزی که درخواست مهاجرت به دولت کبک ارائه میگردد، قفل می شود.

آیا کانادا تنها کشور غربی است که به اتباع خارجی امکان اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری ارائه می کند؟

تعداد کشورهای غربی که با برنامه‌های تابعیت خود اقدام به جذب اتباع خارجی ثروتمند از کشورهای در حال توسعه می کنند، رو به افزایش است. ایالات متحده آمریکا برنامه اخذ گرین کارت از طریق سرمایه گذاری به نام EB-5 معرفی کرده و ویزای سرمایه گذاری Tier 1 انگلستان و ویزای سرمایه گذاری SIV استرالیا افراد متمول را قادر می‌سازند اقامت این کشور ها را از طریق سرمایه‌گذاری دریافت کنند. تعدادی از کشورهای اروپایی نیز برنامه‌های اخذ تابعیت و اقامت از طریق سرمایه گذاری ارائه کرده اند، از جمله پرتغال، اسپانیا، قبرس، بلغارستان، یونان نیز برنامه‌های ویزای طلایی دارند که اقامت اتحادیه اروپا را از طریق سرمایه گذاری در املاک عرضه می کنند. همچنین تعدادی برنامه‌های دریافت پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در جزایر کارائیب وجود دارد که توسط کشور-جزیره هایی مانند دومینیکا و گرانادا عرضه می شوند.هنگام مقایسه برنامه‌های اخذ تابعیت دوم از طریق سرمایه گذاری، هیچ کشوری در جهان برنامه ای با ارزش تر از برنامه سرمایه‌گذاری کانادا ارائه نمی‌کند، مخصوصاً اگر مبلغ سرمایه‌گذاری تامین مالی شود. دلار ضعیف کانادا برنامه سرمایه گذاری کبک سال ۲۰۱۷ را حتی پرمنفعت تر از قبل ساخته است. کانادا برترین سطح ادغام فرهنگی، کیفیت بالای زندگی، نرخ جرم پایین، بیمارستان ها و مدارس عالی، حقوق های بالا، دانشگاه‌ هایی در سطح برتر جهانی، هوای پاک، پاسپورت قدرتمند، تابعیت با ارزش و اقتصادی قوی به متقاضیان ارائه میکند. برنامه سرمایه گذاری کبک با اعتباری درخشان، بدون شرایط سنی و مهارت زبان و مبلغ سرمایه‌گذاری باورنکردنی به میزان ۱۷۰ هزار دلار آمریکا (با استفاده از گزینه وام) با هیچ برنامه سرمایه‌گذاری دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست.

تابعیت مضاعف کانادا

در کانادا محدودیتی در مورد تابعیت مضاعف وجود ندارد. بنابراین شرکت کنندگان در برنامه مهاجرت سرمایه گذاری که موفق به اخذ تابعیت کانادا می شوند، توسط دولت این کشور مجبور به ترک تابعیت فعلی خود جهت اخذ پاسپورت کانادا نخواهند شد.

محدودیت های برنامه ویزای سرمایه گذاری کبک

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کبک محدودیتی برای مهارت زبان متقاضیان، تحصیلات، ملیت یا سن آنان ندارد. البته متقاضی اصلی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد. در حالی که بسیاری از کشورها متقاضیانی را در برنامه‌های سرمایه‌گذاری خود می پذیرند که به زبان انگلیسی مسلط باشند و سن آنان پایین‌تر از حد خاصی باشد، مثلا ۴۵ سال، متقاضیان برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کبک با چنین محدودیت های مواجه نیستند و در صورت برآورده ساختن شرایط استاندارد این برنامه می توانند به کانادا مهاجرت کنند.

آیا اقامت کبک زیر مجموعه ای از اقامت کانادا است؟

بله، افراد مقیم کبک مقیم کانادا نیز هستند و از مزایای مشابه افرادی که در سایر نقاط کانادا زندگی می‌کنند بهره می‌برند. یکی از این مزایا این است که بر اساس منشور حقوق و آزادی های کانادا، متقاضیان موفق برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک می‌توانند به هر استانی در کانادا نقل مکان کرده و در آنجا زندگی کنند. چیزی به نام کارت اقامت کبک وجود ندارد. افرادی که تحت برنامه سرمایه گذاری کبک به کانادا مهاجرت می کنند، کارت اقامت دائم کانادا دریافت می‌نمایند که در سراسر این کشور به رسمیت شناخته می‌شود.

برنامه کارآفرینی کبک

اتباع خارجی که شرط داشتن دارایی به میزان یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار کانادا در برنامه سرمایه گذاری استان کبک را ندارند، ممکن است واجد شرایط برنامه کارآفرینی کبک باشند. شرایط این برنامه شامل داشتن ۳۰۰ هزار دلار کانادا به عنوان دارایی و داشتن دو سال سابقه اداره یک کسب و کار است و روشی سریع در اختیار علاقه مندان به مهاجرت کانادا قرار می دهد که کسب و کاری در استان کبک ایجاد یا خریداری نمایند. دو تفاوت عمده میان برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری کبک وجود دارد. اولا برنامه کارآفرینی کبک تنها یک ویزای مشروط کانادا به متقاضیان اعطا می‌کند که آنان را موظف به مدیریت فعالانه یک کسب و کار محلی در استان کبک می کند. کارآفرینان تحت این برنامه نه تنها موظف به مالکیت و کنترل حداقل ۲۵ درصد سهام شرکت به ارزش حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا هستند، بلکه باید به طور مرتب در حین فعالیت به منظور برآورده ساختن تمام شرایط برنامه، به مقامات مهاجرتی گزارش ارائه نمایند. از سوی دیگر، ویزای سرمایه گذاری کانادا که تحت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک اعطا می‌شود چنین شرط ‌هایی ندارد و پس از ورود متقاضی به کانادا تعهدات خاصی را بر او تحمیل نمی کند. دوما مدیران ارشدی که سابقه مالکیت کسب ‌و کار ندارند، واجد شرایط برنامه کارآفرینی کبک نیستند، در حالی که سابقه کاری مدیریت ارشد در برنامه سرمایه گذاری کبک مورد قبول است. ضمنا متقاضیان برنامه کارآفرینی کبک باید از بیزنس پلان خود در زمان مصاحبه گزینشی دفاع کنند و امکان پذیری پروژه و جزئیات آن را برای مقامات مهاجرتی توضیح دهند. لطفاً توجه داشته باشید که برنامه کارآفرینی کانادا و برنامه سرمایه گذاری فدرال پایان یافته اند و فقط برنامه‌های مشابه آنان در استان کبک فعال هستند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal
phone +351 - 912 359 103

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش