مهاجرت غیر سرمایه گذاری آمریکا ویزای EB3

مهاجرت غیر سرمایه گذاری آمریکا ویزای EB3مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کاری EB3 برای نیروهای متخصص، کارگران ماهر و کارگران ساده مناسب است. البته متقاضیان دریافت ویزای EB3 باید از وزارت کار ایالات متحده ی آمریکا، مجوز کار دریافت کنند. تنها دو استثنا در این زمینه وجود دارد که مربوط به پرستاران و فیزیوتراپ ها است.

نگاه کلی به ویزای کاری EB3 

 

ویزای کاری EB3  برای افراد زیر مناسب است:

  1. نیروهای متخصص که دارای یک مدرک لیسانس در آمریکا یا معادل آن در خارج از آمریکا هستند این افراد الزاما به تجربه کاری نیاز ندارند.
  2. کارگران ماهر با حداقل دوسال سابقه کاری و یا دو سال مدرک فنی و حرفه ای.
  3. کارگران ساده که کمتر از دو سال تجربه کاری یا مدرک فنی و حرفه ای دارند.

 

برای همه مشاغل به غیر از پرستاران و فیزیوتراپ ها نیاز به دریافت اجازه کار وجود دارد.

متقاضیان دریافت ویزای EB3 باید از وزارت کار ایالات متحده آمریکا، مجوز کار دریافت کنند. تنها دو استثنا در این زمینه وجود دارد که مربوط به پرستاران و فیزیوتراپ ها است؛ چرا که وزارت کار آمریکا اعلام کرده افراد آمریکایی کافی که مشتاق یا قادر باشند مشاغل پرستاری و فیزیوتراپی را انجام دهند، وجود ندارند.

دلیل نیاز به کسب مجوز کار این است که اگر یک نیروی کار آمریکایی واجد شرایط برای شغلی وجود داشته باشد، یک شرکت اجازه نخواهد داشت یک نیروی کار خارجی را استخدام کند. هنگام درخواست مجوز کار، کارفرما باید تضمین کند که بازار کار را سنجیده و هیچ نیروی کار آمریکایی دارای گرین کارت و یا پناهنده آمریکایی که قادر و مشتاق به انجام این شغل باشد، پیدا نکرده است. اگر این درخواست نامه تایید شود، وزارت کار آمریکا تایید می کند که چنین نیروی کاری در منطقه مورد نظر در آمریکا وجود ندارد و کارفرما می تواند پرونده نیروی کار خارجی را به جریان بیاندازد و متقاضی را به صورت تمام وقت استخدام کند.

  

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت غیرسرمایه گذاری آمریکا و مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 


درباره ی مهاجرت غیر سرمایه گذاری آمریکا و ویزای EB3 بیشتر بخوانید:

 

مطالب مرتبط با مهاجرت غیر سرمایه گذاری آمریکا ویزای EB3

تمدید برنامه ویزای EB-5 آمریکا تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ ترامپ صدور فرمان اصلاح شده مهاجرتی و ممنوعیت سفر را به تاخیر انداخت آیا شما هم به دنبال ویزای باور نکردنی EB3 هستید؟ مخالفت دادگاه فرجام با درخواست تجدید نظر ترامپ فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده اصلاحات پیشنهادی برنامه EB-5 پس از ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ در مورد ویزای EB3 برنامه EB-5 مجددا تمدید خواهد شد پرسش و پاسخ در مورد ویزای E-2 مزایا و معایب ویزای E2 و EB-5 رقابت کشورهای مختلف با برنامه EB5 آمریکا تصمیم گیری نهایی ویزای EB5 هر آنچه در مورد کسب اقامت آمریکا از طریق ویزای E2 باید دانسته شود اگر صاحب کسب و کار خودم یا سرمایه گذار باشم برای ورود به آمریکا چه ویزایی را باید انتخاب کنم؟ خیلی افراد فرق بین اقامت دائم و شهروندی آمریکا را نمی دانند می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید؟ تحت ویزای E2 یک کسب و کار در آمریکا راه بیاندازید. سفر بدون ویزا به آمریکا باید ها و نباید های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان پرداخت 500,000 دلار مبلغ سرمایه گذاری در برنامه EB5 به صورت اقساطی قابل توجه متقاضیان ویزای EB5 خبر تمدید EB5 دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا مرکز ملی صدور ویزای امریکا یک راهنمای اولیه در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری تحت قوانین مهاجرتی موفقیت جدید کنکاش؛ دریافت ویزای 5 ساله E2 از آمریکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal
phone +351 - 912 359 103

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش