بازگشایی برنامه کبکمتقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بعد از قبولی در یکی از موسسات کانادایی سرمایه گذاری نماید که اصل مبلغ پس از پنج سال بدون سود بازگردانده می شود. در صورت عدم تمایل به پرداخت این مبلغ، این امکان وجود دارد که با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار دلار به صورت سود بانکی مبلغ ۸۰۰ هزار دلار وام دریافت کند.


کبک از۳۰ ماه می ۲۰۱۶ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۷تعداد۱۹۰۰پرونده جدید  سرمایه گذاری می  پذیرد.

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری، استان کبک

یکی ازروشهای دریافت اقامت دایم کانادا داشتن مبلغی معادل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا است. متقاضی همچنین باید  در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه مدیریت تمام وقت و یا معادل ان را به طور نیمه وقت داشته باشد که تعریف مدیریت شامل  کنترل و مدیریت منابع انسانی، مالی و اداری شغلی است  که در ان اشتغال دارد.

متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بعد از قبولی در یکی از موسسات شناخته شده کانادایی سرمایه گذاری نماید که اصل مبلغ پس از پنج سال بدون سود به وی بازگردانده می  شود.

در صورت عدم تمایل به پرداخت  این مبلغ،   این امکان نیز وجود دارد که  با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار دلار به صورت سود بانکی  مبلغ ۸۰۰ هزار دلار وام  از یکی از این موسسات دریافت کند. در این صورت مبلغ واریزی به عنوان سود و کارمزد وام پنج ساله پرداختی محاسبه شده و به متقاضی بازگردانده نمی شود.  سن، تحصیلات، تجربه کاری و... دیگر شرایط جهت اقدام در این زمینه هستند.

باید توجه داشت که طبق قانون اساسی کانادا حق حرکت و جابجایی مهاجرین و شهروندان در کشوروجود دارد  لذا، مهاجران سرمایه گذار که از طریق استان کبک مهاجرت می کنند الزامی به ماندن  در این استان را ندارند. علاوه  بر اینها اقامت دائم  برای همسر متقاضی  و فرزندان زیر ۱۹ سال (ملاک زمان ثبت پرونده در کبک می باشد) همزمان صادر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با بازگشایی برنامه کبک

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش