بازگشایی برنامه کبک

بازگشایی برنامه کبکمتقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بعد از قبولی در یکی از موسسات کانادایی سرمایه گذاری نماید که اصل مبلغ پس از پنج سال بدون سود بازگردانده می شود. در صورت عدم تمایل به پرداخت این مبلغ، این امکان وجود دارد که با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار دلار به صورت سود بانکی مبلغ ۸۰۰ هزار دلار وام دریافت کند.


کبک از۳۰ ماه می ۲۰۱۶ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۷تعداد۱۹۰۰پرونده جدید  سرمایه گذاری می  پذیرد.

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری، استان کبک

یکی ازروشهای دریافت اقامت دایم کانادا داشتن مبلغی معادل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا است. متقاضی همچنین باید  در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه مدیریت تمام وقت و یا معادل ان را به طور نیمه وقت داشته باشد که تعریف مدیریت شامل  کنترل و مدیریت منابع انسانی، مالی و اداری شغلی است  که در ان اشتغال دارد.

متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بعد از قبولی در یکی از موسسات شناخته شده کانادایی سرمایه گذاری نماید که اصل مبلغ پس از پنج سال بدون سود به وی بازگردانده می  شود.

در صورت عدم تمایل به پرداخت  این مبلغ،   این امکان نیز وجود دارد که  با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار دلار به صورت سود بانکی  مبلغ ۸۰۰ هزار دلار وام  از یکی از این موسسات دریافت کند. در این صورت مبلغ واریزی به عنوان سود و کارمزد وام پنج ساله پرداختی محاسبه شده و به متقاضی بازگردانده نمی شود.  سن، تحصیلات، تجربه کاری و... دیگر شرایط جهت اقدام در این زمینه هستند.

باید توجه داشت که طبق قانون اساسی کانادا حق حرکت و جابجایی مهاجرین و شهروندان در کشوروجود دارد  لذا، مهاجران سرمایه گذار که از طریق استان کبک مهاجرت می کنند الزامی به ماندن  در این استان را ندارند. علاوه  بر اینها اقامت دائم  برای همسر متقاضی  و فرزندان زیر ۱۹ سال (ملاک زمان ثبت پرونده در کبک می باشد) همزمان صادر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش