کانادا: کشوری با زمستان‌های سرد اما استقبال گرم

کانادا: کشوری با زمستان‌های سرد اما استقبال گرمبا این‌که بیشتر زمستان‌های کانادا سرد است، اما در عوض با استقبال گرم شهروندان مودب و مهمان‌نواز کانادایی جبران می‌شود.


غرق‌شدن در جامعه و فرهنگ محلی روشی عالی برای تسلط به زبان یک کشور است.

بنابراین، منطقی است که هرچه مردم کشور مقصد از شما بهتر استقبال کنند، زودتر به زبان آن کشور تسلط پیدا می‌کنید. به همین دلیل است که کانادا با مردم و سیاست‌های مهاجرت دوستانه خود مکانی فوق‌العاده برای ساختن زندگی جدید و بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی است.

محل زندگی خود را کاوش کنید

زمستان‌های کانادا ممکن است سرد باشد، اما این را بدانید که یک استقبال گرم در انتظار شما است. کانادا به شهروندان مودب خود و مهمان‌نوازی برای افراد تازه‌وارد شناخته شده است. پس، از شروع مکالمه نترسید. با همسایگان خود ملاقات کنید، با کارمندان در مغازه‌ها و کافه‌های محلی گپ بزنید و اگر بچه دارید، با دیگر والدین در مدرسه ارتباط برقرار کنید. فرصت‌های زیادی برای تمرین انگلیسی و یادگیری نکاتی در مورد منطقه جدید زندگی وجود دارد.

داوطلب شوید

داوطلب‌شدن راهی عالی برای ملاقات با مردم و هماهنگ‌‌شدن با جامعه جدید است و محیطی غیررسمی و آرام را برای تست مهارت‌های گفتاری ارائه می‌دهد. سازمان‌هایی وجود دارند که همیشه به کمک نیاز دارند و روش‌های مختلفی از کمک به جمع‌آوری کمک‌های مالی گرفته تا کارهای اداری برای کمک کردن به آن‌ها وجود دارد. برای یافتن فرصت های موجود، وب‌سایت Volunteer Canada نقطه خوبی برای شروع است.

در کلاس‌ها شرکت کنید

یکی دیگر از روش‌های ملاقات با مردم، ثبت‌نام در کلاس‌های مختلف است. کلاس‌های زیادی با موضوعات متفاوت وجود دارد. مخصوصا می‌توانید در کلاس‌های عصر شرکت کنید تا با برنامه‌های کاری یا تحصیلی شما تداخل نداشته باشد. به این ترتیب، در حالی که با افراد مختلف آشنا می‌شوید، سفالگری، نقاشی، آشپزی، مهارت‌های رایانه‌ای و ... هم یاد می‌گیرید.


مقاله مرتبط: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

به یک انجمن بپیوندید

زمانی که به کشوری جدید مهاجرت می‌کنید، ایجاد ارتباطات جدید ممکن است مدتی طول بکشد، پس چرا از شبکه‌های موجود بهره نگیرید و به یک گروه، باشگاه یا سازمان محلی نپیوندید؟ انجمن‌ها غالباً کانون باشگاه‌های کتاب‌خوانی و گروه‌های همسایه‌ها هستند. این انجمن‌ها را می‌توانید با یک جستجوی ساده در گوگل یا خواندن تابلوهای اعلانات پیدا کنید.

از برنامه‌های خوش‌آمد‌گویی کانادا استفاده کنید

کانادا اقدامات حمایتی بسیاری را برای استقبال از افراد تازه‌وارد در نظر گرفته است. در واقع، به دلیل دوستانه‌بودن سیاست‌های مهاجرتی این کشور، کانادا در رتبه چهارم جهان قرار دارد. پس، نهایت استفاده را ببرید. از کلاس‌های زبان با بودجه دولتی گرفته تا شبکه بزرگی از سازمان‌های متخصص در خدمت مهاجران (ISO)، منابع زیادی برای کمک به شما وجود دارد.

از چه روشی می‌توان برای مهاجرت به این کشور اقدام کرد؟

روش‌های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد اما پیشنهاد شرکت کنکاش برنامه استارت آپ کانادا استان آلبرتا است. متقاضیان این برنامه باید از یک دانشگاه خارج از کانادا فارغ التحصیل شده باشند.


 مقاله مرتبط: مسیر جدید مهاجرت به آلبرتا برای فارغ التحصیلان از سرتاسر دنیا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه استان آلبرتا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش