مهاجرت سرمایه گذاری کشور ها در یک نگاه

مهاجرت سرمایه گذاری کشور ها در یک نگاهدر این مقاله، برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کشور ها که شرکت در آن ها برای ایرانیان امکان پذیر است، جمع آوری شده است.

مهاجرت سرمایه گذاری

برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در اروپا

تاجران بین المللی معمولا زندگی پر رفت و آمدی دارند. در نتیجه، زمان برای آنها مسئله ای بسیار مهم است. بنابراین، سفر بدون ویزا برای آنها سرمایه گذاری بسیار سودمندی است. برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری اروپا این موقعیت را برای متقاضیان فراهم می کنند و اقامت یا شهروندی را در عوض سرمایه گذاری اعطا می کنند، در نتیجه امکان سفر بدون ویزا در حوزه شنگن برای افراد به وجود می آید.

دلیل دیگری که افراد به دنبال اخذ اقامت یا شهروندی از کشور های اروپایی هستند، مسئله آینده خانواده و فرزندان است. با اخذ اقامت یا شهروندی کشور های دیگر، فرصت های جدید برای تحصیل فرزندان در بهترین مراکز آموزشی و همچنین امکان انتقال ثروت به نسل های بعدی در محیط های بهتر از لحاظ شرایط مالیاتی فراهم می شود.

 اخذ اقامت و شهروندی از اروپا هدف بسیار مهم برای بسیاری از خانواده ها در خاورمیانه است. دست و پنجه نرم کردن با پروسه های وقت گیر اخذ ویزا، بررسی طولانی و دقیق توسط نهاد های دولتی و مهاجرتی و نا امنی های سیاسی و اقتصادی در کشورها موجب شده است تا بسیاری از افراد به دنبال برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری باشند.

اروپا دارای معروف ترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری است

اروپا معروفترین منطقه برای مهاجران است. بیش از نیمی از تعداد کل تقاضاها در برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری مربوط به برنامه های اروپا هستند. بیشتر افرادی که در برنامه اخذ اقامت یا شهروندی اروپا شرکت می کنند از پاکستان و لبنان هستند با این وجود تعداد زیادی از متقاضیان از مصر، سوریه و یا حتی آمریکا و روسیه هستند. کشور های اروپایی شرایط متعددی را برای تاجران فراهم می کنند، بنابراین متقاضیان با توجه به نیاز شخصی خود کشور مقصد را انتخاب می کنند.

پرتغال

کشور پرتغال دارای برنامه مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است. متقاضیان با خرید ملک در این کشور به ارزش حداقل 350,000 یورو می توانند اقامت این کشور را بدست آورند. این اقامت در ابتدا موقت است و پس از یک سال برای دوره های دو ساله تمدید می شود. پس از 5 سال در صورت رعایت الزامات این برنامه از جمله شرط حضور یک هفته در سال در پرتغال و امتحان زبان، اقامت دائم و شهروندی اعطا می شود.

یونان

کشور یونان دارای برنامه مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250,000 یورو است. پروسه درخواست اقامت یونان حدودا 40 روز از زمان سرمایه گذاری تا صدور مجوز اقامت طول می کشد. متقاضی باید قبل از درخواست اقامت، ملک را خریداری کرده باشد. در صورت رعایت الزامات لازم، متقاضیانی که در یونان زندگی می کنند، می توانند پس از 7 سال برای تابعیت و پاسپورت  درخواست دهند.

قبرس

کشور قبرس جزء معدود کشور های اروپایی است که از روز اول شهروندی اروپا را اعطا می کند. با سرمایه گذاری به ارزش 2 میلیون یورو در قبرس، شهروندی قبرس اعطا می شود که به معنای حق زندگی، کار و تحصیل در تمام کشور های اروپا است.
برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش