مهاجرت سرمایه گذاری کشورها در یک نگاه

مهاجرت سرمایه گذاری کشورها در یک نگاهمقایسه برنامه مهاجرت به کشورهای مختلف از طریق سرمایه گذاری به شما بعنوان یک سرمایه گذار که مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری با امکان سرمایه گذاری در املاک را ارائه می دهند، کمک شایانی می کند تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده زندگی خود و خانواده تان بگیرید.

بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا

 

 


آیا شما یک سرمایه گذار هستید و مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری، با امکان سرمایه گذاری در املاک  را ارائه می دهند؟

خلاصه ای از بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در ادامه برای شما جمع آوری شده است.

 

ایالات متحده آمریکا (شرکت کنکاش در حال حاضر برای این برنامه اقدام نمی کند و مطالب زیر صرفا جهت اطلاع رسانی هستند)

مهاجرت سرمایه گذاری آمریکااحتمالا در آینده حداقل مبلغ سرمایه گذاری استاندارد برای ایجاد کسب و کار در مناطق پر جمعیت، از 1 میلیون دلار آمریکا به 1.8 میلیون دلار افزایش می یابد و حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای بیزنس های که در مناطق کم جمعیت ایجاد شوند و یا سرمایه گذاری در مراکز منطقه ای، از 500 هزار دلار به 1.35 میلیون دلار افزایش خواهد یافت، این قانون قبلا تصویب شده اما تا کنون به تعویق انداخته شده است.

ایالات متحده آمریکا برنامه مهاجرت سرمایه گذاری و اخذ گرین کارت (ویزای EB5) با حداقل سرمایه گذاری به مبلغ یک میلیون دلار در مناطق شهری یا 500,000 دلار در برنامه های منطقه ای دارد که باید در یک کسب و کار تجاری که حداقل ده فرصت شغلی ایجاد کند، سرمایه گذاری شود. شما می توانید در هر کجای آمریکا که مایل باشید زندگی کنید و همسر و فرزندان زیر 21 سال نیز شامل پرونده خواهند بود. زمان پیگیری پرونده در حدود 12 ماه طول می کشد. این برنامه تنها در صورتی که شما بخواهید به آمریکا نقل مکان کرده و در آنجا ساکن شده و زندگی کنید جذابیت دارد. لطفا توجه کنید که بعد از پنج سال می توانید برای دریافت پاسپورت آمریکایی اقدام کنید به شرط آنکه حداقل سه سال از پنج سال را در آمریکا سپری کرده باشید.

 

 

 

 

کانادا (شرکت کنکاش در حال حاضر برای این برنامه اقدام نمی کند و مطالب زیر صرفا جهت اطلاع رسانی هستند)

مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک، متقاضی باید خواهان ساکن شدن در کانادا باشد و باید مبلغ 800,000 دلار کانادایی سرمایه گذاری نماید. متقاضی باید نشان دهد که در مدیریت یک کسب و کار تجربه دارد و همچنین سرمایه خالص او برابر با 1.6 میلیون دلار کانادایی است. بعد از سه سال زندگی، می توان برای شهروندی کانادا اقدام کرد. به غیر از کبک، بسیاری از دیگر استان های کانادا نیز برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خود را ارائه می کنند.

 

 

پاسپورت کانادایی جزو اولین پنج پاسپورت قوی در دنیا طبقه بندی می شود.

 

 

قبرس

مهاجرت سرمایه گذاری

 

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری به مبلغ 2 میلیون یورو در بخش املاک امکان پذیر است و پاسپورت قبرس ظرف مدت 6 ماه بعد از انجام سرمایه گذاری در ملک صادر می شود. قبرس عضو اتحادیه اروپا است اما عضو حوزه شنگن نمی باشد. سریعترین برنامه اخذ شهروندی اروپایی از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت سرمایه گذاری قبرس است. همچنین می توانید با خرید ملک به ارزش 300.000 یورو اقامت قبرس را بدست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری، کلیک کنید. 


 

 لطفا توجه کنید که قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اما نه حوزه شنگن. ویزاها و اجازه اقامتی که توسط قبرس صادر شود، اجازه سفر بدون ویزا به حوزه شنگن و بریتانیا را فراهم نمی سازد. تنها پاسپورت قبرس ( شهروندی کامل اتحادیه اروپا را فراهم می سازد) اجازه زندگی و کار در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به علاوه اجازه بدون ویزای سفر به بیش از 159 کشور شامل حوزه شنگن، کانادا، بریتانیا را می دهد. برای دیدار از ایالات متحده باید ویزا گرفته شود.

اسپانیا

مهاجرت سرمایه گداری اسپانیا

کشور اسپانیا، از طریق برنامه ویزای طلایی، به ملت های غیر اتحادیه اروپا، اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500,000 یورو اعطا می کند. تحت قوانین ملیت اسپانیا، شما باید حداقل 10 سال در اسپانیا زندگی کنید تا بتوانید برای اخذ پاسپورت اسپانیا اقدام کنید، به دانش زبان اسپانیایی هم برای اخذ پاسپورت نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک، کلیک کنید.


 پاسپورت اسپانیا یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیا می باشد. 

یونان

مهاجرت سرمایه گذاری یونان

مهاجرت سرمایه گذاری یونان با خرید ملک به مبلغ 250,000 یورو به ملت های خارج از اتحادیه اروپا اقامت می دهد. این اقدام ظرف مدت دو تا سه ماه انجام می پذیرد. اعضا خانواده در پرونده شامل می شوند. بعد از 7 تا 8 سال از زندگی مستمر در یونان، می توان برای اخذ پاسپورت اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری یونان کلیک کنید.


 پاسپورت یونان شهروندی اتحادیه اروپا را به ارمغان می آورد و سفر بدون ویزا به بیش از 150 کشور در دنیا را فراهم می کند.

دومینیکا

مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

دومینیکا دارای ارزانترین پاسپورت کاراییب تحت مهاجرت سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 100,000 دلار سرمایه گذاری بدون بازگشت یا خرید ملک به ارزش حداقل 200,000 دلار می باشد. پاسپورت دومینیکا دسترسی سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور شامل بریتانیا و کشورهای اروپا را می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری کلیک کنید.

 

پاسپورت دومینیکا، سفر بدون ویزا به  130 کشور دنیا از جمله انگلستان و کشور های حوزه شنگن را ممکن می سازد. دارندگان پاسپورت دومینیکا برای رفتن به ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به ویزا نیاز دارند. 

گرانادامهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

 

مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا یک برنامه مهاجرتی جدید است که به ملیت های خارجی پاسپورت اعطا می کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری مبلغ غیر قابل بازگشت 200,000 دلار کمک به جزیره و یا سرمایه گذاری حداقل 275,000 دلار در یکی از پروژه های تایید شده دولت در گرانادا می باشد. این روند حدود 6 ماه طول خواهد کشید. دیدن کردن از گرانادا برای در خواست شهروندی گرانادا اجباری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری کلیک کنید.


 

پاسپورت گرانادا، سفر بدون ویزا به بیش از 130 کشور دنیا از جمله انگلستان و کشور های حوزه شنگن را ممکن می سازد. دارندگان پاسپورت گرانادا برای رفتن به ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به ویزا نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های مهاجرتی می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش