آشنایی با آمریکا

آشنایی با آمریکابا وجود مواجه شدن با چالش هایی در سطح داخلی، اقتصاد آمریکا هنوز بزرگترین و مهم ترین اقتصاد جهان است. اقتصاد آمریکا دارای پیشرفته ترین بخش خدمات از نظر تکنولوژی می باشد و بیشتر تحت سیطره شرکت های خدماتی در زمینه هایی مانند تکنولوژی، خدمات مالی، بهداشت و درمان و فروش قرار دارد.

نگاه کلی به اقتصاد آمریکا


با وجود مواجه شدن با چالش هایی در سطح داخلی، اقتصاد آمریکا هنوز بزرگترین و مهم ترین اقتصاد جهان است. اقتصاد آمریکا دارای پیشرفته ترین بخش خدمات از نظر تکنولوژی می باشد و بیشتر تحت سیطره شرکت های خدماتی در زمینه هایی مانند تکنولوژی، خدمات مالی، بهداشت و درمان و فروش قرار دارد.
هر چند بخش خدمات، موتور اصلی اقتصاد آمریکا است، آمریکا همچنین یک پایه مهم تولید محسوب می شود. ایالات متحده دومین تولید کننده بزرگ دنیا با صنایعی پیشرو از جمله ماشین سازی، مخابرات، ماشین آلات و صنایع هوایی می باشد. به علاوه، مقادیر وسیع زمین های قابل کشت، تکنولوژی پیشرفته کشاورزی و سوبسیدهای سخاوتمندانه دولتی، ایالات متحده را به بزرگترین صادر کننده غذا در دنیا تبدیل کرده است.

 

ساختار تجاری ایالات متحده

ایالات متحده دومین صادرکننده برتر کالا و خدمات و اولین وارد کننده در دنیا است. ایالات متحده همواره با کمبود سطح داد و ستد و تجارت مواجه است, بیشتر به دلیل وابستگی اش به نفت خارجی برای پاسخ به نیاز انرژی و تقاضای بالای داخلی برای کالای مصرفی تولید شده در خارج از آمریکا. در سال 2013 ایالات متحده گزارش کرد که با 702 بیلیون دلار کمبود سطح داد و ستد در تجارت کالا مواجه است که 232 بیلیون دلار آن مربوط به کمبود تولیدات نفتی بود. شرکای عمده تجاری آمریکا، کانادا، چین، مکزیک و ژاپن هستند. کانادا مقصد اصلی برای صادرات آمریکا است در حالی که چین منبع اصلی واردات به آمریکا می باشد.
آمریکا نقش اساسی در سیستم تجارت بین المللی بازی می کند و عمدتا به عنوان یک طرفدار کاهش موانع تجاری و پیمان های تجارت آزاد شناخته می شود. در حال حاضر ایالات متحده آمریکا بیش از ده ها پیمان تجارت آزاد دارد. از میان آنها می توان به پیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) اشاره کرد. ایالات متحد پیمان های تجارت آزاد با پاناما، کلمبیا، و کره شمالی امضا کرده است. همچنین ایالات متحده آمریکا یک عضو فعال سازمان تجارت جهانی (WTO) می باشد.

 

آب و هوای ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده طیف وسیعی از آب و هوا را از آب و هوای استوایی در هاوایی و ساوانای فلوریدا گرفته تا آب و هوای قطبی در آلاسکا در بردارد. بیشتر ایالات آمریکا دارای آب و هوای معتدل هستند و در برخی نقاط آب و هوای خشک، نیمه خشک و یا حتی کویری حاکم است. با توجه به دو نقشه زیر می توانید تصویری کلی از آب و هوا در ایالات مختلف آمریکا بدست آورید.

 


 

 

 

 

 

 

ترجمه و تنظیم کیانوش محمودی

موسسه حقوقی کنکاش با داشتن سابقه ای بلند و درخشان در زمینه امور مهاجرتی به ایالات متحده (مهاجرت به آمریکا و مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا) بهترین و آسان ترین راهکار برای اخذ ویزای آمریکا و همچنین آماده سازی بستر زندگی در شهرهای بزرگ و کوچک آمریکا را فراهم می کند.

 

 

مطالب مرتبط با آشنایی با آمریکا

تمدید برنامه ویزای EB-5 آمریکا تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ ترامپ صدور فرمان اصلاح شده مهاجرتی و ممنوعیت سفر را به تاخیر انداخت آیا شما هم به دنبال ویزای باور نکردنی EB3 هستید؟ مخالفت دادگاه فرجام با درخواست تجدید نظر ترامپ فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده اصلاحات پیشنهادی برنامه EB-5 پس از ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ در مورد ویزای EB3 برنامه EB-5 مجددا تمدید خواهد شد پرسش و پاسخ در مورد ویزای E-2 مزایا و معایب ویزای E2 و EB-5 رقابت کشورهای مختلف با برنامه EB5 آمریکا تصمیم گیری نهایی ویزای EB5 هر آنچه در مورد کسب اقامت آمریکا از طریق ویزای E2 باید دانسته شود اگر صاحب کسب و کار خودم یا سرمایه گذار باشم برای ورود به آمریکا چه ویزایی را باید انتخاب کنم؟ خیلی افراد فرق بین اقامت دائم و شهروندی آمریکا را نمی دانند می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید؟ تحت ویزای E2 یک کسب و کار در آمریکا راه بیاندازید. سفر بدون ویزا به آمریکا باید ها و نباید های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان پرداخت 500,000 دلار مبلغ سرمایه گذاری در برنامه EB5 به صورت اقساطی قابل توجه متقاضیان ویزای EB5 خبر تمدید EB5 دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا مرکز ملی صدور ویزای امریکا یک راهنمای اولیه در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری تحت قوانین مهاجرتی موفقیت جدید کنکاش؛ دریافت ویزای 5 ساله E2 از آمریکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal
phone +351 - 912 359 103

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش