پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکابرای دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، دو روش پرداخت کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و خرید ملک در پروژه های تعیین شده در دومینیکا وجود دارند. داشتن پاسپورت و تابعیت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای جهان را فراهم می کند.اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

دومینیکا کشوری در شرق دریای کارائیب و در جنوب شرقی فلوریدای آمریکا است که در سال ۱۹۷۸ به استقلال رسید و هم اکنون عضو کشورهای مشترک‌المنافع بریتانیا محسوب می‌شود. این جزیره دارای موقعیتی عالی از نظر جذب توریست های کانادا، آمریکا، اروپا و خاور دور است. جمعیت جزیره دومینیکا حدود ۷۳۰۰۰ نفر است. برنامه اخذ مستقیم پاسپورت دومینیکا در سال 1993 و بر اساس اصل ماده قانونی از بخش 101 از قوانین مهاجرتی و تابعیت این کشور به تایید مقامات دولتی دومینیکا رسیده است. بر اساس این قانون دولت دومینیکا یک برنامه اقتصادی شهروندی ایجاد کرده است که به عنوان مجرایی در توسعه ملی به حساب می آید. این برنامه اقتصادی به متقاضیان این امکان را می دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند دومینیکا گردند و در صورت داشتن صلاحیت لازمه، مستقیما پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند. سرمایه اهدائی در دومینیکا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و... در پروژه های چون مدارس غیر انتفاعی، بازسازی بیمارستان ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه های بخش خصوصی به کار برده می شود. 

دومینیکا در دریای کارائیب

نمایش کشور دومینیکا در نقشه گوگل


روش های اخذ پاسپورت دومینیکا:

به منظور کسب پاسپورت دومینیکا دو روش پرداخت کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و خرید ملک در پروژه های تعیین شده در دومینیکا وجود دارند. به جز هزینه مربوط به کمک به دولت و یا خرید ملک، هزینه های دیگری از جمله هزینه بررسی پرونده به مبلغ 3,000 دلار آمریکا برای هر پرونده، هزینه شهروند سازی به مبلغ 750 دلار آمریکا برای هر متقاضی، هزینه صدور پاسپورت به مبلغ 60 دلار آمریکا برای هر متقاضی و هزینه تمبر به مبلغ 15 دلار آمریکا برای هر متقاضی نیز وجود دارد. همچنین به منظور جلوگیری از ورود تبهکاران و افراد مرتبط با گروه های تروریستی به کشور دومینیکا در مورد همه افراد شامل در پرونده، تحقیقات سخت گیرانه انجام می شود، به منظور پوشش دهی هزینه های مربوط به انجام این امر افراد متقاضی باید مبالغ زیر را بپردازند. هزینه بررسی صحت اطلاعات پرونده (due diligence fees): متقاضی اصلی - USD $7,500 همسر، 7,500 $، افراد وابسته 16 سال و بالاتر 4,000 $،  افراد وابسته 12 تا 16 سال 2,000$  و افراد وابسته زیر 12 سال بدون هزینه می باشد.

الف) روش پرداخت بلاعوض برای اخذ پاسپورت دومینیکا :


برای دریافت پاسپورت دومینیکا تنها برای متقاضی اصلی ( یک نفر، فارغ از اینکه شخص مجرد باشد و یا خانواده داشته باشد) باید 100,000 دلار آمریکا کمک بلاعوض به دولت دومینیکا پرداخت شود.
برای  متقاضی اصلی و همسر  175,000 دلار باید کمک بلاعوض به دولت دومینیکا پرداخت شود.
برای یک خانواده تا سقف 4 نفر در حال حاضر 200,000 دلار آمریکا کمک بلاعوض به دولت باید پرداخت شود.
برای هر عضو بیشتر از چهار نفر باید نفری 25,000 دلار آمریکا کمک بلاعوض به دولت پرداخت شود.
  


  هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق کمک بلاعوض با در نظر گرفتن همه هزینه ها چقدر می شود؟


لطفا توجه فرمایید که جداول نمونه هایی برای محاسبه کل قیمت ها می باشند و در این جداول سن فرزندان زیر 12 سال در نظر گرفته شده. برای فرزندان بالای 12 سال تنها باید مبلغ بررسی صحت اطلاعات را برای هر فرزند به این مبالغ اضافه نمایید.


 هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق کمک بلاعوض به دولت برای یک نفر :


مبلغ کمک بلاعوض به دولت
USD $100,000
هزینه بررسی صحت اطلاعات ارائه شده due diligence fee
USD $7,500
هزینه بررسی پرونده processing fee
USD $1,000
هزینه پاسپورت
USD $250


کل هزینه های یک فرد مجرد از طریق روش کمک بلاعوض به دولت دومینیکا
USD $108,750


 هزینه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق کمک بلا عوض به دولت برای یک خانواده چهار نفره با فرزندان زیر 16 سالمبلغ کمک بلاعوض به دولت
USD $200,000
هزینه بررسی صحت اطلاعات ارائه شده due diligence fees
(USD $11,500 ($7,500 + $4000
هزینه بررسی پرونده
USD $1,000
هزینه پاسپورت
 4 * USD $250
کل هزینه های یک خانواده چهار نفره از طریق روش کمک بلاعوض به دولت دومینیکا
USD $213,500

 

ب) روش سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت برای اخذ پاسپورت دومینیکا :

 • خرید ملک به ارزش حداقل 200,000 دلار در یکی از پروژه های تأیید شده توسط دولت و نگهداری آن به مدت حداقل سه سال

هزینه های دولتی (تنها مربوط به روش سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت):

متقاضی اصلی 25,000 دلار آمریکا (پیش از این 50000 دلار بود).

 متقاضی اصلی و همسر 35,000 دلار آمریکا (پیش از این 75000 دلار بود).

یک خانواده چهار نفره شامل متقاضی اصلی و سه وابسته 35,000 دلار آمریکا (پیش از این 75,000$ بود).

یک خانواده 5 یا 6 نفره شامل متقاضی اصلی و وابستگان 50,000 دلار آمریکا (پیش از این 100,000 $ بود).

یک خانواده 7 نفره و یا بیشتر، باید 70,000 دلار به دولت پرداخت شود.

کل هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در یکی از پروژه های تایید شده دولت با در نظر گرفتن همه هزینه ها چقدر می شود؟

لطفا توجه فرمایید که جداول زیر نمونه هایی برای محاسبه کل قیمت ها می باشند و در این جداول سن فرزندان زیر 12 سال در نظر گرفته شده. برای فرزندان بالای 12 سال تنها باید مبلغ بررسی صحت اطلاعات را برای هر فرزند به این مبالغ اضافه نمایید.


کل هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت برای یک نفر:کل هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت برای یک خانواده چهار نفره ( با دو فرزند زیر 12 سال):


حداقل سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه های تایید شده دولت
USD $220,000
هزینه دولتی
$35000 USD
هزینه بررسی صحت اطلاعات ارائه شده در پرونده
USD $7,500 + $4000
هزینه بررسی پرونده
USD $1,000
هزینه صدور پاسپورت
(USD $1000 ($250 x 4
مجموع هزینه ها
USD $268,500


افراد وابسته که طبق قانون جدید و اجرا شده از اول دسامبر سال 2016 می توانند در پرونده شامل شوند:

فرد وابسته که می تواند در پرونده شامل شود، یعنی:

 • همسر متقاضی اصلی

 • فرزند زیر 18 سال متقاضی اصلی یا همسر او

 • فرزند متقاضی اصلی و یا فرزند همسر متقاضی اصلی بین سن 18 سال تا 30 سال که در حال تحصیل تمام وقت باشد و از نظر اقتصادی به متقاضی اصلی کاملا وابسته باشد. (قبلا بین 18 تا 25 سال بود)

 • دختر مجرد متقاضی اصلی که زیر 30 سال سن دارد و تحت حمایت مالی کامل متقاضی اصلی و با او زندگی می کند (قبلا تا 25 سال بود)

 • فرزند متقاضی اصلی و یا فرزند همسر متقاضی اصلی که بالای 18 سال باشد و دارای مشکل فیزیکی و یا ذهنی است به ترتیبی که کاملا تحت حمایت متقاضی اصلی باشد.

 • والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی یا همسر او که بالای  55 سال سن باشند ( قبلا باید بالای سن 65 سال می بودند) و با متقاضی اصلی زندگی کند و کاملا تحت حمایت وی باشد.

 تغییر قانون دیگر در مورد هزینه های بررسی پرونده ی نوزادان:

برای ثبت کردن فرزندی که بعد از اعطای شهروندی به متقاضی، متولد شده باشد و زیر 5 سال باشد، هزینه بررسی پرونده به 2,000 دلار آمریکا کاهش یافته است ( پیش از این، این مبلغ 10,000 دلار آمریکا بود).

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا:

در قرن بیست و یکم حق آزادی مسافرت به کشورهای مختلف برای هر فردی، مفید و سودمند بوده و در برخی موارد ضروری است. امروزه این امر از طریق اخذ تابعیت دوم امری کاملا قانونی است. در این زمینه داشتن پاسپورت و تابعیت دومینیکا، به دست آوردن تابعیت کشوری است که به فرد اجازه سفر به بسیاری از کشورها را بدون نیاز به دریافت ویزا می دهد و برای متقاضی فرصت تجارت آزادانه با تمام جهان، افتتاح انواع حساب های بانکی و اعتباری و گذر از محدودیت های بین المللی پیش رو را مهیا می‌کند. علاوه بر این مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری دارای مزایای زیر است:

دریافت پاسپورت برای همسر و فرزندان وابسته زیر  30 سال ( معنای وابستگی را می توانید در بالا بخوانید)

 • دریافت پاسپورت طی حدود 6 ماه و تابعیت مادام العمر

 • ملزم نبودن به اثبات مدیریت، تحصیلات و کسب‌وکار و زبان انگلیسی

 • ملزم نبودن به اقامت در این کشور

 • عدم نیاز به اثبات منشا ثروت و ملزم نبودن به مصاحبه (مگر در مواقع نیاز)

 • دومینیکا کشوری است که نسبت به تابعیت قبلی و آتی متقاضی اهمیت نمی دهد. بنابراین سرمایه گذار آزاد است که هر کجا که می خواهد زندگی کند

 • موقعیت های منحصر به فرد جهت تجارت و برنامه ریزی مالیاتی

 • حق خرید و فروش  ملک دلخواه در این کشور به عنوان یک شهروند

 • عدم اخذ مالیات بر درآمد، ارث، کار، هدیه و غیره در خارج از کشور دومینیکا

 • هیچگونه مالیاتی بر ارث، هدیه یا سود سرمایه وجود ندارد

 • سیستم بانکداری به شدت محرمانه 

 • اخذ اقامت دائم انگلستان، برمودا، باهاما، جزایر کیمن، موناکو، سوئیس، آندورا و ... برای شهروندان دومینیکا آسان تر است.

 • دومینیکا مکانی فوق العاده عالی برای بیزینس با امریکا است، زیرا هردو محدوده ی زمانی و کد شماره گیری بین المللی (1+) یکسانی دارند.

 • دومینیکا دارای یک دموکراسی پایدار است و خدمت سربازی اجباری نیست

 • شهروندان دومینیکا از حق رأی برخوردارند

 • و...

 • نکات جالب در رابطه با برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا


 • برای اخذ تابعیت کشور گرانادا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، فرد سرمایه گذار باید حداقل 10 درصد از کل میزان سرمایه گذاری را بیعانه بگذارد تا بتواند جدی بودن قصد خود را به اثبات برساند. ما بقی مبلغ پس از قبولی درخواست سرمایه گذار از طرف داحد تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا منتقل می گردد. مهمم است بدانید که تمامی وجوه به حساب های دولتی رسمی منتقل خواهند شد.
  یک ملک می تواند توسط دو یا چند سرمایه گذار که متقاضی اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری هستند، خریداری گردد. در این حالت، هر متقاضی باید حداقل 200,000 دلار در خرید ملک مشترک سرمایه گذاری نماید. ملک باید به مدت حداقل 3 سال در مالکیت متقاضی باقی بماند.
  تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده در برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا کاملا شفاف بوده، و تحت استانداردهای انگلستان انجام می گردند.

 • سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

 • برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری چیست؟

این برنامه سرمایه گذاران خارجی را قادر می سازد در ازای سرمایه گذاری در دومینیکا بر طبق قوانین برنامه، تابعیت قانونی و پاسپورت این کشور را برای خود و خانواده شان دریافت کنند. در حال حاضر سرمایه گذاری در املاک شامل خرید ملکی به ارزش 200 هزار دلار آمریکا است.

 • چه کسانی نماینده مجاز محسوب می شوند؟

نماینده مجاز شخصی است که توسط دولت اجازه یافته از طرف متقاضیان برای برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری اقدام کند. شرکت حقوقی کنکاش پروسه اخذ تابعیت شما را از طریق نمایندگان مجاز انجام خواهد داد.

 • چه کسانی واجد شرایط اخذ تابعیت دومینیکا هستند؟

متقاضیان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند، سوء پیشینه نداشته و بتوانند طبق قوانین برنامه، در دومینیکا سرمایه گذاری کنند. متقاضیان باید از طریق یک نماینده مجاز، فرم های لازم و مدارک تکمیلی را آماده کنند.

 • هزینه برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

مجموع هزینه شامل مبلغ سرمایه گذاری و سایر هزینه های مربوط به پردازش درخواست می شود که بر اساس تعداد افراد خانواده که درخواست تابعیت می دهند، تغییر می کند. برای اطلاع از هزینه ها بر طبق شرایط خود، با کارشناسان کنکاش تماس بگیرید.

 • آیا همسر و فرزندان من نیز می توانند تابعیت و پاسپورت دومینیکا دریافت کنند؟

بله، تابعیت شامل همسر، فرزندان وابسته و والدین وابسته شما می شود. هزینه درخواست اعضای خانواده در فرم درخواست قید می شود.

 • مزایای این برنامه چه هستند؟

پس از دریافت تابعیت دومینیکا، از تمام حقوق شهروندان این کشور برخوردار می شوید. می توانید هر زمان که مایل باشید در دومینیکا زندگی و کار کنید. از آنجا که دومینیکا عضو جامعه کشورهای کاراییب (CARICOM) است، می توانید در کلیه کشورهای دیگر عضو این انجمن نیز زندگی کنید. با پاسپورت دومینیکا می توانید بدون ویزا به بیش از 120 کشور سفر کنید، از جمله بریتانیا، کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن، سنگاپور، هنگ کنگ و....

 • آیا باید در دومینیکا مالیات بپردازم؟

هیچ مالیاتی بر ثروت، هدیه، ارث، درآمد خارجی یا سود سرمایه تعلق نمی گیرد. شما فقط در صورت زندگی در دومینیکا موظف به پرداخت مالیات شخصی هستید.

پروسه درخواست تابعیت و اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

 • آیا می توانم شخصا درخواست را به اداره مربوطه ارسال کنم؟

خیر، درخواست ها باید صرفا از طریق نمایندگان مجاز ارسال شوند.

 • پروسه درخواست اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر طول می کشد؟

از لحظه ارائه مدارک لازم به دولت دومینیکا، زمان پردازش حدود 4 ماه است.

 • جایگاه این برنامه در مقایسه با برنامه های مشابه سایر کشورها چیست؟

برنامه خوشنام دومینیکا از سال 1993 در حال اجراست، بسیار سریع انجام می شود و مقرون به صرفه ترین روش برای اخذ تابعیت در میان برنامه های موجود در دنیاست.

 • آیا پروسه درخواست اخذ پاسپورت دومینیکا محرمانه است؟

بله، غیر از مواردی که بررسی صحت اطلاعات توسط یک شرکت مجاز انجام می شود.

 • آیا متقاضیان باید در مصاحبه شرکت کنند؟

در حال حاضر مصاحبه اجباری برای این برنامه وجود ندارد اما بنا بر نظر دولت، ممکن است متقاضی ملزم به شرکت در مصاحبه شود.

 • آیا متقاضیان باید به دومینیکا سفر کنند؟

اجباری به این کار نیست. البته در صورت لزوم انجام مصاحبه، معمولا این کار در دومینیکا انجام می شود اما چنانچه متقاضی نتواند برای مصاحبه به دومینیکا سفر کند، مصاحبه در مراکز معینی خارج از این کشور انجام می شود، به شرط اینکه متقاضی هزینه های مرتبط را پرداخت کند. در حال حاضر شرط انجام مصاحبه برداشته شده است مگر در مواردی به صلاحدید مقامات.

 • آیا باید برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا در این کشور زندگی کنم؟

خیر، نیازی به اقامت در این کشور قبل و بعد از اخذ تابعیت نیست.

 • آیا فرم درخواست برنامه بصورت آنلاین در دسترس است؟

خیر، فرم ها را فقط از طریق شرکت های مهاجرتی که با نمایندگان مجاز قرارداد دارند مانند شرکت کنکاش، می توانید دریافت کنید.

 • آیا درخواست را می توان به هر زبانی ارائه کرد؟

خیر، تمام درخواست ها باید به زبان انگلیسی باشند.

 • سوگند وفاداری چیست؟

هنگام تایید نهایی اعطای تابعیت، متقاضی باید در دفتر اسناد رسمی سوگندنامه وفاداری به کشور مشترک المنافع دومینیکا امضا کند.

سفر به دومینیکا – پاسپورت دومینیکا

 • چه کشورهایی پاسپورت دومینیکایی من را به رسمیت می شناسند؟

کلیه کشورهای دنیا. پاسپورتی که از طریق برنامه سرمایه گذاری در دومینیکا دریافت می کنید، یک پاسپورت قانونی است و توسط تمام کشورهای عضو سازمان ملل به رسمیت شناخته می شود.

 • به چه کشورهایی می توانم با پاسپورت دومینیکا بدون گرفتن ویزا سفر کنم؟

با پاسپورت دومینیکا می توانید بدون ویزا به بیش از 113 کشور جهان، از جمله بریتانیا، کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن، سنگاپور، هنگ کنگ، ایرلند و  ... سفر کنید. می توانید هر زمان که مایل باشید در دومینیکا زندگی و کار کنید. از آنجا که دومینیکا عضو انجمن کشورهای کاراییب (CARICOM) است، می توانید در کلیه کشورهای دیگر عضو این انجمن نیز زندگی کنید. دارندگان پاسپورت دومینیکا مانند سایر کشورهای کاراییب برای ورود به ایالات متحده آمریکا نیاز به اخذ ویزا دارند.

 • پاسپورت دومینیکا من چند سال معتبر است؟

تمام پاسپورت های دومینیکا به مدت ده سال اعتبار دارند. پاسپورت کودکان زیر 16 سال برای پنج سال صادر می شود.

 • پس از انقضای اعتبار پاسپورت دومینیکا، چگونه آن را تمدید کنم؟

پاسپورت های منقضی یا بدون صفحه خالی به سادگی با پرداخت وجهی در اداره گذرنامه و مهاجرت دومینیکا یا از طریق کنسولگری های این کشور تمدید می شوند. نیازی به سفر به دومینیکا یا حضور در کنسولگری های آن جهت تمدید پاسپورت نیست.

 • چگونه مطمئن باشم که پاسپورت دومینیکا من پس از انقضا تمدید می شود؟

بر طبق قوانین دومینیکا، شهروندان حق دارند پاسپورت داشته باشند.

 • آیا برای تمدید پاسپورت دومینیکا، نیازی به داشتن آدرس در دومینیکا دارم؟

خیر، می توانید آدرس محل سکونت خود را ارائه کنید.

 • اگر ملکی را که از طریق برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری خریده ام، بفروشم، آیا می توانم پاسپورت خود را تمدید کنم؟

بله، پس از اخذ تابعیت باید ملک را فقط به تعداد سال های مورد نیاز برنامه نگهداری کنید.

نقشه زیر نشان می دهد از طریق مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا و کسب پاسپورت دومینیکا به چه کشورهایی می توانید بدون ویزا سفر کنید و برای ورود به چه کشورهایی می توانید در فرودگاه ویزا بگیرید.

نقشه ی کشورهای مجاز به سفر با پاسپورت دومینیکا  

 

 

 

امتیاز برنامه مهاجرتی دومینیکا 

برای اطلاع از نحوه محاسبه شاخص به مقاله مقایسه برنامه های مهاجرتی مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

  

مطالب مرتبط با پاسپورت دومینیکا

دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش